USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Волинські шахтарі на мітингу в Києві. Фотозвіт

4 Лютого 2015 08:47
Волинські гірники пікетували Міненерго. Фотозвіт поїздки шахтарів в Київ подає Нововолинський інформаційний портал.

Нагадаємо, 28 січня біля стін Кабміну відбувся мітинг шахтарів, які представляють десятки вугледобувних підприємств різних регіонів України. Тисячі мітингувальників вимагали відставки міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина, звинувачуючи його в непрофесіоналізмі, розвалі галузі та здачі національних інтересів України. Щоб продемонструвати ставлення глави відомства до проблем шахтарів, учасники акції принесли чиновнику “останню сорочку”.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Світлана Показати IP 4 Лютого 2015 08:50
А Гузь де?
лучани Показати IP 4 Лютого 2015 09:01
Профспілкові злодії та шахтне начальство підбурюють людей до авантюр, щоб зберегти собі тепленькі містечка. Не на мітинги треба їздити, а на фронт. Тільки в АТО можна відстояти свої шахти.
Лучанка до лучани Показати IP 4 Лютого 2015 09:17
Як можна таке писати??? Ви хоть трохи замислюєтесь над тим, що ви пишете. Всі проблеми і псевдовійна створюються в адміністрації президента і в кабміні, а не Росія наступає.
лучани до Лучанка Показати IP 4 Лютого 2015 09:21
Менше ходи у московську секту. Росія є фашистська країна ,війська якої вбивають українців на сході країни.
Дончанин до лучани Показати IP 4 Лютого 2015 09:28
коментар було видалено
Лучанка до лучани Показати IP 4 Лютого 2015 09:29
Менше дивись новини і слухай ту брехню по радіо і телебаченні... Не буть політично заангажованим і зазомбованим тими проплаченими новинами , що нам брешуть. І якщо вже таки ярий прихильник війни, то чому ж досі не в АТО???????
лучани до Лучанка Показати IP 4 Лютого 2015 09:33
Тільки Кіріл, з золотим годинником, на броньовику з охороною, каже правду ?
Дончанин Показати IP 4 Лютого 2015 09:41
коментар було видалено
Анонім до Дончанин Показати IP 4 Лютого 2015 09:44
путлєровський троляка виліз.
!!! Показати IP 4 Лютого 2015 09:45
Комунізму вам захотілося - на плакатах "безопасное рабочее место і зарплата каждому работніку"? Зась. Хороші часи закінчились. Демократія і ринкова економіка наше все. Насолоджуйтесь.
Дончанин до !!! Показати IP 4 Лютого 2015 09:51
История еще советских времен: наших шахтеров завели в английскую шахту и они наткнулись на лежащую трубу. вопрос от гида: "Что вы бы сделали в таком случае?" В ответ наш шахтер подошел, положил трубу на плечо и отнес на место. Ответ гида: "Если бы наш шахтер поступил бы так же, то он НЕМЕДЛЕННО вылетел бы с работы без всяких компенсаций!"
Дончанин до Дончанин Показати IP 4 Лютого 2015 11:45