USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Оновлена Сапалаївка у Луцьку

25 Листопада 2014 14:11
У Луцьку успішно реалізовують проект щодо очищення прибережної зони вздовж річки Сапалаївка. Зокрема в місті створюють цілий відпочинковий комплекс, який є безплатним.

Так, нарада з питань благоустрою та облаштування річки Сапалаївка відбулася в центральній частині Луцька в районі комплексу «Сітіпарк».

«У 2012-му році ми розробляли проект щодо розчистки русла річки Сапалаївка. Тоді тут були сухостійні дерева, які падали у воду, що призводило до підтоплень. Потім ми провели розчистку й залучили соціально відповідальний бізнес. Раніше тут не було нормальних сходів і людям було дуже складно з будинку дійти до зупинки, навіть траплялися випадки, коли лучани падали взимку й отримували переломи», - пригадує радник Луцького міського голови Борис Сорока.
Зауважимо, за сприяння мецената Андрія Покровського витратили понад 300 тисяч гривень на облаштування бруківки. А минулого тижня закупили зелені насадження на більше як 5 тисяч гривень.
Окрім того, левова частка інвестицій була вкладена в очищення річки. Також навколо торгово-розважального комплексу «Сітіпарк» облаштували дитячий і спортивний майданчики, зробили сходи, виклали бруківку, побудували доріжки для прогулянок, міст для закоханих, озеленили територію й роботи тривають надалі.


«Багато хто просто будує свої комплекси і мало залучається до розвитку інфраструктури міста, втім, на прикладі соціально-відповідального бізнесу Андрія Покровського, видно, що у розвиток інфраструктури у нас пішло набагато більше коштів, ніж у будівництво комплексу. Але усе це, що ви бачите, – навіть не кінець й не половина. Надалі ми плануємо зводити другу чергу – спортивно-оздоровчий комплекс й продовжуватимемо облагороджувати територію», - розповів представник бізнесмена Костянтин Дубик.
Зі слів бізнесменів, наступного року у Луцьку з’явиться ноу-хау - це безплатний для всіх скейтпарк. Зводитимуть його на місці колишнього танцювального майданчика.
Костянтин Дубик каже, що будуть його робити з бетону – якісним, адже більшість роблять такі майданчики з фанери. З його слів, подібних скейтпарків в Україні є лише 5.

Оглянувши територію, Луцький міський голова подякував бізнесмену за те, що він дивиться у перспективу і йому не байдуже щодо того, що буде завтра.
Стан мосту до реконструкції
Стан мосту до реконструкції
До реконструкції
До реконструкції
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Анонім Показати IP 25 Листопада 2014 14:21
Дякуємо!!!
Буратін і страна д до Анонім Показати IP 25 Листопада 2014 17:54
Романюк он ходить - дивиться і тихо рже. 3 мільйона бюджетних коштів попиляв на розчистці гівносапалаївки а роботу зробив підприємець. Цю каналізацію вже давно треба на баланс водоканалу передати - бо то є не річка, а канал для відводу нечистот. З прилеглих будинків туди шурує те саме, що й з інтерв"ю нашого нешановного мера...
Петро Показати IP 25 Листопада 2014 14:34
До сліз зворушив текст .а особливо фото з підписами "так було раніше"... та ні,юний друже , не так було раніше... сходи в архів і подивись польські світлини ...а до того стану ,що Є довела ота шобло - компанія ,що на фото вище... саме з них потрібно починати справжні ,а не бутафорські "розчистки " ...І ТАК БУДЕ!
Хлоп до Петро Показати IP 25 Листопада 2014 15:37
То запропонуй виселитися з квартир всiм, хто отримав житло пiсля часу "польських свiтлин". Нехай шукають архiви тодi.
Петро - до Холопа до Хлоп Показати IP 25 Листопада 2014 16:00
А холопи - їм байдуже; жидам жито сіють... багато їх ...Т.Г.Ш.
Хлоп до Петро - до Холопа Показати IP 25 Листопада 2014 16:06
Бо незалежнi
опа до Хлоп Показати IP 25 Листопада 2014 16:56
Бо від вас нічого не залежить(
капец Показати IP 25 Листопада 2014 14:54
Оглянувши територію, Луцький міський голова подякував бізнесмену за те, що він дивиться у перспективу і йому не байдуже щодо того, що буде завтра. СЛІД ЧИТАИТИ ТАК ......................РОМАНЮК ДЯКУЄ ЗА ВІДКАТ ЯКИЙ ОТРИМАВ ВІД БІЗНИСМЕНА ...........
Хлоп до капец Показати IP 25 Листопада 2014 15:01
А чому суму відкату не вказав? 133 тис.257 доларів.
Та Показати IP 25 Листопада 2014 15:04
Не так було раніше,а так є зараз,коли це все зробив Покровський.А Сорока,як сорока,весь час і кругом тільки стрекоче.А Романюк тільки здатний на оглядини,як хтсь гарно щось зробить,а куди йдуть кошти з плитників податків знає тільки Бог і Романюк.
Gala Показати IP 25 Листопада 2014 15:08
Менш з тим: з відкатами і т.п., головне, що дійсно робиться гарна справа, до речі це місце стає улюбленим для багатьох лучан в яких є дітки, але є прохання: спорттренажери вже зіпсовані, за ними потрібен догляд...
Дьодік Показати IP 25 Листопада 2014 15:27
Молодці, щоб там не казали, але потрібно провести інвентаризацію викидів "добра" в Сапалаївку з прилеглих вілл. Вони не всі приєднані до міської каналізації - оце якраз робота для пана Сороки.
Свідок Показати IP 25 Листопада 2014 15:30
Ну, тут дві сторони медалі.... З однієї сторони, зрозуміло, що це один із чергових "відкатів" дяді Колі НЕКОМУ А. Покровському, а з іншої сторони, якби не ці "барижні" манси... були б там зара хащі, тусувалися там нари і алканавти...... Так шо живем в такій країні і такий час....
Анонім Показати IP 25 Листопада 2014 15:40
Теперь к ЦПХ можно процти не испачкав ног! Большое человеческое СПАСИБО!
мішка Показати IP 25 Листопада 2014 15:58
скажіть, чому качечки не лізуть в собачі будки?
коала до мішка Показати IP 25 Листопада 2014 16:34
бо гавкати не вміють
Патріот до мішка Показати IP 1 Липня 2017 21:44
Ви самі ж і дали відповідь на своє ж запитання!-А тому що це собачі будки а не качині!Качка в собачу будку не полізе-бо це не її хата!
вася Показати IP 25 Листопада 2014 16:34
шо це за гібридна круківково-асфальтова дорожка?
вундер до мішка Показати IP 25 Листопада 2014 16:41
бо це будки не для качечок а для Вас
альо до вундер до мішка Показати IP 25 Листопада 2014 17:24
не знаєш відповіді, не блатуй інтелектом, якого в тебе немає
Олена Показати IP 25 Листопада 2014 21:39
одні злодії -міський голова який списує бюджетні гроші за зроблену підприємцями роботу, підприємці, які нагребуть під себе задурно землі відкупившись бруківкою і лавками. Чого усі мовчать, що гроші проектів Покровського це гроші Пшонки- сина Василя і Наталі Гаврилишиних, а відтак гроші вкладників Західінкомбанку.
Хлоп до Олена Показати IP 25 Листопада 2014 21:50
Тому що таких добродiiв як Олена дуже мало на ВолинI. I навiть тI всI в постiйнiй роботi та думках, що ж корисного я сьогоднi зробила для волинян.
СССР Показати IP 26 Листопада 2014 01:01
Романюк - комсомолець - молодець !!!
шеф Показати IP 26 Листопада 2014 10:05
зробили реальну роботу . чим більше кошмарних закоулків Луцька будуть перетворюватись на щось подібне тим краще .