USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Волинський «Правий сектор» зніме маски. ОНОВЛЕНО

24 Лютого 2014 16:06
Бійці волинської організації «Правий сектор» відзавтра не носитимуть масок та вогнепальної зброї.

Про це розповів керівник «Правого сектору» Волині Павло Данильчук сьогодні, 24 лютого, під час презентації Громадського люстраційного комітету.

«Зараз під маркою «Правого сектору» діє багато різних угруповань, які вчиняють провокаційні, інколи злочинні дії. «Правий сектор» на Волині забезпечуватиме громадський спокій та виступатиме за те, щоб ситуація стабілізувалася», - зазначив Павло Данильчук. Він запевнив, що його організація виступає проти будь-якого силового загострення ситуації на Волині.

З його слів, починаючи з 25 лютого, представники «Правого сектору» не використовуватимуть ніяких елементів захисту обличчя та не носитимуть вогнепальну зброю публічно. До того ж найближчими днями виготовлять спеціальні посвідчення для представників силового блоку «Правого сектору»,які ходять у камуфляжі, виготовлять також знаки розрізнення (шеврони). Він повідомив, що вогнепальну зброю мають лише ті, хто має дозвіл на її носіння.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 71
Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 14:49
а хто має дозволи на маски???
Сергій Показати IP 24 Лютого 2014 14:57
Дозволи на зброю мають багато людей , але переносити її можна лише в чохлах , а не за плечима в громадських місцях , бо вже мої діти починають боятися бандерівців.
))))) до Сергій Показати IP 24 Лютого 2014 15:06
Значить твої діти тітушки.
Сергій до ))))) Показати IP 24 Лютого 2014 15:34
У їх батька хоча б ім"я є
55 до Сергій Показати IP 24 Лютого 2014 17:59
Який БРЕД!!!
Адекват до Сергій Показати IP 24 Лютого 2014 17:34
Скажите СЕБЕ СПАСИБО.
та якi це бандерiвцi Показати IP 24 Лютого 2014 15:01
це гопнiки
а чого Показати IP 24 Лютого 2014 15:03
а чого у Львовi все можуть робити по закону?? чому там Майдан вимагає i чиновники виконують. хто взагалi цього данильчука з його села у Луцьк запрошував з такими манерами? в селi б йому швидко дали влади
Мокрий Башкаленко Показати IP 24 Лютого 2014 15:04
Тепер тролі покажіть свої обличчя, правда якщо не **икунці)))
qxq Показати IP 24 Лютого 2014 15:04
треба ще забрати зброю у всих ментив сбушникив прокурорив и тд --- наградну и особисту и на яку е дозволи теж забрати в них повно зброи в одно колисника на маленьку армию хватить берить базу мвс и вилучайте поки вона стриляти непочала
Лучанин до qxq Показати IP 24 Лютого 2014 15:06
Ще один ****** з банди Данильчука!
ТАк до Лучанин Показати IP 24 Лютого 2014 15:23
100%, там таких придурків багато. Я он тільки що ходив дивитися як Динальчук виступає, тупий вареник, а не лідер, на питання боїться по суті відповідати. На чіткі питання відповідай так і не надавав. А оголену зброю ніхто у будь-якій країні не має право носити. Є відповідні міжнародні приписи. Але ж ці **біли нічого не читають, бо такі гопніки натіть букваря не знають.
ттт Показати IP 24 Лютого 2014 15:05
а маски незнимайте ще рано
Анонім до ттт Показати IP 24 Лютого 2014 15:21
Точно, а то народ не буде бачити хто є хто, коли віловлювати почне!
от жеж Показати IP 24 Лютого 2014 15:09
от везе Луцьку з однiєї сторони с**на влада, а з другої данильчуки, з третої мери-комсомольцi...
Запісяний Башкаленко Показати IP 24 Лютого 2014 15:19
Правий Сектор молодці.Налякали колишніх владних чинуш, що ті змушені тільки тишком нишком коменти строчити.
Олег до Запісяний Башкаленко Показати IP 24 Лютого 2014 16:08
Коменти пишуть звичайні люди, яких тисячі і яких ви, зв**юки, залякали!!!!!!!!!!! Але часи швидко змінюються!
жителі міста Луцька Показати IP 24 Лютого 2014 15:21
як не знімете ви данильчуки маски, то ми знімемо з вас скальпи... згодом!
щщщщ Показати IP 24 Лютого 2014 15:21
Що це творится у нашому місті ??? хто такий данильчук? і яке він має право робити самосуд? невже ми таких ,,,, хотіли щоб були при владі? в мене слів дивлячись на ці безчинства, невже у нас у Луцьку нема розумних лідерів ,а знову будуть бандити?
Лучанин до щщщщ Показати IP 24 Лютого 2014 15:26
Він хто? Сілюк з рівненщини, який ні де не працював, та за цей весь час жодного разу до Києва на майдан не їздив.
Лучанин Показати IP 24 Лютого 2014 15:27
"...тому волинянам не треба їх боятися", то не ведіть себе як покидьки і боятися ніхто не буде! данильчук на себе багато бере, диви не вдавися! Нехай краще за себе розкаже, що він зробив як депутат для Луцька!!!!!!!!!!! Вилізло чмо з рівненського корівника і царем в Луцьку себе відчув! Гнати в шию у рідне село!!! Лучани розберуться самі, без його бандерівських методів!
ага до Лучанин Показати IP 24 Лютого 2014 16:36
ну да що цьрем це точно. Вже одного царька шукає вся Україна.
Обурена Показати IP 24 Лютого 2014 15:42
Данильчук цей по-суті то і ніде не працював ніколи, тільки збирав навколо себе таких же гопніків, бо як ще назвати людей які днями і ночами з битами і у масках шастають по місту???? Хіба це люди які працюють на роботах, а? Наркомани або відсидівші, чи так, шо живуть від дня до дня, де ранок зустріне....Зрозуміло чому до міліції чи прокуратури йдуть у масках - бо це повністю їх клієнти, їх контингент. Коли все устаканиться, Данильчуку першому прийдеться тікати з міста, обурення не хватає, що цей пацаньонок собі дозволяє, людей на коліна ставити, водою обливати, і кого ж, не дивлячись на їх особистості як людей при владі, але Башкаленко як не як, Афганістан пройшов, Поліщук - полковник, а воно-то що про себе возомнило. Йому це згадають, і правильно зроблять!!!! Посадовців він заставляє заяви на звільнення писати, усіх без перебору.... А кого ж Ти дурне на їх місце хочеш??? Гопніків своїх відмиєш і по кабінетах розсадиш?
до до Обурена Показати IP 24 Лютого 2014 15:53
На захист волинян від Правого сектору мають стати Афганці, офіцери міліції, колишні працівники міліції та військ та десантники, автомайданці і звичайні волиняни які поважать правопорядок та цивілізації . Досить нам військ у Волині, яка була раніше Європейським взірцем.
55 до Обурена Показати IP 24 Лютого 2014 17:05
Дивись, щоб не постраждала першою від мародерів, тоді побачимо, як ти заспіваєш!!
Луцьк до 55 Показати IP 24 Лютого 2014 18:09
Ну-ну, а мародери самі данильчуки!
Обурена Ддо 55 до 55 Показати IP 24 Лютого 2014 19:42
Мародери зараз це раніше судимі люди, алкашня і наркомани, ті якими керує Данильчук, які відчувають зараз безкарність і вседозволеність. Напялили маски і пішли все трощити на шляху. Ви їх запитайте їх ідеї, цілі...вони ж 2 слова не звяжуть!!!!
55 до Обурена Ддо 55 Показати IP 25 Лютого 2014 14:08
А ти з ними спілкувався???
Луцьк Показати IP 24 Лютого 2014 16:00
ВН, молодці, що даєте людям висказатись! А то скажи щось Данильчуку поперек, то він зразу заб'є або хату спалить!
лучанин до Луцьк Показати IP 24 Лютого 2014 16:09
От якби якийсь журналіст написав статейку, чи зорганізував дійство проти данильчуківського терору... Народ би вийшов! А так поодинці кожен із нас їх боїться! Проти народного гніву вони не попроуть!!!! Напишіть статтю! Вас народ Волині підтримає!!! Журналісти де ви!???!
Лучани до лучанин Показати IP 24 Лютого 2014 16:14
Нічого, переловимо поодинці! Хоч зі зброєю на горшку сидіть, не допоможе!
васьо до Лучани Показати IP 24 Лютого 2014 16:45
до тебе вже прийшли чи ти сам з чорної свори данильчуківського "роду"?!
Лучани до васьо Показати IP 24 Лютого 2014 18:00
Я про данильчуків
васьо до Лучани Показати IP 24 Лютого 2014 19:09
Тоді вибач. Доречі як Вадиму Тітушку жити з таким прізвищем?... Шось бачу, скоро дойде шо всіх гопників у Луцьку будуть "хрестити" -ДАНИЛЬЧУКАМИ
Анонім до лучанин Показати IP 24 Лютого 2014 16:15
Та яку там статтю, є ж якісь партії, є ЗМІ хай оголосять Віче..Переважна більшість лучан проти. Є силові структури, пощипані правда але вже нові керівники.Чого вони бояться, реакції громадкості. Війна закінчилась і пора наводити лад в місті.
Лучанин до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 16:31
Вже бідних людей залякали!!!!!!! Бачив як зганяли студентів під обласне УМВС, а потім виставили вперед під гранати! Вели як на заклання! На "Варшавці" реально обливали зеленкою, щоб йшли на майдан!!! Підприємцям треба сім'ї кормити, гроші заробляти, а вони с****ти ще знущаються з них!! Данильчук думає, що всі дурні і люди нічого не бачать?
Анонім до Лучанин Показати IP 24 Лютого 2014 16:54
Ще ситуацію біля облради, чи МВС я розумію..Після тих драматичних подій в Києві мабуть був готовий взятись за зброю.А зараз? Режим повалений, надто правда великою ціною.Працює парламент,хай старий але вже працює.Є вже нові тимчасові посадові особи.Виголошено про нові вибори і дату їх.Весь світ береться допомагати нам. Телефонувала донька. тільки що з Майдану..Все спокійно і люди вже заспокоюються. В Києві порядок. Міліція патролює з самообороною.Людей в масках майже вже не видно.А тут що,хтось хоче розвязать терор? Треба всім бити в дзвони, всім.Порядок наведуть. але можуть постраждати невинні люди.Знаєте до вчора я якось не цікавився подіями в місті, все Київ в голові. А тут..Пора війну кінчати..Не має з ким. тут воювати.
55 до Лучанин Показати IP 24 Лютого 2014 17:10
Добре стояти за чужими плечима, нехай хтось інший іде під кулі, а базарніки будуть дітям гроші на їжу заробляти, бо ж ні в кого більше немає дітей!!! Шкода хлопців молоденьких, які своє життя віддали і за таких гнид...
Лучанин до 55 Показати IP 24 Лютого 2014 18:08
Люди мають йти на майдан по своїй волі, а не з-під рушниці!!! Людей зганяли для масовки і залякування! От хай би Данильчук і їхав в Київ під кулі, а не за рахунок студентів піар собі робити!
55 до Лучанин Показати IP 25 Лютого 2014 13:59
то що ж по твоєму-всі майданівці пішли під погрозами на майдан???!!! Який же бред ти тут несеш!!! Вийди, якщо не можеш розібратися в подіях!!! і не запутуй людей своїми коментарями!!!
Скромний до Луцьк Показати IP 24 Лютого 2014 16:12
або прикує кайданами до сцени...
до до Луцьк Показати IP 24 Лютого 2014 16:39
Волинські новини, зробіть онлайн-голосування, чи хочуть люди щоб правопорядок контролювали Данильчук зі своїми "масками"
Лучани до до Показати IP 24 Лютого 2014 18:20
Точно, ВН, зробіть список з "революціонерів" і тіпа активістів!!! Ви сміливі, не то що Волиньпост-сцик***ни!!!!!!!!!!! Перед виборами дуже актуально буде! А то гузі і данильчуки з своїми кодлами вирішили, що вже керувати будуть, попризначали себе та в крісла повсідались! Рано радієте! Люстрація має початися саме з них, бо думають під шумок пролізти!
Лучанин Показати IP 24 Лютого 2014 16:03
Цей уб*****к позорить Волинь! В інших містах дивляться на цей жах і думають, що в нас всі такі! Гнати з Волині!!!!!!!!!!!!
Іван Показати IP 24 Лютого 2014 16:12
Та вони скоріше штани знімуть і з голою ср...кою будуть ходити, а морди не покажуть. Як люди впізнають встидно буде!
Не правий сектор до Іван Показати IP 24 Лютого 2014 16:17
Таким, як вони ніколи не стидно!!!!!!!! Вони матір рідну продадуть!
ДО справіжінх матере до Не правий сектор Показати IP 24 Лютого 2014 16:49
мамі Данильчука можу передати лише особисті співчуття, за те що таку психічнохвору дитину своєчасно у лікарні не лікувала та від цивілізації не ізолювала. А матері цих дітей дуже шкода, їх посадять чи за кутками в під'їздах потихеньку повирізають. А Данильчук тишком - нишком втече з Волині до свого млинівського району. Матері цих дітей зрозумійте, вони вчиняють і на далі злочини, носивши спецзасоби та вогнепальну зброю. Забирайте їх з вулиць, поки не пізно.
Іван до Не правий сектор Показати IP 24 Лютого 2014 18:58
Цілком згідний, вони вже втратили і почуття сорому, і відчуття реальності. Але як хтось впізнає, то буде знати, кому "подякувати"!
Ригам Показати IP 24 Лютого 2014 16:44
Тролі хватить писати як би від народу.Ну не люблять Волиняни ригів.Не ховайтесь за коментарами.Вийдіть на вулицю і вам люди мо*ди заплюють.
Агов!!! до Ригам Показати IP 24 Лютого 2014 16:48
поха то знов ти? Чи москвич проснулась, бо не дали посади?!))
до до Ригам Показати IP 24 Лютого 2014 16:52
Ригам, ану виклади своє прізвище ім'я по батьковы, та адресу, а то ховаєшся за незрозумілим ніком, Чи це може твоє таке справжнє ім'я? Якщо так, то вибач.
Анонім до Ригам Показати IP 24 Лютого 2014 17:56
Назвись хто ти? І куди вийти...Я також не люблю ригів, комуняк але я проти терору проти громадян Волині..
Анонім до Ригам Показати IP 24 Лютого 2014 18:05
І тут хлопче не тролі, а звичайні громадяни які хочуть жити в мирній спокійній країні. зрозумів..Твою то маму люди в Києві Межгіря не спалили..ті справжні захисники України,щоб дісталось людям.Не розтерзали Луганський чи Харківський Беркут, а могли..А ви тут людей в будинках живцем палить надумали..Вали з міста поки не пізно, а то за грати загримиш
Луцьк до Ригам Показати IP 24 Лютого 2014 18:13
Зомбоване ч***мо: то тролі, то ригі.
До Ригам??? Показати IP 24 Лютого 2014 16:54
А хто такі Ригі???Лексика така цікава.... Це по-Данильчуківські???
ага до До Ригам??? Показати IP 24 Лютого 2014 16:57
ага
той же/та же Показати IP 24 Лютого 2014 16:59
щоб ви до мене приїхали 20 чоловік, на очах дитини калічили батьків? Ні, ше розум маю...))) А по друге тут народ пише не від регіонів, а проти данильчуківської свори яка займається безпределом!!! А мо*ди заплюють скоро Вам на театральній площі. І тоді я прийду дивитись на вас!)
Не лівий не правий. Показати IP 24 Лютого 2014 18:00
Перевір своїх в масках і покажи людям . Всі судимі. І ще й за що ?Чи не так ПАВЛУША?
Бульба Показати IP 24 Лютого 2014 18:30
Активист правого сектора рассказал - http://www.youtube.com/watch?v=1iTBWDzS6B8
екскурсовод Показати IP 24 Лютого 2014 19:44
Адміністраторам ВН. Передайте всі коментарі Данильчуку, може хвоста трохи підіжме. Він мабуть не вміє інтернетом користуватись. Бо скоро доведеться над ним самосуд вчинити.
а навіщо Показати IP 24 Лютого 2014 20:16
новоявленому фюреру інтернет. йому вистачае зграі бараношакалів в намордниках та закордонного рахунку від западних структур.непотрібство навіть в війску не було або псих або єнурезник
Лучанин Показати IP 24 Лютого 2014 20:23
Начальник УпБОЗ у Волинській області та спецпідрозділ "Сокіл", Прокуратура у Волинській області, СБУ України та СБУ у Волинській області вимагаємо від вас термінового реагування щодо неприпустимих антиконституційних дій Данильчука Павла Петровича, 1985 р.н., уродженця Млинівського району Рівненської області. Вказана особа принижує честь та гідність жителів Волинської області. Закликає до анти-законних дій неповнолітніх та малолітніх дітей та сворює злочинні угрупування з неповнолітніми дітьми. Займається створенням протизаконних злочинних фашистських угрупувань, яких в подальшому очолює. Відкрито погрожує жителям м. Луцька з застосування вогнепальної зброї. Займається пропагандою нацизму та фашизму. Ми пересічні жителі Волинської області ВИМАГАЄМО від вас термінового реагування, з відкриттям кримінального провадження по зазначеним фактам та вжиття необхідних заходів по затриманні Данильчука П.П.з подальшим притягнення його до кримінальної відповідальності.
До Лучан до Лучанин Показати IP 25 Лютого 2014 09:30
Сьогодні прокуратура Волинській обл.зробила заяву про свавілля банди Данильчука.Приєднуйтесь до них!!!http://www.newsru.ua/ukraine/24feb2014/prokyratyry_tusnyt.html
Справедливий Показати IP 24 Лютого 2014 20:52
Я не поняв-хто то такий той Данильчук-то ж то чмо якесь безязике-що з ним носитись-то ще гірше Яника-безпрєдєльщик-прибити суку треба, щоб не смердів.
Справедливий Показати IP 24 Лютого 2014 20:52
Я не поняв-хто то такий той Данильчук-то ж то чмо якесь безязике-що з ним носитись-то ще гірше Яника-безпрєдєльщик-прибити суку треба, щоб не смердів.
Волинь Показати IP 24 Лютого 2014 23:42
Це гниле позо*не ч*о, підставляє всіх Волинян!!!!!!!!!!!!!!!!!! Він не розуміє що люди гинули не за для його *ть блага, не за для його піарних ходів, йому Бог судя!!! Як він не розуміє що повністю дублює Януковича, його жде така ж доля!!!!!!!!!!!!!!!
Максим Показати IP 25 Лютого 2014 00:48
на три нейтральні абзаци шістдесят коментарів з бризками слюні... Якщо так багато назбиралось не виказаного до Данильчука, то підіть та й скажіть йому це в обличчя. Що вам заважає? Не бачив нічого такого, за що було б варто так його хаяти. Хоча мені не все подобається з того, що він робить. Але я не буду так його ганьбити, бо він зробив і робить набагато більше, чим я. Чомусь в нашій Україні на кожного чоловіка, хто щось робить, припадає десять чоловік тих , хто його критикує.. А ви що зробили? Ваші вчинки є бездоганними?
Лучанин до Максим Показати IP 25 Лютого 2014 01:59
я був на майдані.А данильчук нічого, взагалі нічого для майдану не зробив. І хай тут розказує, що він в київ не поїхав бо тут був зайнятий, б*дло ******** брихливе. Загинувших і пораненених наших побратимів дуже шкода
Люда Показати IP 25 Лютого 2014 01:08
Дуже цікаво, чим вони керуються,якими документами змушуючи і погрожуючи звільненням людям і не тільки керівникам?! Особливо цікаво хто входить до правого сектору і самооборони- дуже багато підприємців і дуже не чесних,мільйонери і ходили не знали як вислужитись перед тими керівниками від яких залежали,бо придумували разом з ними тіньові схеми,на яких заробляли чималі гроші,а сьогодні вони корчать з себе захисників)) тадумають щнову про свої гроші і як скористатись ситуацією поки хаос в країні.
данильчуку Показати IP 25 Лютого 2014 09:04
З вас не тільки маски, а й шкуру скоро знімати будуть, фашисти.
привіт Показати IP 26 Лютого 2014 22:54
привіт усім я розумію що вертаються 90* данил не ту політику ведеш ***** і не гноби моїх друзів які біля тебе знаходяться якщо з них волисина впаде у тебе голова впаде а потім я тебе обосцу