USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«Я винен», – Олександр Товстенюк про постанову патрульних

31 Липня 2017 13:28
Голова правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Олександр Товстенюк повністю визнає провину та зазначає, що йому соромно за ситуацію, що склалася. Ідеться про те, що в його крові, у той час, коли він перебував за кермом, виявили 0,23 проміле алкоголю при дозволеній нормі в 0,20.

Як прокоментував Олександр Товстенюк Інформаційному агентству Волинські Новини, ввечері 30 липня він разом з рідними перебував у піцерії «Фелічіта», що на вулиці Стрілецькій. За вечерею дозволив собі слабоалкогольний напій.

«Попрощався з рідними, сів у авто та вирушив у напрямку дому через проспект Василя Мойсея. Біля управління СБУ патрульні, які їхали за мною, увімкнули проблискові маячки і зупинили авто», - пояснив він.

Підставою для зупинки стало порушення правил паркування поблизу «Фелічіти». Хоча, зі слів Олександра Товстенюка, окрім його авто, поблизу закладу стояло щонайменше три автомобілі.

«Мені пояснили причину зупинки, під час спілкування інспектор поцікавився, чи вживав я спиртне. Чесно зізнався, що так. Однак випив мінімум, та й минуло достатньо часу», - зазначив він.

Патрульні запропонували пройти тест на вміст алкоголю на «Драгері». Олександр Товстенюк погодився на тест, але наполіг, щоб зробили його лікарі в наркодиспансері. Там прилад показав 0,23 проміле при дозволеній нормі в 0,20.

Після цього повернулися на проспект Василя Мойсея, де лишилось авто. Забрати його приїхав давній друг Олександра та керівник ГФ «Варта порядку» Олександр Тиводар.

«До наркодиспансеру миттєво прибули активісти «Самооборони», «Національного корпусу», журналісти. Чи то на поміч патрульним, чи очікували якогось шоу – не знаю. Зрештою, вдячний їм за таку увагу до мене та до порушень ПДР в Луцьку. Гадаю, якби така увага активістів до порушників, як вчора до мене, була постійною, то за ніч поліцейські виявляли б багато дійсно нетверезих водіїв», - зазначає Олександр Товстенюк.

«До роботи патрульних претензій - жодних. Хлопці просто робили свою роботу, і я не заперечував своєї вини. Дуже прикра ситуація, бо насправді за 22 роки за кермом таке в мене вперше», – зізнається він. Патрульні, своєю чергою, зауважують, що Олександр Товстенюк поводив себе адекватно та чемно, не грубіянив патрульним, жодних претензій з приводу його поведінки під час оформлення адміністративних матеріалів у правоохоронців немає.

Разом з тим, Олександр Товстенюк визнає, що йому прикро через свої дії, якими він засмутив близьких.

«Ні в якому разі себе не виправдовую, хоч і перевищення незначне, та й почувався добре. Але все одно соромно. Найбільше - перед мамою, яка за мене переживає, і перед сином, якому я подав поганий приклад. Та й взагалі прикро перед людьми, які мене знають і поважають. Але свої помилки потрібно визнавати», – коментує Олександр Товстенюк.

Зауважимо, норма вмісту алкоголю в крові для водіїв по всьому світу суттєво різниться. Приміром, якщо в Україні вона становить 0,2 проміле, то у Японії і Фінляндії – 0,5, у Великобританії – взагалі 0,8.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 46
Любі свині Показати IP 31 Липня 2017 13:41
"Понять и простить. И отпустить"...
Анонім Показати IP 31 Липня 2017 13:50
А якби не був пов'язаний з Палицею, навіть би і не помітили!
Олександр Показати IP 31 Липня 2017 13:54
Достойно!
Лучани Показати IP 31 Липня 2017 14:07
Достойна відповідь! Респект!
ввв Показати IP 31 Липня 2017 14:16
треба водія мати...
лучанин до ввв Показати IP 31 Липня 2017 14:35
закачав додаток "тачку" і горя не знаєш.. іздиш як пан.. (точно дешевше ніж на таксі..і більше вигідніше ніж сплатити штраф за пянку)
Олег Показати IP 31 Липня 2017 14:19
Дякую за фото , це твердих п"ять балів однозначно.
123456 Показати IP 31 Липня 2017 14:19
набагато достойніше виглядає, ніж всі попередні жлоби, які через суди намагалися викрутитися
Дмитро Показати IP 31 Липня 2017 14:24
Respect!)
Лучанин Показати IP 31 Липня 2017 14:26
а ще в мери хотів йти !!!
Малінка до Лучанин Показати IP 31 Липня 2017 16:09
А що мери і ті хто йдуть в мери не вживають алкогольні чи слабоалкогольні напої???
Микола до Малінка Показати IP 1 Серпня 2017 10:00
Випив і сів за кермо - потенційний вбивця. Не хочеш взяти таксі - подзвони друзям чи родичам, нехай заберуть авто.
Анатолій Показати IP 31 Липня 2017 14:54
Доказ тому, що "вживай відповідально", і приклад поведінки для інших. Чи скористається Олександр "правовою прогалиною" - взнаємо в листопаді ц.р.
123 Показати IP 31 Липня 2017 14:58
нормальний мужик....поважаю...не кожен має силу волі чесно визнати свою провину
Лучанка Показати IP 31 Липня 2017 15:16
Прочитавши зранку статтю, аж не повірила, оскільки, особисто знаю його, і ніколи не бачила випившим за кермом. Молодець за роз'яснення ситуації
ігор петрович Показати IP 31 Липня 2017 15:19
ото вже страшна подія сталася, домахалися, як п'яний до радіоли! на його вагу і бокал пива міг показати таку кількість проміле. В мене товариш випив 0,5 горілки на протязі 2 год, а через пів години, як встав із-за столу, то на драгері показало 0,1 проміле, то де тут правда, не розбиреш. Особисто я вірю Товстенюку, що йому стидно, лохонувся на рівному місці!)
Микола Показати IP 31 Липня 2017 15:34
Покарання за керування ТЗ у стані алкогольного сп'яніння - 10,200 грн штрафу і позбавлення прав керування ТЗ на 1 рік. Визнання провини - це плюс у карму, але... Хтось вірить що даний товариш буде ходити рік пішки, чи може персонального водія найме?
Лучанка Показати IP 31 Липня 2017 15:44
П"яний за кермом-злочинець.І не важливо,чи Товстенюк,чи ще хто.
Лучанка Показати IP 31 Липня 2017 15:50
І вообще я рахую що товстенюк святий, треба нього простити
j до Лучанка Показати IP 31 Липня 2017 21:17
і канонізувати!
К до j Показати IP 1 Серпня 2017 08:02
Нехай всі бухають! Всіх простить ,понять
j до К Показати IP 1 Серпня 2017 10:31
а потім їх же зарахувати до лику святих!
Сеня Показати IP 31 Липня 2017 15:52
Не може того бути щоб товстенюк випив, ми лучани знаємо нього як ідеального
123 Показати IP 31 Липня 2017 15:53
и че? кто то думает. что лишат прав кающегося мальчика?
Свідок Показати IP 31 Липня 2017 16:33
Як для країни, де за рік в середньому випивають спирту чи не найбільше в світі допустима норма 0,2 проміле -- це смішно. А Рижков Сєрьога, напевно, за рік випиває іто більше, ніж середня норма по країні. Гляньте на його пику -- випити любить одразу видно. Ах, і ще хай розкажуть доблесні самоооборонівці, як там їх побратим Соколовський, який 2 роки тому в драбадан п"яний збив на смерть правосєка? Чи поніс справедливе покарання?
Микола до Свідок Показати IP 31 Липня 2017 18:23
Не маніпулюй поняттями. Вживати алкоголь не забороняється, хто скільки п'є - то його особиста справа. Але сідати п'яним за кермо - це порушення закону, за яке потрібно відповідати.
Анонім до Микола Показати IP 31 Липня 2017 21:16
А хто сказав що він був п'яний???!!!! 0,23 проміле і п'яний??))) Та не сміши!!
Микола до Анонім Показати IP 31 Липня 2017 21:42
Закон сказав. Якщо більше 0,2 проміле - то людина вважається п'яною і не допускається до керування ТЗ. Не чув таке?
Анонім до Микола Показати IP 31 Липня 2017 23:22
Так і написано в законі , що людина п'яна?))))
Патріот до Свідок Показати IP 31 Липня 2017 19:51
До чого тут Рижков Сєрьога???Мова йде про Товстенюка!!!
Лучани до Патріот Показати IP 31 Липня 2017 23:34
А до того, що в декого подвійні стандарти!
ответка!! Показати IP 31 Липня 2017 16:55
А причём тут Серёга? Не его пьяным остановили.
В. А. Ш. Показати IP 31 Липня 2017 20:44
Саша , високо порядна і вихована людина і це основне. А помилятися властиво кожній людині.
j до В. А. Ш. Показати IP 31 Липня 2017 21:20
якісь дивне розуміння порядності та вихованості у вас!
Малінка до j Показати IP 2 Серпня 2017 10:03
А що Вас шановний дивує???!!! Він що грубіянив, неадекватно поводився чи можливо розказував хто він такий. Він погодився що є порушником і готовий нести покарання. Патрульні зауважили те, що він вів себе коректно та чемно. Те що Олександр Віталійович порядна і вихована людина я знаю і думаю знають більшість простих лучан, яким доводилось з ним спілкуватись. Я розумію, що ажіотаж пов'язаний з тим, що він є не простим смертним, а Головою правління фонду Ігоря Палиці.... Чого ніхто не бачить скільки дійсно п'яних молодиків і не тільки розїжджає вулицями міста і за межами???!!!! Якби до всіх були такі пильні можливо не було б ДТП на Дубнівські де ліцеїста збили чи маму з дочкою,які прямували на роботу......
sasha Показати IP 31 Липня 2017 21:27
Піар для Олександра Товстенюка !!!!!!!
Аналітик-самоучка)) Показати IP 31 Липня 2017 22:48
Не на захист Саші, але.. Підозрюю, що правда в іншому. Хтось спостеріг в піцерії келих в його руках і швиденько здав інфу куди слід. Це, звичайно, ніяк не виправдовує його, але от сумнів є, що не за порушення його спиняли
!!! Показати IP 31 Липня 2017 23:32
Читаю деякі коменти і дивуюсь скільки в нас законослухняних і непитущих людей, які ніколи в житті самі і їхні родичі і сусіди і знайомі не сідали п'яними за кермо. Як гарно в Луцьку.
С2Н5ОН до !!! Показати IP 1 Серпня 2017 00:17
У Луцьку пьють якісний алкоголь і роблять якісні аварії і катастрофи.
??? до !!! Показати IP 1 Серпня 2017 01:25
Ну чому ж не сідали? Он мій родич, сусід і знайомий - Володя Мігас. Класний чувак, горжуся тим, що є такі люди в гарному місті Луцьку.
я до !!! Показати IP 1 Серпня 2017 10:28
ну ви і мислите! я в шоці! ніколи не сідаю за кермо випившим! Авто -це потенційна зброя, якою ви маєте користуватися лише в адекватному стані. А для когось і "лише" бокал вина переключає мозок на неадекват. нащо взагалі писати, що сідати п"яним за кермо -це нормально! чесно, шокований!!!може і ви живете в такому середовищі, але я -ні. подалі б таких людей з країни і був би порядок!
Анонім до я Показати IP 2 Серпня 2017 00:49
А де він написав, що сідати п'яним за кермо це нормально? Мова про те, що практично кожен сідав за кермо в нетверезому стані, але самі беруться засуджувати інших. "..для когось бокал переключає мозок.." до чого це тут? В статті про конкретну людину і її адекватний стан! Не треба перекручувати!
Ось вам!!! Показати IP 1 Серпня 2017 00:25
Пяний за кермом-злочинець,і неважливо хто
Микола до Ось вам!!! Показати IP 1 Серпня 2017 10:06
Головне в цій ситуації - жорсткість покарання. Якщо все минеться "легким переляком" (піаром) - то завтра може бути і ОДИН проміле.
Дмитро Показати IP 1 Серпня 2017 16:48
За те що випив - рік без прав і штраф (закон один для всіх), а за гідну поведінку - повага. Всім бикуватим упирям зразок. А то пяне втікає, хамить, а як тільки доженуть - падає на інвалідний візок і корчить з себе янголятко.
ник Показати IP 2 Серпня 2017 16:43