USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Залізничний проїзд в Україні подорожчає двічі

8 Серпня 2014 12:10
Тарифи на проїзд у пасажирських поїздах збільшився вже з сьогоднішнього дня, 8 серпня. Наступний етап підвищення цін відбудеться 1 жовтня 2014 року.

"Вартість проїзду збільшиться двічі по 10% у всіх категоріях пасажирських вагонів, окрім вагонів СВ та поїздів Інтерсіті+", - повідомляє ТСН з посиланням на прес-службу "Укрзалізниці".

Індексація тарифів відбудеться на підставі наказу Мінінфраструктури від 21 липня 2014 року, наголосили залізничники. Зокрема, на часі вартість проїзду у плацкартному вагоні поїзда Київ – Харків (489 км) складає 115,40 гривні, у купейному вагоні – 207,94 гривні.

Після першого етапу підвищення тарифів вартість проїзду у плацкартному вагоні збільшиться на 8,84 гривні і становитиме 124,24 гривні, у купейному – на 18,1 гривні і становитиме 226,04 гривні.

При цьому тарифи на перевезення багажу та вантажобагажу не зміняться. Загалом, підвищення тарифів у грудні 2014 року порівнянно з груднем минулого року складе 21%.

Однак, як зазначається у повідомленні, тарифи на квитки і "після індексації залишаться нижчими від їх економічно обґрунтованого рівня". "Проїзд українською залізницею і надалі є найдешевшим серед країн СНД", - наголосили у відомстві.

В "Укрзалізниці" пояснили необхідність підвищення вартості проїзду збільшенням цін на продукцію, що закуповується для потреб пасажирських перевезень та гарантування безпеки руху, зокрема на дизельне паливо та електроенергію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
настя Показати IP 8 Серпня 2014 12:14
нащо було владу міняти якщо на все зростають ціни долар підскочив жахіття яка різниця хто при владі?
Андрій76 до настя Показати IP 8 Серпня 2014 12:28
Дурна ти Настя. Видно ще біди не бачили у своєму житті,бо занадто молода. А посиділа б голодною декілька днів, чи купувала продукти по талонам, як у 90-і роки, одразу ж порозумнішала би. Тоді б замислилась,чи варто було змінювати владу чи ні, чи варто ходити на роботу"за дякую", чи за гідну зарплату...
українець до Андрій76 Показати IP 8 Серпня 2014 12:38
настя-розумна, а дурний ти
Андрій76 до українець Показати IP 8 Серпня 2014 13:13
О...Ще якесь молоде та зелене ЧМО обізвалось. Ти не УКРАЇНЕЦЬ, ти РАБ, якому всеодно в якій державі жити і якому царю служити. Тому то і " їздили" на таких як ти 23 роки наші олігархи. Тобі дурню дадуть 100 євро зарплати,ти й тому радий, аби не гірше. Зовсім нічого не будуть платити-також добре, поїдеш до мами в село за салом і будеш тягнути своє злиденне існування. РАБ одним словом
Дід Панас до настя Показати IP 8 Серпня 2014 13:19
Мало! Вдвічі треба підняти! Будемо насолоджуватись свободою! Слава руїні!
українець Показати IP 8 Серпня 2014 12:23
ОТО ДІЛО!!! НИЗЬКИЙ УКЛІН НОВІЙ ВЛАДІ! СПАСИБІ!!!!
Дід Панас до українець Показати IP 8 Серпня 2014 13:30
Насолоджуйтесь свободою - ходіть пішки!
Вовк Показати IP 8 Серпня 2014 12:37
Vlad Sirko Всюду в магазинах Импортный товар, Запад получает Сказочный навар. Качество товара Крайне высоко, С ним соревноваться Крайне нелегко. А на товар российский Крайне низкий спрос, Всюду мы отстали, Кроме папирос. Обувь для мутантов Мебель для горилл, А машины будто Дьявол сотворил, Для хромых дороги, Мода для слепых, Бритвы для бесстрашных, Фильмы для тупых. В этом положенье, Сложном для страны Все объединиться Вместе мы должны.
Anonymous Показати IP 8 Серпня 2014 13:17
Було 100 доларів зарплати, стало 64 + все дорожче. Ура, МИ ЗДОБУЛИ!
Ковельчанин до Anonymous Показати IP 8 Серпня 2014 14:00
Якщо ти працюєш за 800 грн то ти бездар та лінтяюга
Anonymous Показати IP 8 Серпня 2014 13:25
"Як тільки прийде перший транш МВФ, гривня зміцниться" - таку лапшу вішав людям Яценюк, і всі повірили. Тепер новий лозунг - "Україна ніколи не оголосить дефолт!". Ну, поживемо-побачимо... Пустили псевдопатріотичне брехло до влади, яке хоч і вміє говорити по англійськи, на ділі - дуб-дубом. Але в нього ще гарний вислів був, про "кулювлоб". Напевно, до осені-зими доведеться виконувати, причому самостійно і прилюдно, виголосивши полум'яну промову про те, як йому мішало те, що поганому танцюристу мішає. А ні - то народ допоможе, підбадьорить!
Zerx до Anonymous Показати IP 8 Серпня 2014 16:51
100% допоможемо...