USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Волинську і Рівненську області пропонують об'єднати в один регіон

19 Вересня 2015 22:00
Волинську і Рівненську області пропонують об'єднати в один регіон під назвою Волинь. Відповідна петиція з’явилася на сторінці Офіційного інтернет-представництва Президента України 14 вересня.

"Об'єднати 2 області в один регіон під назвою "Волинь", адже Рівненська область - це та сама Волинь. Без Житомирської області, яку, згідно з планами, мали також включити в цей регіон. Регіональний центр визначити за допомогою місцевого референдума, щоб все було по-чесному!", - йдеться у тексті петиції.

Автор пропозиції переконує, що Рівненська область - це та ж сама Волинь. А регіональний центр пропонує визначити за допомогою місцевого референдуму, мовляв, щоб все було по-чесному.

Для того щоб Президент розглянув цю петицію, необхідно 25 000 голосів. За станом на 22:00 годину 19 вересня ініціативу підтримали 25 осіб. До завершення голосування ще лишається 86 діб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Вася Волинський Показати IP 19 Вересня 2015 22:20
Може ще Галицько -Волинське князівство повернути?
tirAn до Вася Волинський Показати IP 19 Вересня 2015 22:52
Непогана ідея
Вася Волинський до tirAn Показати IP 20 Вересня 2015 00:15
тільки доведеться ще з поляками на рахунок Холма домовлятися)
Mik (галицька миша) до tirAn Показати IP 20 Вересня 2015 13:45
Вiдповiдь Вам i Васi - загальна.
НЕК до Вася Волинський Показати IP 20 Вересня 2015 03:10
Об"эднати треба і назватти область ВОР. А жителів називати Ворюги
Mik (галицька миша) до Вася Волинський Показати IP 20 Вересня 2015 13:40
Непогана, але не дуже вигiдна з погляду кiлькостi адмiнiстративних одиниць. Адже, тодi Захiд майже цiлком стане однiєю одиницею. А потiм хтось розпочне таки "федералiзацiю" й вийде пропорцiя: 10 "схiдних" одиниць проти однiєї "захiдної". Опинимось у штучнiй меншинi!
Анонім до Mik (галицька миша) Показати IP 20 Вересня 2015 14:24
А ти дійсно бажаєш щоб Волинь мала стільки же прав (по кількості голосів), як і Донеччина, поступаючись Донецьку (не Донеччині - а Донецьку) по кількості голосів?
Президент Показати IP 19 Вересня 2015 22:21
Ану голосуйте, а я посміюся. :-) П.О.П. :-)
Іван Показати IP 19 Вересня 2015 23:14
А може обєднатися із Брестькою обл чи Любліном і Хелмом?))
Anonymous Показати IP 20 Вересня 2015 00:13
Як казав наш воєнрук "Це називається тиць-п*здиць"! Коротше, чим би *ебіл не тішився, аби з дурки не виходив! То вже давайте з ЄС чи США об'єднаємось, може хоч заживем краще, а?
м да Показати IP 20 Вересня 2015 00:14
Ті "хлопці" ще наламають дров... це тільки початок... "ломать не строить"
Анонім до м да Показати IP 20 Вересня 2015 00:29
Вони працюють! Чи хтось в цьому сумнівається?
м да до Анонім Показати IP 22 Вересня 2015 20:30
їхня "праця" більше нагадує (вибачте будьласка) рукоблудство ( прости Господи)
Володимир Показати IP 20 Вересня 2015 00:30
якому долбо..бу прийшла в голову така "гарна ідея" ?
Дончанин Показати IP 20 Вересня 2015 00:34
Явно желают избавиться от областей, численность населения которых меньше численности населения, например, большого Донецка, т.е. одного из населенных пунктов, разделенных на различные города чисто административно, но не территориально.
жителька Показати IP 20 Вересня 2015 01:16
Для чого.......!!!! І кому від цього буде краще......???? І хто таку пропозицію вніс.....!!!!! А це буде нове розташування корит і поділ бабла!?!?!?!
Артур Показати IP 20 Вересня 2015 11:48
Брєд.Займайтеся ділом пр*дурки.
рівнянин Показати IP 20 Вересня 2015 12:43
Якщо дурні думки лізуть в кочан ,лопата в поміч.Ще можна на всяк випадок обстежитись в дурці. Здаеться в Україні так і рулюють ,останнім часом.
Mik (галицька миша) Показати IP 20 Вересня 2015 13:44
Кому заважають наявнi областi? У чиїй дупi гельмiнт шкребеться?
СВІЙ Показати IP 21 Вересня 2015 11:22
Добра ідея РІВНЕНЩИНА +ВОЛИНЬ =БУРШТИНЬ
рівний Показати IP 21 Вересня 2015 20:39
Підтримую. Луцьк, який асоціюється з Волинським краєм зробити обласним центром , а Рівне -містом обласного підпорядкування.
кривий до рівний Показати IP 23 Жовтня 2017 16:35
А жителів Рівного ви запитали? Рівняни підтримають лише у випадку присвоєння Луцьку статусу смт, а Рівному - центру новоутвореного регіону.