USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Волиняни поскаржилися на гулянки від Івахіва під час жалоби

22 Липня 2014 12:21
Гучні гуляння з приводу звільнення Волині від німецько-фашистських загарбників під час жалоби влаштував фонд Степана Івахіва на Поліссі.

Про це йшлося під час другого пленарного засідання 27-ї сесії обласної ради 22 липня.

Як повідомила у депутатському запиті до голови облдержадміністрації Григорія Пустовіта Валентина Блінова, до неї звернулися мешканці Старої Вижівки, які повідомили, що обурені гучними гуляннями, які влаштував фонд «Патріот Волині», коли минуло лише три дні від жахливого теракту на Сході. До того ж, Волинь була у жалобі у зв’язку із тим, що надійшла звістка про нових загиблих волинян у зоні АТО.

Мешканців Старої Вижівки обурювало те, що у невеселі для всієї України дні на центральній площі селища лунала російська музика, відбувся концерт. Таке саме гуляння фонд влаштував і у Ратному.

Як наголосила депутат, подібні гуляння недоречні під час неоголошеної війни та ображають почуття волинян. На безглузді святкування, мовляв, витрачають значні кошти у той час, коли рідні військових потребують коштів на забезпечення волинян необхідною амуніцією. Запит підтримали депутати облради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
123 Показати IP 22 Липня 2014 12:35
Во дурак!
петя Показати IP 22 Липня 2014 12:42
молодець.война войной а гуляти не мишае
ВОНО Показати IP 22 Липня 2014 12:44
поздоровляю з початком нової виборчої компанії, надіюсь що волиняни як завжди виберуть найгірших з найнагліших
Патріот Показати IP 22 Липня 2014 12:44
Оце партія регіонів показує своє лице (рило). Щоб вони не робили, а завжди стоять на антинародних позиціях . А тому, дорогі ВОЛИНЯНИ, на наступних парламентських виборах добре придивляйтеся до канидатів у депутати. Ігноруйте ПР і КПУ. Особливо потрібна інформаційна допомога на селах, де бабки голосують за того, у кого морда гарна, не вникаючи у його гнилу душу.
Лучанка Показати IP 22 Липня 2014 13:35
івахів ще те х*йло
ХЗ. Показати IP 22 Липня 2014 14:00
А на Бандерштадт не забули пожалітись?
віра Показати IP 22 Липня 2014 17:16
Івахів ще той к ....л , що йому смерті патріотів, він святкуе визволення , ще б братів з расеі запросив. ГАНЬБА!
Я Показати IP 22 Липня 2014 17:25
Класна ЗАМОВЛЕНА стаття! По-перше в смт. Стара Вижівка відбувся захід в Районному будинку культури (а не на площі), де були присутні і самі керівники адміністрації та райради, з якими було узгоджено програму заходу відповідно до подій в країні. А в смт. Ратне взагалі всі заходи були відмінені. Щось це все Гузьом попахує...
Знайка Показати IP 22 Липня 2014 17:54
У Ратному всі гулянні були відмінені, причому на сесії. Щось пані Блінова придумала! Краще б Бандерштат відмінила Батьківщина, ато в своєму оці колоди не бачать
не бачать колоди до Знайка Показати IP 25 Липня 2014 19:44
Точно-точно. Он в Ковелі де вся влада в бютівців - однопартійців Блінової гримів і блискав світломузикою "Ковель Energy".
Лучанин до Я Показати IP 22 Липня 2014 17:55
Якраз навпаки.Все це не попахує а смердить Івіахівим.Іхні витребеньки з Єремеєвим.Після розстрілу Майдану в лютому сиділи,як в рот води понабирали,чекали в яку ж то сторону йти..А коли вже запахло перевиборами то почалася активна кампанія.Ну, все як завжди.
Ольга Показати IP 25 Серпня 2014 23:09
Типовий заср*нець!!! Наявність грошей не ознака розуму.