USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Військові з Криму показали, в яких умовах їм доводиться жити

6 Квітня 2014 22:00
Військові, які залишили Крим та тепер розміщені у закинутій військовій частині під Одесою, показали, в яких умовах їм доводиться жити.

Про це повідомила журналіст УП Катерина Сергацкова з посиланням на офіцера, який служив у Севастополі, пише Українська правда.

"Це закинута частина під Одесою, в яку селять наших військових, які виходять з Криму. Ось такі матраци та все інше нам сьогодні привезли з Міноборони. Там навіть повністю здорова людина підчепить заразу. Ніхто, крім нас самих, нам не допомагає (маю на увазі, військових з сухопутки). А Генштаб говорить і звітує перед народом, як ми тут нічого не потребуємо. Тримаємося тільки на волонтерах", - йдеться у повідомленні.

Зі слів офіцера, люди, коли бачать такі умови, далі відмовляються служити.

"Люди продовжують сидіти без грошей. Карти Приватбанка нам навіть тут (в Одесі) не розблокували. Нас тут не чекали ... реально не чекали і не чекають", - зазначив військовий.

"Як і всі чотири місяці на Майдані, політики нічого не вирішують. Варто пам'ятати про це, очікуючи якихось дій від влади на сході України", - підсумував він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анонім Показати IP 6 Квітня 2014 22:10
коментар було видалено
Анонім Показати IP 6 Квітня 2014 22:10
gore pobediteli
Еврообщежитие Показати IP 6 Квітня 2014 22:13
Еврообщежитие для евровоинов....
Дід Панас Показати IP 6 Квітня 2014 22:26
і вони хочуть щоб ці вояки поклали голови за їхню владу
НЕЛУЧАНИН до Дід Панас Показати IP 6 Квітня 2014 22:44
за бандюковича чомусь ніхто не хрюкав. так як вони захищали країну в криму - їх варто під трибунал віддати
ми до НЕЛУЧАНИН Показати IP 6 Квітня 2014 22:53
яке ж ти пад-л-о нелучанин! Зміни нік на нелюд, щоб всі відразу розуміли хто ти насправді
лучанин до НЕЛУЧАНИН Показати IP 7 Квітня 2014 00:24
твоїх родичів варто каструвати до 6 ступеня споріднення, щоб навіть думка не зароджувалась про таке!
Лучанин Показати IP 6 Квітня 2014 22:30
Ось це влада, це патріотизм, це ж саме з людьми, які приїхали з Криму, обіцяли, кричали, а люди не мають за що жити. Турчинова туда з Яценюком поселити або дати їм 900 гривень зарплати, нехай поживуть. Ганьба такій владі!!! Революція продовжується!
НЕЛУЧАНИН до Лучанин Показати IP 6 Квітня 2014 22:41
у совдепівських казармах було гірше. до речі , зарплата солдата-контрактника в грудні 2013 року складала 1700 гривень. хто там про 900 гривень бреше ?
111 Показати IP 6 Квітня 2014 22:33
охренеть.....и за эту владу воевать??????
Анонім Показати IP 6 Квітня 2014 22:35
Ато. Вони хотіли після такої "перемоги" з медом.
Со стороны Показати IP 7 Квітня 2014 00:10
Как-то неожиданно читать такое, ветер перемен?с чего бы такая откровенность, опять власть меняется?
Лучанка Показати IP 7 Квітня 2014 07:47
Ця ситуація ще раз підтверджує,що нова влада або неспроможна дбати про країну,або їй байдуже(зрештою,як і попередникам).Коштів немає -хай депутатські зарплати віддадуть,ніхто з них немає в ній потреби.Як жити воякам?На благодійній основі?Така ж буде спроможність воювати!
з Луцька до Лучанка Показати IP 7 Квітня 2014 08:42
Не "або" - а неспроможна!!!