Волинянам доведеться запастися терпінням і дровами
Блакитне паливо селянам тільки сниться. Іще з березня місяця волиняни, надто ж із сільської місцевості, потерпають од відсутності скрапленого газу. А зважаючи, що вже середина липня, викручуватися людям непросто. Про це повідомляє «Волинська газета».
Щоб урешті запалити голубі вогники в конфорках, жителі Локачинського району навіть прийшли на прийом до голови облдержадміністрації Григорія Пустовіта. А голова покликав на килимок керівника «Волиньгазу» Мирослава Коротю.
Однак той у питанні скрапленого газу фактично не сказав нічого нового: «Сподіваємося, найближчим часом ситуація вирішиться, адже в Києві визначили фірму, яка проводитиме аукціон, – «Українська універсальна біржа», – повідомив керівник.
Але час проведення аукціону досі лишається невідомим. Отож, 67 тисячам волинян, які користувалися газом із балонів, варто набратися терпіння і… дров.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Щоб урешті запалити голубі вогники в конфорках, жителі Локачинського району навіть прийшли на прийом до голови облдержадміністрації Григорія Пустовіта. А голова покликав на килимок керівника «Волиньгазу» Мирослава Коротю.
Однак той у питанні скрапленого газу фактично не сказав нічого нового: «Сподіваємося, найближчим часом ситуація вирішиться, адже в Києві визначили фірму, яка проводитиме аукціон, – «Українська універсальна біржа», – повідомив керівник.
Але час проведення аукціону досі лишається невідомим. Отож, 67 тисячам волинян, які користувалися газом із балонів, варто набратися терпіння і… дров.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 10
Заєць
Показати IP
16 Липня 2014 19:18
Карпати великі
віра
Показати IP
16 Липня 2014 21:06
А ви- к...пи, чого повилізали, яке вам діло до нас і наших дров чи газу. Сиди собі і думай, як виживеш
Луцький
Показати IP
16 Липня 2014 23:55
Та того пустоцвіта Коротя в дупі мав...
Волиньгаз до Луцький
Показати IP
17 Липня 2014 12:22
Коротя не лише пустоцвіта мав)))))))))))
Ліля 1112 до Волиньгаз
Показати IP
17 Липня 2014 17:35
Абсолютно згідна,Коротя багато кого "мав" чи то "відмав"! ;)
був присутній
Показати IP
17 Липня 2014 06:01
24 червня в редакції газети «Волинь нова» відбулось засідання так званого "інтерактивного прес-клубу" (можливо, краще звучало б "інтерпасивного"?), на тему: «Чи обійдеться Волинь без російського газу?». Багато говорилось про газові лічильники, які будуть встановлені до 1918 року, про запаси уранової руди в Жовтих Водах на Кіровоградщині, про віддалені перспективи, на втілення в життя яких треба 100-200 років і 100 річних бюджетів держави, хоча сама назва зібрання говорила про інше: що треба робити сьогодні і вже - негайно. Лише єдиний депутат обласної ради Василь Пецентій зробив спробу переламати тему розмови і згадав про торф, дрова і місцеве вугілля, проте його ніхто не підтримав. А Кирик налякав присутніх про подорожчання торфобрикету. Тобто, відбувся черговий «захід» під короткою абревіатурою ППР: «Посиділи, попизділи, розійшлись». Преса демонстративно встала і закрила за собою двері.
Еколог
Показати IP
17 Липня 2014 23:53
Досить вже про політику!Річки висихають,озера замулюються,ліси вирізають.Скоро не буде де москаля,комуняку,сепаратиста втопити чи повісити !!!
Не могли повернутися з острова: рятувальники допомогли шістьом відпочивальникам на Світязі
Сьогодні 19:11
Сьогодні 19:11
У Луцьку підліток стріляв із пістолета у громадському місці 
Сьогодні 18:53
Сьогодні 18:53
У Нововолинську попрощалися з Героєм Сергієм Олексюком, який загинув понад 2,5 року тому
Сьогодні 18:25
Сьогодні 18:25
У Луцьку покажуть легендарний балет «Лісова пісня»
Сьогодні 17:56
Сьогодні 17:56
Планетарій, досліди та батл патріотів: у Луцьку відбулося свято «ВундерKIDS 2026». Фото
Сьогодні 16:03
Сьогодні 16:03
Експертиза ДНК підтвердила загибель Георгія Дячука з Волині
Сьогодні 15:11
Сьогодні 15:11
На Полтавщині розбився МіГ-29
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.