USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

З картки зниклого хлопця намагалися зняти гроші

20 Червня 2017 21:18
З картки 22-річного мешканця села Троянівка Маневицького району Юрія Курмана 20 червня намагалися зняти гроші. Хтось здійснив дві спроби зняти гроші у Ківерцях.

Про це написала Ольга Нестрянська у Фейсбуці.

Нагадаємо, юнак ще 12 червня поїхав до Луцька на екзамен і досі не повернувся.

Усіх, хто володіє будь-якою інформацією про місцезнаходження хлопця, просять звертатись до матері Юрія Наталі.

Контактні телефони: 068 609 47 01; 050 887 22 67
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
666777000 Показати IP 20 Червня 2017 21:31
Нічого дивного - по місту вільно розгулює озброєна банда яка вивозить людей в ліс і катує!!! Всі про це знають і ніхто нічого не робить!!! Можливо бандити і поліція це одні і ті самі люди...
Ігор луцький до 666777000 Показати IP 20 Червня 2017 22:02
Це не банда,а громадські актавісти.
-666777000 до 666777000 Показати IP 20 Червня 2017 23:56
Якби Ви знали того чоловіка ,якого вивозили,Ви би так не говорили,якщо описати його одним словом,то це як три Путіна вкупі,і ще наркоман і пяниця.
Тілт до -666777000 Показати IP 21 Червня 2017 08:46
А ти хто такий, щоб судити інших? може і в тобі хтось бачить тройного путіна і тд. Возомнили люди собі, що можна людям самосуд робити! Це Обурливо
Волинь Показати IP 20 Червня 2017 21:32
Біля кожного банкомату є відеокамера.
Луцьк до Волинь Показати IP 20 Червня 2017 22:42
То для тебе...... а для поліції немає, це об'єм "роботи", і за це генералькам тра премійки давати у вигляді кватирок
Анонім Показати IP 20 Червня 2017 22:26
Всі реально допомогли ! Дякуємо!
Анонім Показати IP 21 Червня 2017 05:45