USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Волинський браконьєр застрелив лебедину пару

2 Квітня 2014 14:05
1 квітня, у Міжнародний день птахів, на озері Люцимер, що у Шацькому районі, пролунало декілька пострілів. Це територія Шацького НПП, де будь-яке полювання заборонене. Тож на місце події одразу виїхали природоохоронці, викликавши на підмогу оперативників Шацького РВВС. Там і застали горе-полювальника. Ним виявився тридцятивосьмирічний Вячеслав К. із смт. Шацьк. При собі мав мисливську рушницю ІЖ-27 ЕМ 12 калібру. Тут же лежало два бездиханні лебеді-шипуни, - повідомила Волинська газета.

– Чоловік при затриманні опору не чинив, – розповів начальник відділу держохорони Шацького НПП Володимир Солов’янчик. – Одразу визнав свою провину. Безробітний шачанин раніше до судимості не притягався. Ми склали акт про злісне порушення Закону України "Про мисливське господарство та полювання". Справу передано до Шацького райвідділу УМВС.

Браконьєру загрожує штраф у розмірі від 60 до 120 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, конфіскація рушниці (до речі, зараз правоохоронці з'ясовують, де він її взяв) та 2657 гривень відшкодування за кожну особину лебедя. За фактом браконьєрства відкрите кримінальне провадження.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Ір Показати IP 2 Квітня 2014 14:08
Відбити голову
Я Показати IP 2 Квітня 2014 14:14
Замочити гада!
Андр Показати IP 2 Квітня 2014 14:18
Повідбивати почкі і все остальне скотина
ja Показати IP 2 Квітня 2014 14:22
padljyka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
то я Показати IP 2 Квітня 2014 14:28
коментар було видалено
IVVI Показати IP 2 Квітня 2014 14:29
Цілком підтримую попередні коментарі!!!!!!!!!!!!!!!
555 Показати IP 2 Квітня 2014 14:30
Тридцятивосьмирічний Вячеслав К. із смт. Шацьк. Думаю, люди знають хто це за людина. Підпаліть йому хату!!!!!!!!!!!
чапай Показати IP 2 Квітня 2014 14:39
Брат помирает...ухи просит....
Лучанин Показати IP 2 Квітня 2014 14:58
Люди подивіться, що ви пишите! Чому ви всі такі злі. Це ж також людина. За ворону чи голуба ви жтакого не просите. Правда, лебедів захищає закон, бо їх було дуже мало, проте їх популяція добре вілновилася. Крім цього, лебеді руйнують кубла інших птахів, а тому на території, де плавають лебеді інші птахи не можуть розмножуватись. Не дивіться на речі односторонньо. Будьте більш багатогранними. А його і так достатньо покарають: і немалий штраф, і конфіскація рушниці, і кримінальна відповідальність. У нас за злочини проти людини не завжди так карають. Тому будьте людянішими.
123 до Лучанин Показати IP 2 Квітня 2014 16:10
шановний!!!!лебідь-це символ вірності і краси-патрони більше коштують ніж курка в магазині-так що ваша порада про порядність просто жах!!!!!!!!!!!!
Гамнокомандущий-бабт Показати IP 2 Квітня 2014 16:13
Помиловать! отдать ружье,зачислить в доблесную укрармию.
вуйко до Гамнокомандущий-бабт Показати IP 2 Квітня 2014 16:58
коментар було видалено
У-ух! Показати IP 2 Квітня 2014 16:53
Т о москалі...наші хлопи такого зробити не могли
ох Показати IP 2 Квітня 2014 16:59
як застрелили птахів то зразу написали фамілію а я недавно ззловили с оленем то досіх пір тиша хто це зробив! де справедливість чи ті на місті просто відкупились???
Мисливець до ох Показати IP 2 Квітня 2014 18:47
Просто в Україні вибіркове правосуддя. Якщо браконьєр при посаді тоді він "чесний мисливець" і це нікого нехвилює чи він застрелив оленя, лошицю весною бо він Браконьєр в законі. Хай слідчі проведуть розслідування як колишні Волинські високопосадовці полювали в Черемському заповіднику на пізвища К......., К....... є свідки!
лучанин Показати IP 2 Квітня 2014 22:28
коментар було видалено
11111 Показати IP 3 Квітня 2014 10:58
дур@к
бандера Показати IP 3 Квітня 2014 20:03
лучанину від бандери.я дивлюсь ти в нас ангелочок то хай всіх нахір перестриляе.
бандера Показати IP 3 Квітня 2014 20:03
пальці п**ві відрубати