USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Що роблять на луцькому аеродромі військово-транспортні літаки

12 Квітня 2016 21:00
На Луцькому військовому аеродромі тимчасово оселилися бомбардувальники і військово-транспортні літаки. Також 7-а бригада тактичної авіації з аеродрому Старокостянтинова у Хмельницькій області привітала волинян зі всесвітнім Днем авіації і космонавтики.

Про це повідомляють у групі Організація Волинських Авіалюбителів «ОВАЛ✈».

Через капітальний ремонт злітно-посадкової смуги на базовому аеродромі в Старокостянтинові до Луцького військового аеродрому передислокувалась вся вищезазначена бригада.

Також сьогодні на Луцькому військовому аеродромі знову приземлявся військово-транспортний літак Ан-26 зі складу 456-ї бригади транспортної авіації (аеродром Гавришівка у Вінниці). Він доставив зі Старокостянтинова решту необхідного для забезпечення польотів обладнання.


Під час перебування в Луцьку бригада виконуватиме планові навчальні польоти за курсом бойової підготовки льотного складу Повітряних Сил Збройних Сил України.
Через це цивільне населення Волині просять не хвилюватись, адже польоти на наднизькій висоті є нормою для фронтової авіації, тому грім серед ясного неба лунатиме тепер над Луцьком і Волинню чи не щодня. Екіпажі бригади виконуватимуть навчальні польоти на бойове застосування на авіаційний полігон Повурськ в Ковельському районі, де екіпажі фронтових бомбардувальників Су-24М відпрацьовуватимуть навички ракетних та бомбових ударів по наземних цілях, а також навички прориву протиповітряної оборони противника на гранично малих висотах. Своєю чергою, екіпажі фронтових розвідників Су-24МР контролюватимуть результати цих ударів, а також відпрацьовуватимуть навички ведення повітряної розвідки. А на навчально-бойових літаках Л-39 «Альбатрос» молоді соколи Повітряних Сил Збройних Сил України відпрацьовуватимуть навички під керівництвом досвідчених інструкторів.
Також, можливо, будуть проводитися навчальних польотів в темний час доби із завершенням льотної зміни після 23-ої години. А «турбореактивні будильники» на аеродромі спрацьовуватимуть о 7-й ранку. «Все буде як в старі добрі 70-ті - 80-ті роки», - обіцяють у групі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 68
Депутат Показати IP 12 Квітня 2016 21:15
Ще б розповіли особисті справи пілотів і які в них завдання !
Патріот до Депутат Показати IP 12 Квітня 2016 21:44
Заходь в групу Організація волинських авіалюбителів.Там буде багато новин)))
В публікації сказане те, що знає кожна людина, яка хоч трохи цікавиться авіацією взагалі і Повітряними Силами Збройних Сил України зокрема. Вся подібна інформація є в Інтернеті на кожному кроці, вона не є секретною і навіть службовою. Перельот бачило все місто. Тисячі людей знімали фото і відео. Переговори командно-диспетчерського пункту аеродрому з пілотами слухала купа радіолюбителів по відкритому радіоканалу. Так що секта Зради знаходиться за іншою адресою. ;)
1 до Організація Волинських Авіалюбителів Показати IP 13 Квітня 2016 08:06
болтун - находка для шпиона. ше в радянські часи читав книжку де обовязком для розвідника була участь в усіх публічних заходах де демонструвалась військова техніка, збір поштових листівок з військовою технікою, моніторинг газет
Реаліст Показати IP 12 Квітня 2016 21:39
«Все буде як в старі добрі 70-ті - 80-ті роки» То все ж тоді було добре?
ссср до Реаліст Показати IP 12 Квітня 2016 22:47
Так, добре, і ковбаса по 2 рублі не те що зараз...
Юрист до ссср Показати IP 13 Квітня 2016 08:31
Відчуваеться сморід комуністичної епохи.
Капіталіст до ссср Показати IP 13 Квітня 2016 08:59
Ковбаса не всім діставалася. І крупи тільки по 1 кг в руки. Були гроші, а купити не було що
Лучанка до Реаліст Показати IP 13 Квітня 2016 08:55
Не все було добре, але порядку, хоча це Вам особисто не подобається чути, було більш у той самій армії. Польоти на військовому аеродромі були стабільно кожну п'ятницю і гроші на армію не вираховували окремим пунктом з зарплатні. І льотчики були більш професійні, бо була льотна практика. Так що у цьому питанні при СРСР було набагато краще.
Відставник до Лучанка Показати IP 16 Квітня 2016 00:59
Ви роздруківку заробітної плати працівників СССР колись бачили? У всіх щомісячних виплатах навіть у солдатів та інвалідів був пункт вирахування з зарплатні чи пенсії "На оборону" - 1 руб.
Яна Показати IP 12 Квітня 2016 21:48
Гул такий був коли літак над хатою пролітав, що аж дітьо (4 місяці) прокинулось. Добре, що ми у хаті були. Доця налякалась і довго не могла заснути. Тепер на вулиці в колясці спати навряд чи будемо... Хлопці, а ніззя маршрут трохи поміняти? На пару вулиць вліво-вправо від нашої???!!!
лучанка Показати IP 12 Квітня 2016 21:59
вичерпна інформація для ворогів! де вчать журналістів розкривати усі карти під час війни?
Просто супер Показати IP 12 Квітня 2016 22:00
Будильник можна і не наводити)) СУ-24 РОЗБУДИТЬ)))
кгб Показати IP 12 Квітня 2016 22:26
Болтун - находка для шпиона!
великим авіаторам Показати IP 12 Квітня 2016 22:42
Радіти військовій авіації у місті можуть лише люди, які не товаришують з головою! Це небезпека і величезний шум для жителів декількох мікрорайонів міста. Аеродром знаходиться у міській забудові, а ці лахи невідомо скільки років пережили свій ресурс. І не одинокі випадки коли засторчувались в землю, або фюзеляж відвалювався в польоті. У 2014 році у Староконстянтинівці застромився один з них і слава Богу, що пілоти катапультувалися і не впав на людей. А тому адекватним містянам потрібно ставити запитання перед міською та обласною владою про захист жителів від потенційної небезпеки. Такі аеродроми "турботлива" совєтська влада понабудовувала і містах і тоді люди мусили терпіти. А зараз цього ніхто терпіти не буде. І дкомунізація - це не лише таблички з назвами вулиць а й таке сусідство!!!
Анонім до великим авіаторам Показати IP 12 Квітня 2016 23:41
Не очкуй
молодість вишкова до до Анонім Показати IP 15 Квітня 2016 16:20
а у Львові як літав літак і впав на навчаннях показових
Крук до великим авіаторам Показати IP 12 Квітня 2016 23:43
Взагалі-то літаки, що пережили свій ресурс, до польотів не допускаються, а ставляться на консервацію.
молодість з Вишкова до Крук Показати IP 15 Квітня 2016 16:21
ага на минулорічних навчаннях метолобрухту не літало????
дурню до великим авіаторам Показати IP 13 Квітня 2016 10:06
Нема чого будуватися біля аеродромів. Якщо забудувалися поруч - будьте готові до шуму і інших подарунків. Цнотливі. А ви краще подумайте, як часто 5 років тому літаки відпрацювання проводили? Вильотів у пілотів було не так і багато. Розвалили все начисто, авіація - куца. Коли закривали льотну частину в Луцьку - то бойові МіГи різали на брухт. А вони були геть не в найгіршому стані. Дорослі чоловіки як ту вакханалію дивилися - плакали. Вагонами метал вивозили в невідомому напрямку.
Жидичанин до великим авіаторам Показати IP 13 Квітня 2016 13:10
Зразу видно палкого прихильника земельного дерибану і послідовника князя Бориса,який на пару з Саньком Януковичом майже довели до банкрутства авіазавод і замість летовища мали набудувати царських котеджів.Слава Богу,Майдан не дав! А Жидичин без реву літаків-як церква без попа. Позавчора хлопці стали літати- серце грає!А тому адекватним містянам треба ставитизапитання про відселення таких икспєртів і аналітєгів у лугандон або донбабве.
а до Жидичанин Показати IP 14 Квітня 2016 21:26
серце грає від гулу мотору під вухом? від того гулу в стареньких не дай боже воно зупинитися може
Сергій до а Показати IP 15 Квітня 2016 09:24
Не подобається-не слухай....відселяйся
а до Сергій Показати IP 16 Квітня 2016 00:04
давай тебе під злітнопосадковою смугою поселимо? ВІДСЕЛЯТИСЯ?
Олег до а Показати IP 20 Квітня 2016 12:59
а як ти там зміг побудувати хату?!?!
маленьким очкунам до великим авіаторам Показати IP 16 Квітня 2016 01:04
Краще цілодобово слухати перехід через звуковий бар'єр своїх літаків чим час від часу звук ворожого літака.... Ви тільки вдумайтесь, я знаю про що кажу і таксамо постійно чую як вони літають
Анонім до великим авіаторам Показати IP 25 Квітня 2016 08:33
Навпаки радію,що оживає українська авіація, згадав і за 70роки, коли СУ-7, І СУ17 стояли, та Ани транспортники. ото рев був, та і літали над містом..а ці тихі..
Вася Показати IP 12 Квітня 2016 23:20
у радянскі часи за такі фото можна загриміта як за шпіонаж!!! а тут ще осталось фото пілотів у студію! Журналісти хватить підсобляти нашим ворогам про дислокацію військ та кількість техніки!
вмк Показати IP 13 Квітня 2016 00:04
А де в Україні знайшли досвідчених льотчиків, які здатні тренувати молоде поповнення???? Служив в ВПС - 1999 рік, чув за ці літаки що були в 14 авіакорпусі в них ресурс вийшов у всіх ще в ті роки, так, що ВПС ЗСУ не заважайте людям спати і не лякайте дітей цими зламками, а головне щоб ці літаки не почали падати на людей.
Устим Показати IP 13 Квітня 2016 06:35
Пропозиція : бомбардування провести в районах незаконного видобутку бурштину. Хоча для страху , підкинути "дезу".
Правий до Устим Показати IP 14 Квітня 2016 22:46
Коли ти вже вгомонишся з своїм бурштином? чи на думках тільки улюблена справа, коли ти вже пропадеш з цього і так не чесного світу людина гівно.
придурку до Устим Показати IP 16 Квітня 2016 01:11
коментар було видалено
Степан Показати IP 13 Квітня 2016 07:45
Літаки в кущах замаскували
факт Показати IP 13 Квітня 2016 07:49
Ай да молодці! По фото і номерах літаків можна порахувати скільки їх, а далі журналісти допишуть :) ОВАЛ віджигає - молодці :))) Те що ви цікавитесь авіацією і ваше бажання світитися у соцмережах - знахідка для ворога. Ви так нічого і не зроуміли з деяких дописів зверху. Один гуркіт авіадвигунів затьмарює вам мізки і ви хочете виправдатися і нав'язати свою правоту, бо ваша "стихія" прилетіла і ось під носом, а що шкода від вашої інфи - да то таке...
Fencer Показати IP 13 Квітня 2016 08:22
Не захочемо слухати гуркіт своїх літаків - будемо змушені слухати гуркіт москальськіх. А стосовно СЕКРЕТНОСТІ - люди не смішіть людей
КУМ Показати IP 13 Квітня 2016 09:30
А що у нас є авіація?Оце так новина.
ааа Показати IP 13 Квітня 2016 21:25
бріючим над говорунами і пару бомб кинути
вишків Показати IP 14 Квітня 2016 21:16
скільки можна???????????????? гуде на весь вишків і сороковий. діти плачуть. нічні польоти?? когось з них цікавить шо людям на роботу зранку?
вишкову до вишків Показати IP 16 Квітня 2016 01:13
Прийму в дар хату чи квартиру на 40-му чи вишкові зобов'язуюсь слухати гул авіадвигунів
вишківчанка Показати IP 14 Квітня 2016 21:36
Гудуть, як колись...Аж душа оживає...Під такий гуркіт колись і засинали, і просинались... Не вистачає ще стабільного гулу авіазаводу....і привіт, молодість!
привіт до вишківчанка Показати IP 14 Квітня 2016 23:18
побачим як твоя душа оживе в сім ранку або у дітей грудних чи малих з Вишкова. Старі будинки. Від постійних вібрацій можуть і завалитися. Мало вантажівок то ще одна біда. Соколи вертайтеся пошвидше в Хм область або обмежте час польоту. як варіат петицію написати в міськ раду.
Липляни Показати IP 14 Квітня 2016 21:39
Це просто жахливо!!!!Гудуть, аж шибки трусяться!!!Нема спокою!Невже дня замало?!!
Анонім Показати IP 14 Квітня 2016 22:15
Хлопці піддайте газку на Ківерці ато шось тихо*)!
Анонім до Анонім Показати IP 15 Квітня 2016 07:11
Якраз на Ківерцями справно літають. Гул неймовірний
Маріанна Показати IP 14 Квітня 2016 22:16
Живу за Обласною. З цим гулом згадалось дитинство. Ностальгія, приємно )))))))
ура до Маріанна Показати IP 14 Квітня 2016 23:20
І шо ж у тому гулі приємного? Хочеш гулу всади навушники у вуха і включи музику на всю катушку.
Воював Показати IP 14 Квітня 2016 22:44
За**али ви к**ви з своїми льотами над містом я тільки не давно повернувся з Авдіївки і хочу спокою, чуєте мене су*і діті я спокою хочу після 3-ох контузій і травми спини Я ХОЧУ СПОКОЮ летіть туди і там показуйте на що ви здатні літуни блять рік воюю крім 1 МІ-8 біля Пісків нічого не бачив за те тут вони літають тратять ресурси і терпіння громади паскуди.
в курсі справи до Воював Показати IP 16 Квітня 2016 01:19
Косар то ти? Я думаю все це непогано навіть якщо це над головою на мирній території якщо воював то маєш це розуміти...
Хех Показати IP 14 Квітня 2016 22:57
хто ниє шо гуде, значить не застав тих часів( при Кучмі) коли вони кожні 2 хв злітали, і нічого страшного тоді не було, сам жив на вишкові, літали прямо над хатою, до зпс 300 метрів, і був не просто гул, а все аж тріщало, і нічого страшного не було, людина така істота шо до всього привикає. І якшо не замітили то при взльоті вони не ідуть на форсажі а ше *тихенько* взлітають
і шо? до Хех Показати IP 14 Квітня 2016 23:23
ностальгія замучтла? З таим успіхом можна фен включити і в вухо собі вставити. Ніхто не задумувався над звуковими вібраціями які можуть призвести до руйнування совкових будинків що на ладан дихають?
Анонім Показати IP 15 Квітня 2016 09:30
Всім кому це не подобається-відселяйтесь,по Волині в селах повно пустих помешкань,і роботи хватить всім
я до Анонім Показати IP 16 Квітня 2016 00:09
чого це я маю відселятися з квартири на яку паав пів життя?
Анонім Показати IP 15 Квітня 2016 09:36
От як колись гуло ото гуло а то зараз тихо проти того що колись було а вам аби тільки жалуватись!
Йод Показати IP 15 Квітня 2016 16:17
Поплачте, бо ви більше нічого не можете. Пролетить Су24, а ви одразу дітки спати не можуть, шум, будинок розвалить. Коли ми виростали, то були шалено раді бачити і спостерігати такі польоти. Нічого в цьому поганого не бачу, а якщо вам заважає звук, то ізолюйте від шуму у вас часу і рук не має, а писати в інтернеті завжди буде. Люди вам напевно дуже важко жити, де не подивись все негаразд.
ізолювати? до Йод Показати IP 15 Квітня 2016 21:55
цікаве питання. як ізолювати будинок який знаходиться біля авіазаводу і має пластикові вікна. Порадь друже.
Йод до ізолювати? Показати IP 15 Квітня 2016 23:54
В першу чергу знали руки що брали, військовий аеродром у нас в Луцьку вже досить давно, вчора почали літати, а ви про дітей згадали і те що вони заснути не можуть, та якби салюти з радості перемог стріляли ви б все одно про тих дітей згадали, тому що завжди одне й те ж саме. За давніших часів люди навіть не знали, що може бути по іншому. Радити нічого чи показувати не буду. Я думаю ввести в Гуглі "шумоізоляція будинку" вам буде не важко. Запам'ятайте, якщо рівень шуму не перевищує 40 ДБ, то людина може себе відчувати комфортно. Якщо даний показник перевищує 85 ДБ, то це вже стає небезпечним для вашого здоров'я.
Анна до Йод Показати IP 18 Квітня 2016 23:57
Не знаю як на вулиці справді страшновато слухати.Але так як мої хлопці вкладаються спати не раніше 12 ночі,То будить мене скоріш сусідська собака.Яка за 2 метри від паркану.Вже привикли.Ось зараз буде 12 ночі.Літають.Бувби мир так би не сприймали,тривожно.А на даний момент Бог його знае до чого бути готовим.
молодість з Вишкова Показати IP 15 Квітня 2016 16:18
В кого там душа оживає від того що собаки цілодобова лають і діти лякаються і плачуть?Я розумію це навчання і це потрібно, але ця інформація завжди була закритою, а через те що багато людей "додумались" зняти і викласти це на youtubeі в російському ВК, не думаючи про те що в країні війна, і в разі охоплення всієї території треба ж показати і прописати куди бомбити в першу чергу, не на ті аеродроми,і які розібрані/розламані або на ремонті. А ті якій можуть прийняти військові літаки! Ті хто має в родині військових повинні знати, яке значення мав наш аеродром при "совку". І до речі, показові навчання для агрессорів, завжди роблять виїздними. І на парад виводили в центр міста військову техніку, а не запрошують всіх до ангарів чи військових складів. А саме через некваліфікованість кадрів військових структур, половина інформації ще не скрита в інтернеті.
молодість з Вишкова Показати IP 15 Квітня 2016 16:29
а для тих, хто радить відселятися всім з Вишкова і кого турбує шум, подивилась би я на вас як би вони біля вас літали. Більшість би рвала горло як їм погано і спатки не дають. Так що не треба засуджувати тих кому це надто голосно. Всі розуміють, що навчання потрібні, просто старі відвикли, а нові люди не знали.
Андрійко за копійку Показати IP 15 Квітня 2016 22:51
Текст повідомлення наступний,щось мало літають,живу на 40-му і не заважають,а дітям навпаки радість.тому висновок такий частіше літайте :-)
Анонім до Андрійко за копійку Показати IP 16 Квітня 2016 10:37
Ну хоть хтось радий тому що літаки літають в мене наприклад діти навпаки раді що вони літають від вікон не можливо відірвати а у ніч воно там гуде да хай там бомби кидають їх не розбудиш живем біля головної дороги і також залізничної і все добре ні хто не гніваєтся на шум.
полішман Показати IP 16 Квітня 2016 00:19
коли кілометрові колони військової техніки з володимир волинська їхали на схід ,всі думали про всяк випадок тренування ,маневри ,тепер маневри північ країни луцьк ,повурськ,( білорусь є табором кремля )там теж передислакація, ремонт летовищ ,шум над будинками, радість від польотів,льотчиком бути класно ,навіть класніше за космонавта ,бо в космос тільки єдин раз летиш а над жидичинем кожен день. сл....укр...гер...слава. жоб усі боялись і не насміхались.!!!
все більш гордий за Показати IP 16 Квітня 2016 01:33
Треба 24 години літати щоб всі знали, що в Україну сунутись не треба бо розтопчуть, поламають, розбомблять і скажуть що так і було)) Літуни давайте бойові тривоги без підготовки десь так о 03;48 ранку то є суть навчання на автопілоті робити віражі найвищої складності тоді буде потужність нашої авіації
су24 до все більш гордий за Показати IP 18 Квітня 2016 19:07
ураа!!! настрашимо росію літаючим зломом якому біля 40 років. Це так ніби їхати старим тролейбусом і думати чи відвалиться колесо у нього чи ні?
Анаа до су24 Показати IP 19 Квітня 2016 00:02
КОли відвалиться то дасться знати.Пока літають
лучанка Показати IP 19 Квітня 2016 00:08
Хлопці треба то треба...але ж не жалко вад дітей!? В мене дитина (5міс) всі ці дні зрук незлазить і тільки чує звук літака починає труситись! Це повашому нормально і адекватно?! І повірте я не одна така! а ще в статті написано що польти тривають до23:00 а нічого що вдійсності літають да 12:00-01:00!!!!??? Задумайтесь яким має рости наступне покоління з такими стресами з самого народження! Чи може дитині теж сказати "неподобається неслухай" так як писали вище?!
Иван до лучанка Показати IP 21 Квітня 2016 02:24
О детях они и думают, а если вам этого не понятно, то предлагаю вам съездить на экскурсию на восток страны. А потом решить, что вам больше подходит- слушать шум от НАШЕЙ авиации или от разрывов бомб рашистов. Там люди гибнут а вам, видите ли, шумно! У нас ВОЙНА!, не? Даже читать противно такие жалобы.
хела Показати IP 21 Квітня 2016 09:12
А може вони цигарки перевозять,а нам кажуть що то такі випробування.