USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

За два роки «без мера» в місті зроблено значно більше, ніж багатьма попередниками, – лучанин

12 Червня 2019 23:22
За час відсутності міського голови Луцька для благоустрою міста було зроблено значно більше, ніж «робилося» багатьма «папєрєднікамі».

Про це написав у Фейсбук лучанин Олесь Драган, зауважуючи, що Луцьк розвивається та осучаснюється, не дивлячись на те, що місто живе два роки без офіційного міського голови.

«Я не хочу пам’ятати прізвище мера міста. Мене не дуже цікавить, від якої політичної сили він прийде на цю посаду.

Його може взагалі не бути, як такого. Живе ж Луцьк вже два роки з вакантним кріслом ... І нічого! Живе якось...

Я категорично проти пам’ятників мерам, бо це маразм, з моєї точки зору – ставити істуканів людям, що просто найняті нами робити певну роботу, тим більше у випадку, коли робота робилася відверто хрєново.

До чого це я...А!!! Це я до того, що з моєї точки зору за час відсутності у Луцьку мера, як такого, зроблено у місті для його благоустрою значно більше, ніж «робилося» багатьма «папєрєднікамі».

На відео, що я не втримався і зняв сьогодні ввечері, йдучи з паркінгу додому, двір і частина тротуару на пр-ті Перемоги. А – ще двори на Грушевського, Шухевича та Гулака-Артемовського...

Це те, що бачу я. Але багато я не бачу. То ж не так все погано у нас? Що ви скажете?» – йдеться у дописі лучанина.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Архітектор Показати IP 13 Червня 2019 00:05
Що бачу я - це те, що бездумно заклали пів двору бруківкою, не продумавши де будуть паркомісця, а де проїзд. Немає звуження проїзду біля переходу, незрозуміла ширина проїзду. І це ще не говорячи про якість, бо бруківка лежить нерівно і відсутнє водовідведення. Я подавав продуманий проект, коли ще була перша зустріч з мешканцями. По ціні вийшло б те саме, але ніхто в нас не хоче робити правильно.
Перемоги Показати IP 13 Червня 2019 00:12
Двір на Привокзальній, на Перемоги - СУСІДНІЙ - чекаєм другий рік, все обіцяють...
777 Показати IP 13 Червня 2019 06:27
«Шибина» Набережна стоїть і досі, і хіросіма біля РАГСу теж стоїть, зелені стає менше - безтолкового камінючча більше. І в ремонтованих дворах настільки високі бровки, що сучасні авто раз за разом обривають бампери.
Andrij до 777 Показати IP 13 Червня 2019 09:12
на тротуарах с высокими бровками авто делать нечего, кто против- пусть дальше обрывают бампера.
777 до Andrij Показати IP 13 Червня 2019 10:21
Даже нєчева каментиравать - єслі у тебя нет автамабиля, то ти не знаеш как паркаватся калесом к брофке
Лучани Показати IP 13 Червня 2019 06:52
Особливо біля Старого базара
Віктор Показати IP 13 Червня 2019 06:55
Думка аж одного лучанина
Отож бо. . Показати IP 13 Червня 2019 07:27
живе Луцьк...
А Показати IP 13 Червня 2019 09:14
Луцьк живе якось...
Просто людина Показати IP 13 Червня 2019 10:42
А на пр.Грушевського, 10 зайдіть в дощову погоду гляньте, що робиться, і це вже скільки років...Там без гумових чобіт біля будинків не пройдеш. Не просимо бруківку, хоча б просто заасфальтувати
Інеса Показати IP 13 Червня 2019 15:09
А пішохідна доріжка на Гулака-Артемовського після дощу? Хтось йшов нею? До речі, вона веде і до ліцею, і до пологового будинку, і до обласної лікарні, та й, зрештою, до рідних осель багатьох...
лучанка Показати IP 13 Червня 2019 17:07
На Волі 7, де ще не закінчили ремонт., також на доріжках стоїть вода після дощу...
шеф Показати IP 13 Червня 2019 19:09
а який стан мереж під бруківкою.
Луцьк Показати IP 14 Червня 2019 11:43
Можливо не все ідеально, але ж у місті постійно робляться роботи по благоустрою. Якщо і є зауваження чи ідеї - завжди можна їх озвучити депутатам чи на сайтах міськради. Давайте активніше висвітлювати ідеї і пропозиції, зауваження! Чомусь самі лучани не хочуть бачити красу свого міста, підтримувати чистоту і порядок той що є і що робиться. Сидіти на дивані або з бабцями під підїздом і жалітись на життя і владу легше ніш щось робити і жити у сучасному місті.