USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Кого запрошують у силовий блок Правого сектора на Волині

30 Березня 2014 21:23
Як чоловіки, так і жінки можуть бути корисними у діяльності Правого сектора, - повідомили під час відкритих зборів структури у Луцьку.

Як розповів керівник силового блоку Правого сектора на Волині Сергій Мерчук, перш за все формують свої ряди із небайдужих чоловіків, які готові брати на себе відповідальність та захищати країну, а також мають зареєстровану зброю.

Наразі у Луцьку створили чотири чоти силового блоку, які охороняють громадський порядок спільно із правоохоронцями, а нині вирушили на державний кордон з Республікою Білорусь. З його слів, прикордонники повідомляють, що відтоді, як громадські структури долучилися до охорони кордону, на 90% зменшилися обсяги контрабанди. Також спільне патрулювання водойм та затримання браконьєрів представники силового блоку здійснюють разом із працівниками рибохорони.

Окрім цього, нині формують мобілізаційний резерв з тих, хто не в змозі щодня виїздити за межі міста, але готовий захищати батьківщину. Вже понад 80 чоловіків віком від 25 до 70 років зголосилося до мобілізаційного резерву.

Жінок запрошують відвідувати медичні навчання, які, зі слів Сергія Мерчука, ефективні, для їх проведення запрошують фахівців. Він розповів, що під час сутичок у Києві бракувало тих, хто здатний правильно надати першу медичну допомогу хлопцям, які стікали кров’ю.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
Дмитро Показати IP 30 Березня 2014 21:39
Секторанти, найкраща допомога від вас зараз - не мішайте. А якщо вже дуже хочеться то ідіть в армію. Це мабуть єдине що вас спасе від буцигарні. Невже не доходить що підтримка у вас закінчилась і посилають уже вас коли вимаганням займаєтесь.
Сопля до Дмитро Показати IP 30 Березня 2014 21:51
Нам цікавіше грабити в тилу чим забезпечувати безпеку на кордоні.
Василь до Дмитро Показати IP 30 Березня 2014 22:57
Силовий блок аж 100 членів на область, масова підтримка. Не косіть від армії, не на той кордон їдете. Не парацюйте на брехливу пропоганду Путіна. А сам Марчук хоч в армії служив. Ідіолог ПС Р. Тимощук був навіть судимий за ухилення від служби в українському війску.
СПАСІТЬ до Дмитро Показати IP 30 Березня 2014 23:12
Таку думку в ефірі каналу "112 Україна" висловив політичний аналітик, президент ГО "Центр політичного прогнозування" Сергій Влащенко. "Постреволюційна ситуація, коли до влади прийшла нова еліта, умовно нова, але обновлення. Ця еліта не найсміливіша, їх можна називати трусами, непрофесіоналами, зрадниками, але іншої еліти немає. Але якщо ми припустимо другий етап революції, то до влади прийдуть набагато більш жорстокі кола, які фінансуються зовнішніми силами. Виходячи з цього треба оцінювати сьогоднішню ситуацію", - сказав аналітик. "Коли неправительственное воєнізоване формування оголошує помсту міністру МВС - це ненормально ... Революцію виграли мирні люди. Саме це призвело до мирної і безапеляційною перемоги", - додав він. Вчора в "Правому секторі" заявили, що "якщо не Рада, то Майдан буде приймати рішення про відставку Авакова". ТО Ж ПЕВНО ПС І ГОТУЕТЬСЯ ДО ВІЙНИ, ПРИКРИВАЮЧИСЬ СЛОВОМ МАЙДАН. ДО СУДУ І ТО НЕГАЙНО....
Роман до СПАСІТЬ Показати IP 31 Березня 2014 10:19
"Ця еліта не найсміливіша, їх можна називати трусами, непрофесіоналами, зрадниками..." - то як ця,перепрошую, біомаса може називатись елітою?
я Показати IP 30 Березня 2014 22:00
уже все увидели , как вы защищаете Украину...
жінка Показати IP 30 Березня 2014 22:01
Вже і жінок запрошують?.... Цікаво.... А якщо чоловік не буде відпускати? Що тоді? Що йому буде?
Петро Показати IP 30 Березня 2014 22:09
Хлоці молодці,всі мої знайомі підтримують ПС, не слухайте ви цих тролів.
Х до Петро Показати IP 30 Березня 2014 22:59
Відкрий очі патріот
balabala до Петро Показати IP 30 Березня 2014 23:04
петро, ПС - це кримінальна організація, як ви не бечите - на майдані - ні одного пораненого чи вбитого але мародерствуют по всій країні як бундюки не хуже янека. ось цікаво що ж вони там охороняють в рибохороні - рибку ворам в законі ловлять?
петрович до Петро Показати IP 30 Березня 2014 23:40
хочу ще раз нагадати (тим хто в броне поїзді) про те, що вам потрібно захищати кордон з росією а не вирушати на державний кордон з Республікою Білорусь! а якщо хочете захищати то ідіть в армію
До Петра до Петро Показати IP 31 Березня 2014 16:56
Скажи хто твої друзі, тоді я скажу хто ти...
Прикордонник Показати IP 30 Березня 2014 22:16
А звідки у вас цифри, що на 90% зменшився обсяг контрабанди???? Що не заява - то брехня та несінітниця!!!
Арсен до Прикордонник Показати IP 30 Березня 2014 22:21
Ну так вони собі вирішили і озвучують!!! Забули ще сказати, що на 95% збільшився нерест щуки на озері Світязь, після того, як вони на гряду їздили....взагалі вони напевно шамани!)
бла-бла до Арсен Показати IP 30 Березня 2014 22:54
Шамани, провидці і месії. Будемо надіятись на Бога, який допоможе нам пережити цю напасть - ПС.
бла-бла до Прикордонник Показати IP 30 Березня 2014 22:50
Обсяг контрабанди зменшився - ПС треба на щось жити. Один бере машину, інші - картини, а наші...
Лучанин до Прикордонник Показати IP 30 Березня 2014 22:53
підтримую, дійсно як возили кондрабас так і далі возять, просто суму "подарунку вдячності" підняли.
Центр Показати IP 30 Березня 2014 22:50
Захарили вже бандюгани з правого сектора пишуть новини про різну х..ень,кожного дня тусуються в Просвіті краще пішлиб працювати ледацюги.Крим профукали,Бют рулить вже обійшов ПР по призначеннях профффесорів гребунів і ще одне питання до силовиків,приберіть нарешті того психічно хворого селюка з села Торговиця данильчука.
петрович до Центр Показати IP 30 Березня 2014 23:47
в нас є його колега гаврук з м,рожище)
123 Показати IP 30 Березня 2014 22:51
Ще неделя и война закончиться що дали маршировать на голоданий желудок цикаво банда буде грабить в имя Украини або розбижиться ничего нового це вже було а так хочется бутика важным смих
1221 Показати IP 30 Березня 2014 23:02
Навіть автомобілем людини якої руки в крові не знехтували ави проякусь контрабанду категорія правого сектору це ЗЛИДНІ голодні і жадібні, вони бкдуть скоро красти.
Живу тут Показати IP 30 Березня 2014 23:02
Не треба нам ваша допомога, ви лякаєте людей.
Українець Показати IP 30 Березня 2014 23:08
Вже Данильчук з Фведчаком Крим спасли тепер нех** чим зайятись щось видумують вже на голову ця дурня не налазить
Маргарита Показати IP 30 Березня 2014 23:17
Серед моїх знайомих немає жодної людини яка б підтримувала цю банду, взагалі не розумію хто їхня підтримка...
данильчуку Показати IP 31 Березня 2014 00:35
Не реагуй-це все тролі-обсмоктувачі батьківщини-я перевірила!змінили країну,але не змінили систему,одна банда змінилась на іншу!!!
Цікаво до данильчуку Показати IP 31 Березня 2014 16:59
"Я перевірила." І як перевірила? Сміх та й годі.
Анонім Показати IP 31 Березня 2014 06:54
ви тут пі***ть а правий сектор молодці
До анонім до Анонім Показати IP 31 Березня 2014 16:59
Такі як ти матюкальники...
Пилип Показати IP 31 Березня 2014 07:21
Цей 150-кілограмовий Тимощук Руслан - це помилка природи. Він скрізь був, і нічого ніде не зробив: від політолога до пі***абола, від п***абола до "революціонера". У нього краще питати, де він не був. Де що тільки зявиться, він, як оса на солодке. А корчить з себе великого політика. Отакі вони, революціонери. Пристосуванець, симулянт!
розмай Показати IP 31 Березня 2014 08:07
Я за правий сектор, але не такий як у нас у Володимирі! Назбирали боксерів-гопників.
я Показати IP 31 Березня 2014 08:42
правильно, нормальные в пс не идут, вчера по телеку показали какого -то главного из них, так сказал, что под пули они своих бойцов не посылали, потому. что надо беречь силы, и что с ломом под пули нельзя, а простым людям можно было???!!! Вот вам и лжывая антинародная организация. Махновцы, одним словом...
Комедія Показати IP 31 Березня 2014 13:08
"спільне патрулювання водойм та затримання браконьєрів представники силового блоку здійснюють разом із працівниками рибохорони". Чи може навпаки "працівники рибоохорони здійснюють разом з представниками силового блоку". Але й можуть здійснювати і без представників силового блоку який немає повноважень на затримання (таке затримання буде розглядатись мінімум як незаконне), більшість кваліфіковано навіть не зможе відрізнити рибалку від браконьєра, для цього потрібна відповідна освіта. Звичайна підміна понять (як на каналі расея 24, або т.п. )
Громадянин Показати IP 31 Березня 2014 14:03
У всього цього стирчать вуха нахлібників аби не працювати та перебиватись на подачках від громадськості.Ми вже це проходили.
Тролі та боти Показати IP 31 Березня 2014 14:11
І тут відмітились.