USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Волинські бійці розповіли, чому пішли з передової

16 Вересня 2014 17:40
Вони пішли з передової, кажуть, що не мали іншого виходу. Вперше за півроку вдома армійці Волинської 51-ої окремої механізованої бригади.

Зі Сходу повернулися без зброї та документів. Їхню бригаду розбили, жертв сотні, - стверджують бійці, і їхати назад на війну відмовляються.

Їм закидають дезертирство та ніхто з вищого керівництва не йде із бійцями на діалог, аби з`ясувати причини відступу, - повідомляють "Факти ICTV".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Анонім Показати IP 16 Вересня 2014 17:58
А вот оружие зря оставили..:)
Лучанин до Анонім Показати IP 16 Вересня 2014 20:24
коментар було видалено
волиняни Показати IP 16 Вересня 2014 19:47
чого їм туда повертатись? жителі донбасу хочуть росію і путіна ,а наших називають загарбниками не надають їм ніякої допомоги!!!!! і йти класти за них голови? а тим сепаратистам за їх дії нічого не буде , а хлопцям за то що вижили щей тюрьма буде!!! зажили по-новому!!!!!!! використали як м'ясо, а вони вижили тай ще будуть свідчити проти командування - назад їх в те пекло з тим металоломом що був у Володимирі проти сучасної російської зброї!!! д е б і л і з м вищого гатунку!
оля Показати IP 16 Вересня 2014 20:01
Так Петя Донбас вже злив-для чого і за кого вмирати?ХАЙ оокремо ці області і живуть вони наших називають карателями .
777 до оля Показати IP 17 Вересня 2014 01:42
Не Петя, а - Пеця!!! поважай президента!!!
Достовірна Інф Показати IP 16 Вересня 2014 20:51
Дзвінок одного з офіцерів УА до сепаратистів щодо розміщення наших військ = 6000 грн (500у.о). Слава УА!!!
аяяй Показати IP 16 Вересня 2014 22:09
Хоч би одного офiцера показово покарали,бiльше зрад би не було
НОНА Показати IP 16 Вересня 2014 22:28
коментар було видалено
USA до НОНА Показати IP 16 Вересня 2014 23:07
Нона, а кто ваш враг? Луганск и Донецк? Или Россия? А может на вас напал Евросоюз и Америка? Слава богу, что они вернулись живыми и здоровыми.
1 Показати IP 17 Вересня 2014 09:34
коментар було видалено
ФигВам Показати IP 17 Вересня 2014 10:10
Сначала для полной победы (по их же утверждениям) им не хватало бронежилетов и касок - народ сбросился и купил. Потом не стало для той же "победы" хватать медикаментов и еды - ладно, купили и это. Бронетехникой были укомплектованы по полной - и это не помогло, половина её разбита, половина досталась ополчению. Теперь виноваты командиры стали. А сами-то что ж так хреново воевали?
Штефан, Луцьк до ФигВам Показати IP 17 Вересня 2014 10:43
І до мене, як і до "ФигВам", такі ж думки приходять. Що іще, слідуючого разу буде заважати вам воювати? Вже і командири нормальні. Хлопці та дівчата! Хтось із вас знайомий зі Статутами ЗСУ? А Присягу приймали? Зелене поняття про військовий обов'язок маєте? Так ось. В армії все робиться по команді. А на війні - тим більше. Ніхто наших хлопців не змушував вимовляти слова присяги. Робили це добровільно. І коли хочеш їсти чи пити - терпи. Сц*ти чи ср*ти - теж терпи. Вмирати не заборонено, хоча й деколи не можна. Робити це мовчки. Бажано прихопити із собою на той світ одного чи декількох ворогів. Щоб на небі нудно не було. Зрадникам і дезертирам, через котрих загинули нормальні хлопці - смерть! Бойове братерство і виручка - найбільший військовий скарб. Загиблих і поранених не залишають. В полон - тільки без свідомості, або мертвим. Закінчились набої, розбило зброю, (холодно, нудно, депресія, спекотно) цього Статути не передбачають - воюй чим є. Або стріляйся. Такі справи, дівчатка.
Дмитро Показати IP 17 Вересня 2014 11:40
Кошерно розводять гойський скот. Спочатку організовують війну, із паралельним зростанням курсу Валют - і як наслідок збільшення статків тих Олігархів, чиї активи зберігаються в Валюті + підвищення цін на все - як наслідок збагачення все тих же Олігархів - власників від магазинів - до заправок + паралельна чистка гойського скота від патріотів країни, які могли б самостійно організувати новий майдан. Слава Сіону.