USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Волинян просять не вмикати електроприлади в окремі години

19 Серпня 2014 17:00
У зв’язку із зменшенням поставок природного газу та проведенням антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях відбувається суттєве скорочення поставок палива для потреб теплових електростанцій.

Це викликало дефіцит балансу виробництва та споживання електричної енергії. Виникла реальна загроза безперебійної роботи об’єднаної електроенергетичної системи України. Єдиним чинником, який може цьому запобігти та не допустити системних аварійних вимкнень, є дотримання електропередавальними організаціями встановлених граничних величин споживання електроенергії.

Для Волинської області встановили завдання обмежити потужність електроспоживання на 5,8 МВт, - повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

Спекотна погода спонукає населення використовувати кондиціонери, вентилятори тощо, а через вимушену відмову від централізованого гарячого водопостачання в містах - електричні бойлери. Неконтрольоване використання цих потужних електроприладів створюють перевантаження енергосистеми.

Тому, аби не допустити перевантаження і спрацювання автоматики захисту необхідно забезпечити зниження споживання електроенергії до встановленого рівня.

Облдержадміністрація звертається до волинян з проханням з розумінням поставитися до такої складної ситуації та обмежити використання електроенергії, не вмикати кондиціонери, електробойлери, інші електроприлади у години найбільшого навантаження енергосистеми, а саме: з 12:00 до 17:00 та з 21:00 до 22:00.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
увч Показати IP 19 Серпня 2014 17:20
коментар було видалено
свч до увч Показати IP 19 Серпня 2014 18:17
Зовсім не дивуе твое захоплення лайном...це вже патологія. Хоча для кацорилих це норма, так що смерди далі
ЛПЗ Показати IP 19 Серпня 2014 17:32
Будемо виконувати на зло паскудам, які ви.рались зверху.
Tet Показати IP 19 Серпня 2014 17:54
А Кузнецовська АЕС не може забезпечити Волинь? Чи нам елекроенерію давав схід?
Анонім до Tet Показати IP 19 Серпня 2014 17:59
Донбасс давал четверть всей электроэнергии Украины. Добавь сюда еще Луганщину, отсутствие газа и угля (Донбасс обеспечивал 80% добычи угля), и получишь весьма любопытную картинку.
голодаючий до Анонім Показати IP 19 Серпня 2014 18:25
А ще ми чули, що даунбас кормив всю Україну
борменталь до Анонім Показати IP 19 Серпня 2014 18:31
Да уж весьма любопытная картинка сейчас на донбассе. Эта самая так называемая чверть и потреблялась самим донбассом да ещё и центр подбрасывал кучу дотаций для предприятий ахметки и прочих рыгоаналов
увч до борменталь Показати IP 19 Серпня 2014 19:00
Борменталь, не читайте до обеда украинских газет.
борменталь до увч Показати IP 20 Серпня 2014 08:34
А расцейские газетёнки я даже в руки брезгую брать. Их такой шариков, как ты взахлёб читает
Дончанин до борменталь Показати IP 19 Серпня 2014 19:56
От вас ушел дотационный Крым. Уходят дотационные Донбасс и Луганщина. Так вот и радуйтесь, что жить без нас будете лучше, так как вам не придется нас кормить. Правда есть один любопытный нюанс. По оценке МВФ для восстановления экономики Украины без Донбасса и Луганщины требуется в два раза больше денег, чем с ними.
борменталь до Дончанин Показати IP 19 Серпня 2014 20:05
Не факт что после 'психоза независимостью' некоторых слоёв лохотрата даунетчины, там что то будет востанавливаться на прежнем уровне. Уж больно предательские вы людишки - иудово племя
Дончанин до борменталь Показати IP 19 Серпня 2014 20:18
Кто из нас "иудово племя"? Ведь мы, в отличие от вас, не предаем славян.
хрущ до Дончанин Показати IP 19 Серпня 2014 21:59
А з яких пір кацапи стали слов'янами?
Коментатор до Анонім Показати IP 20 Серпня 2014 08:38
Не смішіть людей! Кому потрібне те збиткове вугілля? Зараз Донбас не те що чверть бюджету країни потягне. Він буде ще десять років найбільш збитковим регіоном.
увч Показати IP 19 Серпня 2014 18:15
коментар було видалено
Корінний лучанин до увч Показати IP 19 Серпня 2014 18:33
+1000%! ВН дійсно перетворились на заповідник цих тролей. Дехто просто свідомо поливає все брудом. Якщо є така проблема то треба всім із розумінням віднестись до цього. Я буду відключати енергоємні прилади в ці години!
OTAK OT до Корінний лучанин Показати IP 19 Серпня 2014 19:18
ти зовсім її не використовуй, мені більше буде
Дончанин Показати IP 19 Серпня 2014 21:01
В тему статьи: только что просмотрел украинскую рекламку на тему: "Не бережеш енергію - допомагаєш Путіну!" Так что, ребята, вас призывают для того, чтобы укусить Путина, сидеть при лучинах.
Анонім до Дончанин Показати IP 20 Серпня 2014 00:53
ну дибіл......................... включай всі свої прилади в донбасі., нам не зашкодиш. Пишеш західну Україну Донбас кормив??? щось під час війни ми ще від голоду не здохли...... а от як ви газ і вугілля жерти будете??? голодомор був і був у вас.... а холод перетерпимо було б що їсти.
0333 Показати IP 19 Серпня 2014 22:38
А можливо навантаження електороприладами перешкоджає телекомунікаційному моніторингу?