USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Як лучани і поліція відреагували на кортеж з «автоматами»?

11 Червня 2017 15:55
Кортеж з молодиками, які з вікон автівок розмахували предметами схожими на автомати Калашникова, насторожив лучан. Як повідомила у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини прес-секретар Патрульної поліції Луцька Ольга Бузулук, патрульним надійшов виклик щодо дивного кортежу поблизу РАЦСу.

"Підозри не підтвердилися. Це був весільний кортеж. Молодики розмахували іграшковими автоматами. Патрульні провели бесіду з чоловіками. Складу правопорушення як такого не було", - прокоментували у прес-службі.

Нагадаємо, вулицею Молоді-Соборності у Луцьку сьогодні близько 11.40 проїхався кортеж з іномарок. З люків машин виглядали молодики, які тримали у руках предмети візуально схожими на автомат Калашникова.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
1312 Показати IP 11 Червня 2017 16:04
Яж казав КЛОУНИ!!!
Я до 1312 Показати IP 11 Червня 2017 16:17
А я кажу що ти клоун! Клоун і все, бо я так рішив! Ти ж чогось рішив що вони клоуни, чим ти керувався? Хтось десь стріляв чи що? От ти свому синові купиш іграшковий пістолет, який пускає бульбашки, і я викличу поліцію. Бо він розмахує предметом схожим на пістолет. Все як описано в статті. Дитячий садок, чи то завість що у вас всіх небуло так весело на весіллі? Вже баку купу дизлайків від людей. Так от не ті хлопці клоуни, а ВИ! Так і будете жити в страхові все життя і на застрість всім при будь якій нагоді нацьковувати на іншого поліцію, щоб зіпсувати йому свято! Бо що ж це він гуляє, а я в неділю йду на чергування на роботу охоронцем!)
000 до Я Показати IP 11 Червня 2017 16:30
Поїдь в Авдіївку, Широкіне і там повеселись.
Петро до Я Показати IP 11 Червня 2017 16:38
Я і кажу що "довбо@оби", бо як виглядає "дЄтіна" з паспортом та в 2 метри зростом? Батьки тіло дали, а бог розуму не дав? Може їм на фіЛіппінах в пісочниці решту життя проводити, щоб "так весело було, як нівкого"?
житель до Я Показати IP 11 Червня 2017 16:43
Ти не клоун, ти дибіл і таким не місце в нормальній країні. Можна багато тобі доказувати але ж ти все одно дибіл і нічого не зрозумієш. Ари і з пласмасовими автоматиками, ти справді дибіл?
експерт до Я Показати IP 11 Червня 2017 17:27
коментар було видалено
Ти до Я Показати IP 11 Червня 2017 17:41
Навіщо на висіллі автоматична зброя, навіть якщо вона іграшкова? Тим більше, навіщо це показувати людям? У тебе вісілля, в країні війна. Шкода але Наша країна перенаповнена подібним би*лом.
111 до Я Показати IP 11 Червня 2017 17:51
Ні, ви не клоуни ви свинособаки. Знати би хто це був і розповсюдити по місту. Щоб усі знали хероїв тиловиків.
Лучанин до 111 Показати IP 12 Червня 2017 10:13
Весілля Мущуків було!
Я це Я а не ти до Я Показати IP 11 Червня 2017 21:10
Ти диб.*..л!!!
11 до Я Показати IP 11 Червня 2017 22:05
Як ти зумів досягнути посади охоронця? Полюбе блат бо з твоїм умом це нереально
Петро до 11 Показати IP 12 Червня 2017 09:22
Сторож, це не охоронних, охороні хоч трохи розуму дається. Найбільше, то дворова собачка в супермаркеті. А потім гадаєш чому вони творять "бєспрєдєл". На місці хазяїна цього печива я б передивився доцільність перебування цього "веселуна" на балансі прикорму.
ОЛЕГ до Я Показати IP 12 Червня 2017 09:02
ти ДО***ЁБ !!
Петро Показати IP 11 Червня 2017 16:10
ОЙЦ! Таки правда "не було"? Чи просто "ари" відкупилися? В країні війна не йде, та з іграшковою зброєю не вчиняють насильства та розбій? (як мінімум - адмінпорушення з непоганим штрафом), та можливість**повимахувати справжньою зброєю в "іншому місці".
12121 Показати IP 11 Червня 2017 16:17
Не клоуни а просто придурки.І вони же женяться.... Пісочниця на багато років а вже потім женитися.
Я до 12121 Показати IP 11 Червня 2017 17:19
Вони не тільки женяться,а ще й плодяться,потім підуть маленькі
123 до Я Показати IP 11 Червня 2017 17:52
Маленькі д*********и?
Я до 123 Показати IP 11 Червня 2017 21:04
Так)))
Іван Показати IP 11 Червня 2017 17:41
І придурки і клоуни разом. А все то є продукт часу, в якому живемо. Тут і невігластво, і незнання традицій, і самодурство, і ігнорування батьківських настанов і відсутність елементарних моральних устоїв. А найголовніше навіть не то, шо дурість продемонстрували, а гамблять нас з вами, наше місто перед Україною, тим більше, в перший же день зближення з Європою. Видно весняні заморозки не тільки яблуневий цвіт приморозили ...Вони ж тепер годовщіну свадьби як мінімум в Туреччині святкувати будуть. Так шо чекаймо продовження .
Всім Показати IP 11 Червня 2017 18:20
Маленькі недорозвинуті діточки, можу із собою взяти в середу на на схід, на три місяці дам пофоткатися для інстаграм із АК
Лучанин Показати IP 11 Червня 2017 20:07
З коментарями згідний на всі 100%. Питання до поліції: якщо хтось в банк зайде з іграшковим автоматом, то це тільки дружньою бесідою обійдеться? І наступне: а чим відрізняється одне від одного?
Я до Лучанин Показати IP 11 Червня 2017 21:03
Підтримую,треба написати скаргу на тих поліцейських,які цим займалися,якщо це пройшло,то завтра кожен повторить,це ж весело,а дурню тільки покажи що це без карно