USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Владика Михаїл сказав, як об'єднати Московський та Київський патріархати

12 Серпня 2014 07:00
Як змусити священнослужителів і вірних Української Православної Церкви (Московського Патріархату) об’днатися з Київським?
Свою відповідь на це запитання запропонував митрополит Луцький і Волинський Михаїл під час його слова на завершення недільного Богослужіння в кафедральному соборі Святої Трійці, - інформують у прес-службі волинської єпархії УПЦ КП.

«В УПЦ (Московського Патріархату) багато людей патріотичних. Багато. На жаль, керівники не такі як треба. І навколо них люди не такі, як треба, – зазначив владика. – Але ми терпінням і любов’ю будем їх все одно об’єднувати. У нас нема іншого виходу. Ми живем в одній країні».

Високопреосвященний вважає, що духовенству і мирянам УПЦ (МП) треба дати можливість усвідомити, що вони живуть в Україні, моляться не за того Патріарха, й не за того Президента.

«Але дамо їм можливість визнати це, не будемо відкидати... Там також люди і вони мають можливість усвідомити, змінитися. І в Україні повинна бути єдина Помісна Православна Церкв», - зазначив він.

Також архієрей висловив упевненість: були б православні українці в одній Церкві – зараз на Сході не було б ніякої війни.

Нагадаємо, протести під час хресної ходи у Луцьку УПЦ МП назвали провокацією.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 48
надія Показати IP 12 Серпня 2014 07:11
Цитата: "були б православні українці в одній Церкві – зараз на Сході не було б ніякої війни". Що і треба було ДОВЕСТИ - хто їх там НАКРУТИВ, зазомбував. Ще тут того зомбування "бракувало"!
Левко Показати IP 12 Серпня 2014 07:19
Треба дати Фiлу пiнка тай буде мир.....
Слава УКРАЇНІ до Левко Показати IP 12 Серпня 2014 08:51
Самих кращих скотів б"ють Українські герої на сході України! Родитися в Україні і воювати проти неї - не розумію тих "руско-гаварящіх"! І саме головне за все життя не вивчити Державної, Української мови- це дійсно потрібно бути кацапом і бараном! Смерть окупантам! Слава УКРАЇНІ-БЕРЕЖИ, ВАС БОГ-ГЕРОЇ!!!
Анонім до Слава УКРАЇНІ Показати IP 12 Серпня 2014 10:29
"... за все життя не вивчити Державної, Української мови..." - ТУПІСТЬ не знає меж.
Ора Показати IP 12 Серпня 2014 07:20
Вот и молитесь сами за своего гауляйтера щеневмерланда и не лезьте не в свои дела.
Андрій до Ора Показати IP 12 Серпня 2014 08:03
Істото,коли не знаходиш різниці між остолопом і апостолом,то краще помовчати.Ми молимося за владу і військо її.За свою владу,за своє військо,а не за РФ-російський фашизм.
Україна до Ора Показати IP 12 Серпня 2014 08:07
Спрви України - для українців, а кому не подобається, то ми можимо купити квиток до Моски в одну сторну, ще й речі допоможимо зібрати.
баба параска до Україна Показати IP 12 Серпня 2014 08:13
Не хватало цьому виродку ще купляти - пінка під сраку і вперед, а майно конфіскувати для рідних загиблих хлопців
Анонім до Ора Показати IP 12 Серпня 2014 09:12
коментар було видалено
Юзик Показати IP 12 Серпня 2014 07:54
Де Фаріон? Це що за "Владика Михаїл"?! Він що, москаль? Треба казати "Владика Мишко"!
Лучанка до Юзик Показати IP 12 Серпня 2014 08:05
Якби Ви були грамотної людиною, то б знали, як правильно перекладаються імена і прізвища. Якщо Ви вчились в школі, то знаєте, що Пушкін ніколи не стане Гарматним. Все починається з безграмотності.
Анонім до Юзик Показати IP 12 Серпня 2014 09:17
Учора, 11 серпня, зі сторони сусідньої Білорусі, спецслужби зафіксували безпілотники, що літали над волинською областю. Про це під час оперативної наради сьогодні, 12 серпня, повідомив Луцький міський голова Микола Романюк. «Вчора зі сторони Білорусі літали безпілотники. Вони літають у нас через день. Повірте, вони не дивляться, де на Волині ростуть гриби. Справа серйозна», - зазначив міський очільник. Разом з тим, він зауважив, що на волинських інформаційних сайтах працюють російські спецслужби. «Вони здійснюють план дестабілізації ситуації. «Інтернетчики» погодяться зі мною, наскільки змінились коментарі під новинами. Інформаційна війна починається з перекриття дороги і закінчується коментарями», - додав міський голова. Міський очільник звернувся до керівників підприємств і попередив про можливі провокації на території області.
Руслан Показати IP 12 Серпня 2014 07:54
Я за помісну церкву, однак без Філарета, що не є священником. Саме він є головною перепоною. Монах з дітьми на чолі церкви...
Світлана до Руслан Показати IP 12 Серпня 2014 08:14
Саме так! Поки Філарет на чолі УПЦ КП- туди нема чого ще й нових приєднувати. Філарета- на покуту! В монастир! Причому в далекий глухий скит.
Анонім до Світлана Показати IP 12 Серпня 2014 09:16
коментар було видалено
анка Показати IP 12 Серпня 2014 07:55
КП не визнаний Вселенською церквою, навіщо ви вводите людей в оману, чому ведете до темряви, ви ж не хочете самі прийти до лона Церкви через покаяння, а розкол не змивається навіть кров'ю святих мучеників, вирішуйте це питання воно набагато більше ніж розбрат між КП та МП, ми маємо бути під омофором Вселенського Патріарха. І досить вже ваших дешевих спекуляцій, кожний відповість за свої вчинки перед Господом, Бігаєте репетуєте мов біси, а більшість з вас навіть не знає що таке сповідь та причастя...досить вже
фу! до анка Показати IP 12 Серпня 2014 09:05
чемодан вокзал х...ло тобі в допомогу! КУЛЕМЕТНИЦЯ!!!!
Анонім до анка Показати IP 12 Серпня 2014 09:12
коментар було видалено
Анонім до анка Показати IP 12 Серпня 2014 09:16
коментар було видалено
Лучанка Показати IP 12 Серпня 2014 08:01
Церкава має бути лише українською в Україні. На Дубнівській в церкві МП у велику поминальну суботу, що була відразу після "Чорного" 20 лютого, жінка, котра продає свічки в церкві, не брала записки за щойно вбитих на майдані. А на проводідну неділю молились за вбитих у Чечені, а не в Україні. А на різдво їм не дозволяють колядувати на церкву в тих, хто ходить в церкву УП
баба параска до Лучанка Показати IP 12 Серпня 2014 08:19
Читала, десь не рівненщині селяни вигнали мацковського попа і поставили служити батюшку з київського патріархату. Пора вже і нам так поступати з тими, хто не служить Україні і українцям
nadiya Показати IP 12 Серпня 2014 08:02
nema chogo moskovskomu patriarhatu robyty v Ukraini. Lyudyam prosto treba perestaty do nyh hodyty. a pechersku lavru v kyevi treba zvilnyty vid nyh hoch I pid pryvodom niyakoi zerkvy tam
Норика Показати IP 12 Серпня 2014 08:20
Прочитала тут пости і зрозуміла: за мого життя єдиної помісної церкви не буде. Дай Боже,щоб хоча б мирно співіснувати навчилися між собою- і то добре було б. І не обов'язково всім українцям бути в одній церкві,щоб не сваритися. Просто треба набратися любові до ближнього! А в яку церкву ходити? Ту, до якої привів Господь цю людину! Чи не привів...
Лучанка Показати IP 12 Серпня 2014 08:30
Якби священники менше гралися в політику, а сповідували Боже слово, не було б таких порожніх балачок. А то, бачиш, в церкві не співають "Ще не вмерла Україна". А Богу все єдино. Всі ми діти Божі, не залежно, в якій країні живемо. І лише страх гріха може зупинити людину в її злочинних помислах.
Анонім до Лучанка Показати IP 12 Серпня 2014 09:15
коментар було видалено
Лучанка до Лучанки до Лучанка Показати IP 12 Серпня 2014 09:48
В Українській церкві співають "Божу, Україну храни..." та "Многії літа...", а ще на колінах просять миру.
Вірний не ваш. Показати IP 12 Серпня 2014 08:47
"...на жаль керівники не такі як треба". Сам про себе говорить і не чує себе. Ой Міша Міша-це хвороба.
Волинь КП до Вірний не ваш. Показати IP 12 Серпня 2014 09:04
100%
Волинянин Показати IP 12 Серпня 2014 08:58
Ми-Волиняни самі розберемось в яку нам церкву ходити, а ти Михайло шуруй зі своїми наведеними особами в свій Лосятин Тернопільської області і там повчай, якщо тебе послухають. Понаїхали тут львівці,тернопільці і учать ....
Анонім до Волинянин Показати IP 12 Серпня 2014 12:36
Кажуть що полішуки дурнуваті і ще в чомусь збирається розбиратись, переконалась ще раз!!!
софа Показати IP 12 Серпня 2014 09:12
Люди! Невже ви не розумієте, що церква не прощає вам гріхів? лише Господь нам допомагає! Для чого захищаєте московських попів??? саме вони зубами тримаються за владу і за ваші ж гроші! - за приход! який потім везуть вбивці-кірілу! Ніколи не вникала в оті патріархати - ходила в обидві церкви - ходила до Бога!!! а не до попів! Зате після останніх подій - в московську принципово не піду! вважаю, що Україні потрібен свій патріарх, а не чужий.... Задумайтесь, КОГО ви захищаєте(((
Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 09:13
ПНЙ! Ти такий волинянин. як я іспанький льотчик
Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 09:14
коментар було видалено
Люблю Україну Показати IP 12 Серпня 2014 09:47
НЕ УПЦ має приэднуватись, а КП на чолі з Філаретом покаятись за розкол і відступництво від канінічної церкви, все має вирішуватись не нарівні націоналістів у вишиванках, які так "люблють" Україну , а на світовову рівні з вселенським патріархом, має бути молитовне єднання, спілкування, все має бути по канонах, які віками складались! А не так як хоче "купка" мешканців Західної України, і диктує правила, що кому як робити, як жити країні, в яку церкву ходити. Все має бути мирно і головне з любов*ю. Найголовніше заповідь Христа - ЛЮБОВ!!!! Якщо її нема ми ніщо!!!- це стосується і священства і мирян...... А говорити такі речі, це вже сіяти роздор, ворожнечу........ Господь не це робив........(((
Лучанка до Люблю Україну Показати IP 12 Серпня 2014 09:53
От мешканці Західної України і люблять Україну і моляться за її землю, а не "за землю русскую...". І на Сході - Захищають Україну, І якби Крим був на Західній Україні, то там би був такий рівень відпочинку як у Європі, і люди не їздили б відпочивати за Кордон
Люблю Україну до Лучанка Показати IP 12 Серпня 2014 10:25
Ви за межі Зміїнця, Прилуцька ( там де панські маєтки) виїжали?, поїдьте у Ківерцівський р-н і далі, на Горохівщину, яка Євпропа, нам до неї як до Юпітеру, тобто ніколи! В деяких селах люди виживають, який там рівень освіти, медицини? бідність, розруха, п*янство.... Вже зі Святязю зробили Європу, в окремо взятих місцях за шалені гроші (ціни дійсно як в криму), ті зручності для пересічного українця задорогі, простіше в озерце з*їздити.... В кого є гроші, він що в Крим що на наші озера не поїде- це факт!!!
лучанка2 до Лучанка Показати IP 13 Березня 2015 22:29
дурне ти дурне
Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 09:49
Толку ще довго не буде коли самі православні одне одного гадять. А політики нагнітають їм це на руку . і за рахунок простих людей. Гризітьться і далі. А ще телебачення нагнітає обстановку особливо ТСН. Той хто по справжньому вірить в бога буде тихенько молитися за мир і спокій. А в других сатанана сидить і давай обливати одне одного гряззю. Зупиніться. Час розсудить. І шановні батюшки вина і ваша ви любите накручувати людей в свою пользу. Будьте психологами особливо в такий непростий час.
Саня Показати IP 12 Серпня 2014 09:56
Я взагалі проти церкви! Вони постійно лізуть туда-куда не протрібно! Самі постійно прибідняються, а на мерсах їздять, ніколи не бачив священника, навіть у сільській церкві у якого не було б машиниЄ, у всіх іномарки!
Анонім до Саня Показати IP 12 Серпня 2014 10:03
а ти на Таврії іздиш чи на ЗАЗі ???
123 до Саня Показати IP 12 Серпня 2014 10:35
Їм що на велосипедах їздити і на гуманітарці вдягатись??? не митись і на бомжів бути подібними? В укожного священика різний приход, відповідно різна зарплата це раз, є дружини які теж ходять на світську роботу, і отримують зарплатню, є батькі які можуть допомогти! а два, це те якщо людина хоче жити нормально і нормальних умовах вона буде працювати! І оправдовуватись за машину чи шкіряну куртку вона не повинна....
МВ Показати IP 12 Серпня 2014 10:04
Помісна церква у болгар, сербів, румун - це як наша Українська Православна Церква, до назви якої звикли додавати МП. І нічого спільного із тією помісною, що хочуть створити на Україні, вони не мають. Православні церкви болгар, сербів, румун мають спільне єднання у службі, молитві тощо з усіх церков на Україні - лише із Українською Православною Церквою. Православні церкви болгар, сербів, румун не моляться і не мають права спільної молитви з УПЦ КП, її організатором Філаретом і прибічниками михаїлами! Ці всі рухи про помісну церкву ще раз доводять, що ми, браття-українці, низько впали - не знаємо історії своєї віри, церкви, забули, ким були наші предки волиняки, козаки. Православними вони були!! Якщо й боролися козаки з Москвою, то ніколи не виступали проти церкви православної, яку очолював московський митрополит! Чому? Бо знали, що проти Церкви йти - у ПЕКЛО ЙТИ!!! А нас українців вже 23 роки туди ведуть і привели!
Ректор Показати IP 12 Серпня 2014 10:37
Церква у нас єдина- УПЦ МП!!! Єдина- навіки!
Олександр Показати IP 12 Серпня 2014 10:55
Михайло чому ти ні як не зупинишся? Чому ти так не прагнеш об"єднання з автокефалами? ти сам роздер церкву а тепер хочеш щоб вона лягла під тебе? Покайся і вернись в лоно церкви а не клади її під себе!!!
Луцьк Показати IP 12 Серпня 2014 12:28
Анонім. Чого ти так активізувався? Ти точно не волинянин , а якщо так то уйоб .. З нашого краю. Це наша земля , а якщо прилізло сюди то не в'якай.
Большая и малая Роди Показати IP 12 Серпня 2014 19:16
коментар було видалено
Світанкові роси Показати IP 12 Серпня 2014 20:25
коментар було видалено
Християнка Показати IP 1 Жовтня 2018 20:24
Він "знає", як об"єднати..., а чому ж самі від" єднувались?! А тепер когось називають розкольниками?! Чи це ви про себе?!