USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.80 40.50
  • PLN 8.45 8.70

З Волині бійцям відправили 13 тонн допомоги

22 Листопада 2016 08:22
13 тонн допомоги для бійців відправили в АТО горохівські волонтери.

Про це розповів волонтер Віталій Гладун в інтернет-спільноті «Горохівська районна спілка учасників АТО «Щит».

"Поїздка тривала 7-12 листопада, за цей час було проїхано Горохів-Луцьк-Авдіївку-…-Маріуполь-Луцьк-Горохів. Допомогу загальною вагою 13 тонн. Допомогу розподілили між бійцями з 72 бригади (3 бати лише з передової за розподілом комбата), 81 бригади, КПП, ВСП, 130 (нуль і тил), Луцькими прикордонниками, 1 танкова, моряками з берегової охорони... і всюди є Волинські хлопці. Також заїхали провідати наш "Світязь"", - йдеться у дописі."Принагідно хочемо подякувати всім, хто допомагав...

А ще для мене справжні волонтери – це бабуся, яка в’яже шкарпетки і ліпить вареники, простий дядько з села, який засолює сало на передову і всі, хто виділив хоча б своїх чесно зароблених 50 грн для того, щоб ця поїздка відбулась. Ніхто ніколи не дізнається їх імен, але вони - щирі і справжні. Як і хлопці, які там воюють, нехай не ідеальні, але щирі і справжні.

Допомагати варто, бо від того ми самі стаємо кращими", - додають волонтери.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Loading...
Система Orphus