USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Володарка титулу «Міс Ковеля-2014». ФОТО

3 Липня 2014 11:44
Переможницею конкурсу «Міс Ковеля-2014» цього року стала 16-річна Оксана Шатрова. Про це йдеться на сайті Ковельської міської ради.

Шестеро учасниць демонстрували свої таланти, вміння і здібності перед численною аудиторією у Народному домі «Просвіта». Дівчата сповна виправдали очікування глядачів: вони виявилися цікавими особистостями, показали вміння танцювати, співати, декламувати вірші. Ковельські красуні були учасницями інтелектуального конкурсу, підготували ділові костюми в українському стилі, навчилися танцювати вальс.

Нелегким був вибір для журі, адже кожна дівчина по-своєму вродлива та приваблива, розумна і талановита. Тому усі вони були відзначені у різних номінаціях.



Ковельською красунею року стала учениця Оксана Шатрова.

Вона ж отримала й титул «Міс Фотогенічність».


Оксана Шатрова — учениця ЗОШ № 10, активна, впевнена у собі, рішуча та наполеглива, пробує свої сили у журналістиці, друкувалася у місцевій газеті. У конкурсі взяла участь не заради перемоги, а заради власного самовдосконалення. Життєве кредо: “У будь-якій ситуації залишатись людиною. Рухатися у ритмі з часом та не зупинятися на досягнутому!” У конкурсі талантів продемонструвала декламування власного вірша, у якому розповіла про трагічні події сьогодення.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
123 Показати IP 3 Липня 2014 11:52
папік отвалив багато.....
Анонім Показати IP 3 Липня 2014 11:52
16-річна дівчина виглядає старше, але можливо я помиляюсь, просто фото не якісні.
Ківалов Показати IP 3 Липня 2014 11:54
Ну такоє.......
титушко Показати IP 3 Липня 2014 11:59
Хочеш иметь красивое потомство-кохайтесь з москалями.смешаные пары дают более здоровое и умное потомство
123 до титушко Показати IP 3 Липня 2014 12:11
ідійот...що скажеш...
я до титушко Показати IP 4 Липня 2014 08:46
фигня
він до титушко Показати IP 31 Липня 2014 19:12
коментар було видалено
титушко Показати IP 3 Липня 2014 12:18
Ну на конец-то узнал твое имя - не скажу что рад знакомству.
витя до титушко Показати IP 3 Липня 2014 13:52
коментар було видалено
і до титушко Показати IP 31 Липня 2014 19:13
коментар було видалено
Серж Показати IP 3 Липня 2014 12:49
Приємна, але красунею важко вважати..
читач до всіх Показати IP 3 Липня 2014 12:54
друзі.не опускаймося так низько...
321 Показати IP 3 Липня 2014 15:57
прочитав коменти, соромно ... таких як "титушко" соромно навіть ображати !!! Врешті, він вже ображений, розум - де ти .....
Глядач із залу Показати IP 23 Липня 2014 16:16
Правильно сказано: ,,123,, що батя проплатив!!! Всім раджу хто не був на міс, подивитись відео в YouTube !!! Ну вона точно не на 1-му місці!!!!
123 Показати IP 24 Липня 2014 13:40
журі точно купили...
українець Показати IP 30 Липня 2014 23:00
нічого вони не платили,а от муліна ваша заплатила стільки...
незнайомець до українець Показати IP 7 Серпня 2014 16:53
цікаво за шо вже Муліна заплатила?! за друге місце?!?!?!?!? а те що Шатрова не платила "украінець" ти свічку тримав???!??????? чи як??? я не знаю, бо не бачила чи платила чи не платила за перемогу, але факт е факт: в нашому Ковелі щоб в такому конкурсі перемогти треба заплатити. бо ця перемога не чесна! подивись в ютубі!!!! а може всі дівчата за своі титули заплатили????? чи ти сам лічно за Муліну платив? чи бачив?чи тобі платили? то поділись з усіма!!!! умнік...
Віктор Показати IP 30 Липня 2014 23:03
і як вам тільки подобається обливати брудом гарну дівчину. ви себе в дзеркало бачили?ні? то ідіть, і подивіться!!! Оксана дуже гарна дівчина :)
Анонім Показати IP 31 Липня 2014 14:38
Мені цікаво за що це Муліна вже заплатила?
він до Анонім Показати IP 31 Липня 2014 19:06
о ні,ні ,Муліна не платила ,ні!!!
Анонім до він Показати IP 2 Серпня 2014 07:06
Фу!!! Якась чуш!!!!! За що мова???
Анонім Показати IP 31 Липня 2014 14:45
Для чого робтити усілякі конкурси,щоб самі глядачі не бачили результати оцінювання? Мені здається винні організатори!!!!! Для чого дурна мова купили? Да в цій жизні на жаль можна все купити крім мозків!
Анонім Показати IP 31 Липня 2014 14:51
Да от муліна дійсно багато заплатила за пошиття костюмів!!!!! Вона була сама більш підготовлена за всіх,у всіх дефіле вона найкраще справилася і костюмами і музично!!! Доказ відео в ютубі.Подивіться!!!
.. до Анонім Показати IP 31 Липня 2014 19:07
ну звчайно,але чому ж її батьки ходили на кожну репетицію?чи не тоді часов вони платили?звісно що тоді
хандра до .. Показати IP 7 Серпня 2014 17:02
а звідки ти знаеш що ходили на кожну репетицію, то може і ти там проскакував(ла) вони завжди підтримують своіх дочок!!! і на всі репетиціі і концерти завжди приходять;( як нормальні батьки і мають робити! ) а якщо завість мучае за таку увагу,- завідуй молча!!!
Анонім Показати IP 31 Липня 2014 20:35
Мали час та ходили.Мені здається двері були всім відкриті.А заздрити треба мовчки.
Анонім Показати IP 31 Липня 2014 20:38
Що ви взялися за Муліну.ПРИКОЛЬНО міс Шатрова а мова йде за Муліну.
Анонім Показати IP 31 Липня 2014 20:40
Хтоби не виграв всеодно казали що купили.
Анонім Показати IP 31 Липня 2014 20:48
Прикольно сказано Муліна заплатила ,щоб виграла Шатрова! А що в Шатровой гроші закінчилися? Чи щось я не доганяю?
Анонім до Анонім Показати IP 2 Серпня 2014 20:17
Ви були на Міс?ви переживали те що переживали учасниці?нітому зараз не говорять дурниць .Виграла Шатрова Оксана ! Отже вона найбільш достойна цього титулу. А замість того щоб сказати молодець виєвсі обсираєте,як лупи які бояться вилізти з норм а рікі патякають з нори!!!!
....))) Показати IP 7 Серпня 2014 19:43
Муліна Сама сама!!!! Шатрова зазвіздєлася так шо ппц))))
456 Показати IP 14 Серпня 2014 18:32
Муліна КРАЩА!!!!! ВОНА ДАЛЕКО ПІДЕ.
.. до 456 Показати IP 16 Серпня 2014 00:15
дааа,дуже далеуо в село якесь задрипане :)
Анонім до .. Показати IP 19 Серпня 2014 16:17
Кожен судить по собі!!!! А Муліна дісно класна дєвка.
Ви всі достали!!! до .. Показати IP 18 Вересня 2014 11:38
повір, Муліна і там не пропаде!!! вона молодець, і всьго добиваеться сама і своіми силами! А як життя складеться так і буде! як суждено! і взагалі мова іде за переможницю Шатрову! і нема чого чіплятись до Муліноі. Ксюша виграла,- значить вона достойніше себе показала! І взагалі всі конкурсантки молодці! а хто не згідний з рішенням жюрі,- шукайте них і пишіть ім!
Алекс Показати IP 22 Вересня 2014 00:21
Я так поняв ,що Муліна класна дівчина!))) Підкажіть де її можна знайти?