USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Волинський мер отримав орден «За заслуги»

1 Грудня 2014 22:28
Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про відзначення державними нагородами України з нагоди 23-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року», - повідомляє Волинська ОДТРК.

У документі йдеться про значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю відзначених.

Серед них — волинянин, Володимир-Волинський міський голова Петро Саганюк. Його відзначено орденом “За заслуги” першого ступеня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
Валера Показати IP 1 Грудня 2014 22:34
Які заслуги? Перед ким? ???????????????????
лікар до Валера Показати IP 2 Грудня 2014 09:14
Такі почесті і для таких людей можуть бути лише в державі невиліковних дибілів і кончених маразматиків.Як раз час для нагород тих, хто вчора вірою і правдою служив кривавому зеку, хто лизав лапу в зиненській "абітєлі" к і р і л л у , хто надавав дозвіл ковальчуку в розпал кровопролиття на майдані вивісити на фасаді в центрі Володимира портрет зека. А може це вотум довіри на наступний термін князювання?...За які нах... заслуги і кому?
небайдужий до Валера Показати IP 2 Грудня 2014 10:35
точно немає глузду в Гунчика , який зробив подання для нагородження мера міста де: - найменші інвестиції у розвиток економіки та виробництва; - найменший відсоток виробленої продукції на душу населення; -найвищі тарифи на компослуги та ціни на ринках; -найвищий відсоток безробіття; -найвищий відсоток дотацій місцевому бюджету із розрахунку на душу населення; -намагання в період революції Гідності у місті створити антимайдан; -активну підтримку і розбудову промосковської церкви , пятої колони в Україні; -.................
Анонім Показати IP 2 Грудня 2014 00:17
коментар було видалено
ВОНО Показати IP 2 Грудня 2014 06:03
ось вона справедливість!!! заради цього стрибали на майдані і гинули під Іловайськом
думка Показати IP 2 Грудня 2014 08:00
Третій Майдан незабаром.Замість люстрації - нагорода? . Таваріщ Гунчик , думайте що робите!
шорох Показати IP 2 Грудня 2014 08:03
Це , напевне, реакція волинської влади на статтю про князя усія Володимира у "волинській правді"...Кого ж тоді люструвати??? ГАНЬБА, СТИДОБА ! БЛ......., ЩО ВИ РОБИТЕ ГУНЧИКИ І КОМПАНІ?
модест до шорох Показати IP 2 Грудня 2014 08:57
От вцепилися люстратори х...ві!!!! Ви оченята свої запухші відкрийте і подивіться навколо....Люструвати є кого й без Сагана, але скажіть що пздите до прокурорів та суддів руки протягувати...Найшли собі цапа відбувайла... Він (на всю волинську обл.)найбільше допоміг родинам загиблих, а вам аби когось всадити....І це мені не на вушко казали, а сам знаю і на власні очі бачив....А такі чайки, хреки і кобаки тільки язиками мелять...Ві запитайте віри анатолівни скільки воїнів АТО чи переселенців вона в своєму "Феніксі" (той шо на Гряді) оздоровила???? Отож-бо й воно!
З княжого до модест Показати IP 2 Грудня 2014 12:15
Гапон, витрий но рота, а то від лизання у бороді каки засіли і подивися на місто. Які досягення воног має? Ніяких, окрім збагачення родини мера!
111 Показати IP 2 Грудня 2014 08:23
я особисто можу засвідчити як це бидло відзивалося про Порошенка "вибрали ті майдануті того тільки їздить по закордонах як був янукович було все спокійно" це говорилося 29 липня.
злюка до 111 Показати IP 2 Грудня 2014 08:49
Напевно на побаченні тобі на вушко нашіптував))))))
111 Показати IP 2 Грудня 2014 09:02
коли добивалися по кабінетах мужновладців про доставку тіла брата зі Сходу.. але все безрезультатно .Тільки завдяки волонтеру ЗІНКЕВИЧУ КОСТІ ми змогли доставити тіло
журналіст з Володими Показати IP 2 Грудня 2014 09:17
Ну що ж. Нагородили ? Значить дуже скоро вже на пенсію !!!
111 до модест Показати IP 2 Грудня 2014 09:18
що допоміг з бюджету 10000 дав чи гармошку- автобус безкоштовно.Ви якщо захищаєте то незгадуйте про загиблих та їх сім'ї. Ганьба такому меру. Це перший у Волинській області мер -комсомолець пристусуванець якого треба гнати в шию
Євген Показати IP 2 Грудня 2014 10:30
Чим би дитина не тішилася , аби не плакала
прикмета Показати IP 2 Грудня 2014 10:42
Незабаром Ковальчуку цяцьку вчеплять . І " двадцятитисячний" колектив буде за Петра Порошенка!Дурдом а не держава.
ой, то цирк Показати IP 2 Грудня 2014 11:30
Старому маразматику на шию камінь вцепити і по Лузі впустити і хай пливе до низу, бо то стидоба
виновок Показати IP 2 Грудня 2014 12:01
Справа Брєжнєва живе і перемагає. Це черговий плювок громаді міста від чергового президента.
Вася Показати IP 2 Грудня 2014 12:23
Нє, ну хлопці бойові нагороди отримати не можуть, звання героя а старий маразматік стає кавалером ордену За заслуги.
102 Показати IP 2 Грудня 2014 13:35
Коли потрібний був автобус, для відправки людей на майдан , він пообіцяв і не дав. Краще б мовчав. Коли керівники ВО Майдан принесли звернення, щоб зняв портрет яника, то він заставив Матусевича зїсти свій підпис. Ось його допомога майдану. Можливо за терориста Мороза, який у нашому місті гірше сепара.
103 до 102 Показати IP 2 Грудня 2014 13:44
Орден за те що позводив до ради всіх гопніків, відморозків і заср..ців.І все це назвали " сильною командою" .
пишу бо треба Показати IP 2 Грудня 2014 16:32
жаба задушить всІх хто пише бруд , на господаря І найкращого мера у ВолинськІй областІ
222 до пишу бо треба Показати IP 2 Грудня 2014 18:19
" пишу бо треба " а що гроші відробляєш , протри очі почитай попередні відгуки , чи ти повністю зомбований .
Лариса Показати IP 2 Грудня 2014 18:47
Що вибирали, те маєтє. Можливо його б і скинули, коли приїжджали представники майдану, але на охорону бандюгана стали кошельник, подзізей з лакомки і тодішній очільник місцевого правого сектора давидов. Це ганьба!
Не лариса до Лариса Показати IP 2 Грудня 2014 19:20
Які примітивні і дрібні звинувачення. Буде вам так. як Кучма казвв - "Я б хотів побачити, як ви будете жити без Кучми". Як ви будете без Саганюка, тоді оціните. Луцьк і Ковель заздрять Володимиру, а тим більше - і Нововолинськ.
рома до Не лариса Показати IP 2 Грудня 2014 21:48
Ви коноплі часом не курите?
Ліля Показати IP 3 Грудня 2014 09:05
Ще це було раніше.. вся компанія разом! ---- поки не знищиш їх візично -- змін не буде!!! http://www.volynnews.com/news/society/khto-z-komandy-volynskoho-mera-maye-nahorody-vid-yanukovycha/
До Ліля Показати IP 3 Грудня 2014 13:20
Шановна Ліля, а чи не містять ваші слова погроз, замаху і т.д.? Чи ви думаєте, що тут не видно хто ви і звідки? Вот через такі заклики і ллється кров сьогодні. ГАНЬБА!
З Володимира Показати IP 3 Грудня 2014 13:26
А для того, щоб прийшли зміни, починайте працювати, а не на Польшу мотатися, платіть податки, ідіть на офіційну роботу, за вас ніхто нічого робити не буде. Це звичка паразита, винити в тому, що все погано інших. Можна змінювати владу щороку, майдани збирати щозими, а далі? Працювати то хто буде? Люструємо всіх, хто щось міг робити і станемо племенами Африки, хоч племена вже краще живуть. Бо і там розуміють, що хаос приводить до біди, і треба слухати вождя. А ми будемо кричати і чекати нічого не роблячи кращої долі, або ж траншів з Америки чи Європи. Не будемо проводити реформ. рухатися вперед, скоро і ці від нас відмовляться
І я з Володимира до З Володимира Показати IP 3 Грудня 2014 20:20
і згоден з тобою , що треба робити , але наш повний кавалер орденів за заслуги не спішить та й не сприяє створенню робочих мість. Або хочаб поміняти працюючих пенсіонерів у бюджетній сфері та відділах і управліннях виконкому на молодих людей , які змушені їздити до Польщі чи стояти на ринку . Володимирці беріть приклад із Ковельчан - вони щокаденції міняють мера , а відповідно і частину апарату , тому й місто має набагато кращі результати аніж Володимир . Не хочу бути пророком , але із подальшим таким керівництвом місту світить статус СМТ (селище міського типу ).
думка до І я з Володимира Показати IP 3 Грудня 2014 21:25
Буде чим гордитись. Найбільше с м т. на Україні !
район до І я з Володимира Показати IP 3 Грудня 2014 21:27
Це давно зрозуміло( я про Ковель) і не потребує доказів. Просто зомбованому за чверть століття стадові довести щось важко. Просто воно вже не здатне адекватно мислити .