USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

З 1 липня опалення подорожчає майже вдвічі

10 Червня 2016 08:31
НКРЕКП одноголосно підтримала підвищення тарифів на опалення для українців. Середньозважений тариф за одну гігакалорію тепла підвищиться з 534 до 1043 гривень, - повідомляє Deutsche Welle.

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), з 1 липня 2016 року підвищила тарифи на теплову енергію і послуги центрального опалення для населення майже вдвічі. Таке рішення одноголосно пітримали в четвер, 9 червня, всі члени НКРЕКП.

Встановлення єдиної ціни на газ для населення і промисловості в Україні дозволить знизити рівень корупції, сприятиме інвестиціям і допоможе досягнути енергонезалежності, переконані в МВФ.

«Діючий середньозважений тариф на тепло для населення становить 534 гривень за одну гігакалорію, з 1 липня середньозважений тариф встановлюється на рівні 1043 гривень за одну гігакалорію (зростання становитиме 95,3 відсотків, - ред.)», - зазначила керівниця профільного управління НКРЕКП Світлана Черних, слова якої наводить сайт комісії.

Головний фактор зростання - збільшення цін на паливо. 93 відсотки суми, на яку було збільшено тариф, в НКРЕКП пояснюють саме цим. Решту різниці між новими та старими тарифами обґрунтовують збільшенням цін на електроенергію та заробітних плат.

Коригування паливної складової пов'язане з рішенням уряду про зміну тарифу на газ, що використовується при виробництві тепла для населення.

До слова, з 1 березня 2016 року в Україні зросли тарифи на електроенергію на 25-30 відсотків.

Окрім того, раніше повідомлялося, що з 1 травня уряд підвищив тарифи на газ, опалення, гарячу воду, електроенергію. Варто зауважити, що таке кардинальне здорожчання припало саме на Великодні свята. Уряд аргументує такі зміни вимогами МВФ, економічною обгрунтованістю та складною ситуацією в країні, через війну на Донбасі. Натомість більшість українців вважає, що влада війною лише замилює їм очі, прикриваючи цим власну бездіяльність та безпорадність.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
777 Показати IP 10 Червня 2016 08:51
Яка хороша новина, а то платимо копійки, а заробітної плати немає куди дівати :)
Нік Показати IP 10 Червня 2016 09:02
Нема слів одні матюки
лучани Показати IP 10 Червня 2016 09:15
Совкові морди вимагають більшу зарплату, але не хочуть самі платити за послугу. Привикли жити жебрацтвом.
Світлана Михайлівна до лучани Показати IP 10 Червня 2016 10:24
Не показуй свій діагноз людям... мені тебе шкода.
лучани до Світлана Михайлівна Показати IP 10 Червня 2016 11:18
Попрошайнічати та шантажувати не є діагнозом?
11 Показати IP 10 Червня 2016 09:17
треба йти на курси снайперів.......бо є пару осіб найвищого рангу яких потрібно прибрати....інакше доведуть до злиднів...при чому самі збагачуються зі швидкістю світла...
123 Показати IP 10 Червня 2016 09:17
Полет нормальный. Зато гей парад в Киеве проводим, в Европу идём. Получите платежки, там написано кто настоящие пид*ры !
alex Показати IP 10 Червня 2016 09:22
Турбота про населення - зарплати на 5%, а опалення зразу на 100%.
але Показати IP 10 Червня 2016 09:25
Мені цікаво,а влада встановлює платежі по розмірах своїх зарплат???коли в нас мінімальна зарплата 1400гр....за що жити людям?а окрім комун.платежів ще жити за щось треба,і дітей взути і одягнути,за їхню освіту заплатити,про що думають високо посадовці??????це просто жах!!!!
петро бампер Показати IP 10 Червня 2016 09:42
покращення?
Нема слів. Показати IP 10 Червня 2016 10:02
Диб#лоїди.... коли вже вони нажеруться? Ридати хочеться. Дійсно, одні матюки....
Zarobitchanyn Показати IP 10 Червня 2016 10:23
Slava Maidanu! Peremoga!
Читач Показати IP 10 Червня 2016 10:27
Коли вже будем читати позитивні новини для людей при нашій " демократичній " владі .???
Zarobitchanyn Показати IP 10 Червня 2016 10:31
Яка перемога, яке покращення, куди там Янику, він так як "теперішні" юди не міг. Дякуючи жалюгідній частині народу, так званих "свідомих", будемо всі жебраками.
шерх Показати IP 10 Червня 2016 10:31
голосуйте і далі за олігархів, продавайтеся на виборах, ведіться на красиві слова і будете завжди так жити. хіба не ви масово голосували за Порошенка, народний фронт Яценюка? хіба не ви підтримували немічну опозицію ? не ви голосували за всяких олігархів по мажоритарці? от і їжте
хм до шерх Показати IP 11 Червня 2016 21:30
++ 1000500!
Х Показати IP 10 Червня 2016 10:50
Це просто піз....ц, якийсь!
любопитний фінансист Показати IP 10 Червня 2016 11:24
Всі люди різні, думки у нас теж різні, але хто зацікавиться, можна в інтернеті знайти коментарі Азарова двохрічної давності, в одному помилився,сказавши що долар виросте в два рази, а не в три.
Анонім Показати IP 10 Червня 2016 13:43
Подуріли геть піднімати ціни людям їсти нема за що, с... собі набирають кармани!!!!
Лучанин Показати IP 10 Червня 2016 14:07
МВФ вимагає підняття тарифів на енергоносії до європейських,а чому МВФ не вимагає підняття зарплат до європейських?
хм до Лучанин Показати IP 11 Червня 2016 21:32
мвф рекомендувало лише. висновки робіть самі. і щe подумайтe кому дeржава платить за субсидіі. 200% прибутку за мінусом комісійних для "слуг народу"
Анонім Показати IP 11 Червня 2016 12:32
Шановні Волинські Новини. Щиросерде прохання - напишіть статтю про те, як ж вийти з цієї ситуації. Інтерв'ю з дозвідченим електриком-слюсарем-інженером-юристом. Які підкажуть людям,:чи можна відмовитись від опалення, як замінити, чим замінити, вимоги і стандарти.