USD 27.10272 27.5
  • USD 27.10272 27.5
  • EUR 29 29.5
  • PLN 6.0061 6.4

Відомі результати виборів у Турійській та Оваднівській ОТГ

До Турійської ОТГ увійшли Турійська селищна рада (селище Турійськ), Дольська сільська рада (села Дольськ, Растів), Кульчинська сільська рада (села Кульчин, Мироновичі, Ставок) та Перевалівська сільська рада (села Перевали, Осереби, Охотники, Торговище).

На посаду голови Турійської ОТГ балотувалось троє кандидатів. Переміг – Олексій Безсмертний (БПП «Солідарність») з результатом 2367 голосів (77,48 %), інформує прес-служба волинського УКРОПу.

За даними паралельного підрахунку голосів, який здійснює Волинська обласна регіональна парторганізація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», склад ради Турійської ОТГ буде наступним:

1. Полячук Андрій Олександрович (Свобода) – 26 голосів (22,81 %)

2. Данилюк Руслана Миколаївна (УКРОП) – 59 голосів (50,43 %)

3. Дудар Ігор Володимирович (самовисування) – 35 голосів (32,41 %)

4. Гут Богдан Анатолійович (самовисування) – 39 голосів (36,79 %)

5. Абрамчук Галина Євгенівна (НАШ КРАЙ) – 51 голос (35,92 %)

6. Міндер Лариса Віталіївна (НАШ КРАЙ) – 73 голоси (53,28 %)

7. Мазурак Віктор Михайлович (УКРОП) – 52 голоси (35,62 %)

8. Сичик Тамара Федорівна (БПП «Солідарність») – 73 голоси (70,87 %)

9. Ярмолюк Святослав Михайлович (самовисування) – 52 голоси (46,43 %)

10. Нестерук Юрій Володимирович (самовисування) – 30 голосів (28,3 %)

11. Добиш Зоряна Арсеніївна (самовисування) – 41 голос (35,65 %)

12. Беляновська Галина Ісаківна (самовисування) – 26 голосів (19,55 %)

13. Хомич Сергій Вікторович (УКРОП) – 34 голоси (32,38 %)

14. Ковальчук Оксана Сергіївна (НАШ КРАЙ) – 35 голосів (35,71 %)

15. Андрійчук Тетяна Павлівна (Батьківщина) – 55 голосів (32,35 %)

16. Маліновський Микола Іванович (Солідарність) – 54 голосів (44,63 %)

17. Гнатюк Олена Володимирівна (самовисування) – 25 голосів (23,15 %)

18. Лисиця Юрій Сергійович (Батьківщина) – 65 голосів (51,18 %)

19. Шульга Алім Миколайович (самовисування) – 49 голосів (40,16 %)

20. Синиця Тетяна Володимирівна (Батьківщина) – 34 голоси (41,46 %)

21. Марчук Роман Михайлович (БПП «Солідарність») – 67 голосів (42,68 %)

22. Гут Антоніна Василівна (Громадська позиція) – 34 голоси (47,22 %)

23. Шум Василь Петрович (Аграрна партія) – 29 голосів (35,37 %)

24. Віндюк Олександр Степанович (самовисування) – 51 голос (36,96 %)

25. Поліщук Валерій Віталійович (Батьківщина) – 61 голос (48,8 %)

26. Філіпчук Андрій Миколайович (Громадська позиція) – 48 голосів (44,04 %)

До Оваднівської ОТГ увійшли Оваднівська сільська рада (села Овадне, Верба, Маркелівка, Сусваль), Білинська сільська рада (села Білин, Ліски, Охнівка, Писарева Воля), Галинівська сільська рада (села Галинівка, Воля-Свійчівська, Гевин, Свійчів), Красноставська сільська рада (села Красностав, Людмильпіль) Володимир-Волинського району та Гайківська сільська рада (села Гайки, Замости, Руда, Ягідне) Турійського району.

На посаду голови Оваднівської ОТГ балотувалось один кандидат-самовисуванець Сергій Панасевич. За нього проголосувало 1647 голосів (88,55 %).

Склад ради Оваднівської ОТГ буде наступним:

1. Яриніч Андрій Вікторович (УКРОП) – 28 голосів (32,18 %)

2. Федосеєнко Іванна Іванівна (Самопоміч) – 24 голоси (31,58 %)

3. Лукашук Василь Миколайович (УКРОП) – 76 голосів (93,83 %)

4. Палій Василь Демянович (самовисування) – 33 голоси (43,42 %)

5. Кузьмич Микола Миколайович (самовисування) – 27 голосів (39,13 %)

6. Нагурнік Марія Степанівна (Свобода) – 46 голосів (58,97 %)

7. Саганюк Анатолій Степанович (УКРОП) – 55 голосів (68,75 %)

8. Тріль Микола Анатолійович (Аграрна партія) – 47 голосів (43,93 %)

9. Слюсаренко Галина Михайлівна (УКРОП) – 34 голоси (89,47 %)

10. Гергель Сергій Володимирович (УКРОП) –54 голоси (53,47 %)

11. Рой Андрій Михайлович (УКРОП) – 51 голос (59,3 %)

12. Гудим Іван Володимирович (БПП «Солідарність») – 78 голосів (75,73 %)

13. Філюк Володимир Володимирович (самовисування) – 62 голоси (69,66 %)

14. Тимчишин Ярослав Іванович (Самопоміч) – 49 голосів (54,44 %)

15. Карпович Тетяна Олексіївна (УКРОП) – 19 голосів (39,58 %)

16. Захаревич Петро Петрович (УКРОП) – 68 голосів (40,72 %)

17. Добринський Тарас Миколайович (самовисування) – 23 голоси (35,38 %)

18. Боярин Віктор Володимирович (самовисування) – 18 голосів (36 %)

19. Ревула Світлана Григорівна (Батьківщина) – 18 голосів (46,15 %)

20. Хмель Микола Олександрович (самовисування) – 24 голоси (25 %)

21. Філімонюк Галина Євгенівна (Самопоміч) – 65 голосів (44,22 %)

22. Антонюк Валентин Іванович (Батьківщина) – 31 голос (30,1 %)

Зазначимо, також відомі результати голосування по наступних об’єднаних громадах:

У Любомльському районі обрали голів та депутатів двох ОТГ
Вибори в Іваничівській ОТГ: головою став кандидат від УКРОПу
Вибори в Копачівській ОТГ: до ради увійшли 12 депутатів від УКРОПу
Боратинська ОТГ: хто став головою громади і депутатами
Вибори у Колківській ОТГ: результати голосування
Вибори в Жидичинській ОТГ: результати голосування
Вибори у Велимчанській ОТГ: результати голосування
Зарічанська ОТГ: до ради увійшло 14 депутатів від УКРОПу
Городищенська ОТГ: оголосили результати голосування
Сераховичівська ОТГ: попередні результати голосування
Результати голосування у Дубечненській ОТГ: 9 депутатів від УКРОПу
Вибори в Рівненській ОТГ: результати голосування
Реклама
Loading...
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Loading...
Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.