Заслуженим лікарем України став медик з Луцька
Луцького медика відзначили званням «Заслужений лікар України».
Про це йдеться у відповідному указі президента Порошенка «Про відзначення державними нагородами України з нагоди 25-ї річниці незалежності України».
Зокрема, почесне звання отримав головний лікар комунального закладу «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Ігор Гнетньов.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться у відповідному указі президента Порошенка «Про відзначення державними нагородами України з нагоди 25-ї річниці незалежності України».
Зокрема, почесне звання отримав головний лікар комунального закладу «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Ігор Гнетньов.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 37
Лучанин
Показати IP
22 Серпня 2016 19:10
Самий класний анекдот! Молодець!
Анонім
Показати IP
22 Серпня 2016 19:39
Кітаєц!А реаніматолог нікакой був!
Кучер Р.
Показати IP
22 Серпня 2016 19:47
".... почесне звання отримав головний лікар комунального закладу «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги»..." За які заслуги , хто і як це визначив , що іменно він достойний бути носієм цього почесного звання... ???
зоя
Показати IP
22 Серпня 2016 19:49
вай вай а фамілія то не правильна))))))
Наш край
Показати IP
22 Серпня 2016 20:59
Ви щеб корсакам це званя дали
Лучанин
Показати IP
22 Серпня 2016 21:07
Страшно іти в поліклініку за номером 1.Черги , заходиш через.... 1 год після часу в талоні. Лікарі , медперсонал веде поза чергою знайомих , родичів .... Коли ти на прийомі у лікаря 20 ... разів відкриться двері і хтось з персоналу просто так іде , когось за собою веде і щось вирішує на ходу з лікарем, відполікаючи його та медсестру ...Чи почув лікар скарги хворого , чи може кваліфіковано допомогти, ?.Де службова етика у цьому медзакладі ?? Де виробнича дисципліна ? Де виконання від верху до низу посадових обов язків ?Запущено все
Лом
Показати IP
22 Серпня 2016 21:11
Добрий хабарник.
Амалія
Показати IP
22 Серпня 2016 21:51
Бачу всіх троллів "жаба" задавила. Самим - слабо? А кому страшно - сидіть вдома.
Таня
Показати IP
22 Серпня 2016 22:06
Це просто капєц! Я в шоці!!!!!!! Тоже мені заслужений лікар. Галімий піарщик, а не заслужений лікар.....
Анонім
Показати IP
22 Серпня 2016 22:12
яке їхало - таке й здибало, який вручав - такий і отримав!
Анонім
Показати IP
22 Серпня 2016 22:46
Хабарник!хабарник!не лікар точно,вже давно Да від такого лікаря тікать треба.
Лучанка
Показати IP
22 Серпня 2016 23:04
Чого такі люди жорстокі. Нормальний заклад. І хтось головного ж на заслуженого видвинув. А ви б тіко все обгадити невже не має позитиву?
Анонімка
Показати IP
22 Серпня 2016 23:09
А ви дорогі наші лучани, які бояться йти в поліклініку 1. Хоча б раз спробували попрацювати з такими "пацієнтами" як Ви. Коли лікарю всього дається 12 хвилин, а за цей час він має вислухати всі скарги Ваші, а ще коли і брата, свата, невістку, дочку, сина ведете бо їх теж турбує щось і не бере їм талончик на прийом. А згідно законів медсестра зобов'язана бігати з Вашою карточкою від одного заступника до іншого. Чомусь є відмінність між дійсно хворими пацієнтами і тими , яким дійсно сумно сидіти дома і ходять в поліклініку аби посварились. Сидячи в черзі обговорювати медперсонал, а зайдучи в кабінет лізти вибачне в попу і розказувати про своє особисте життя, яке геть зовсім не стосується прийому. І обговорювати головного лікаря, який дійсно багато чого робить для того аби вам було добре це дійсно не гарно. Кожен з вас нехай поставить себе на його місце і спробує як це. А ще задайте собі просте питання "Чого саме Ви досягли в своєму житті?" Бо як правило обговорюють тільки ті, хто дійсно нічого не досяг!!!
Анонім до Анонімка
Показати IP
23 Серпня 2016 12:35
цілком з вами згідний, бо як "залізе якест" (вибачте)... зрання, нещасненьке тим - що нема з ким поспілкуватися, жалобами "кучою негативу" та політичною невдоволеністю зіпсує настрій на усю зміну ... , а потім до 23:ще по викликах: то після цього хоч самому в стаціонар лягай - хоча лікарі мають відповідальність через це переступити і віповідально надалі виконати його "клятву Гіпократа" (цікаво що тепер переважна більшість випускників навіть не згадують про неї як вона звучить на латині):
«Per Apollinem medicum et Aesculapium, Hygiamque et Panaceam juro, deos deasque omnes testes citans, mepte viribus et judicio meo hos jusjurandum et hanc stipulationem plene praestaturum.
Illum nempe parentum meorum loco habiturum spondeo, qui me artem istam docuit, eique alimenta impertirurum, et quibuscunque opus habuerit, suppeditaturum.
Victus etiam rationem pro virili et ingenio meo aegris salutarem praescripturum a pemiciosa vero et improba eosdem prohibiturum. Nullius praeterea precibus adductus, mortiferum medicamentum cuique propinabo, neque huius rei consilium dabo. Caste et sancte colam et artem meam.
Quaecumque vero in vita hominum sive medicinam factitans, sive non, vel videro, vel audivero, quae in vulgus efferre non decet, ea reticebo non secus atque arcana fidei meae commissa.
Quod si igitur hocce jusjurandum fideliter servem, neque violem, contingat et prospero successu tarn in vita, quam in arte mea fruar et gloriam immortalem gentium consequar. Sine autem id transgrediar et pejerem contraria hisce mihi eveniam.
А кожному про це слід памятати і виконувати!
перекладукракїнською:
«Я засвідчую під присягою перед лікарями Аполлоном, Асклепієм, Гігіеєю[2] та Панацеєю, беручи у свідки всіх богів та богинь, і відповідно до моїх здібностей та мого розуміння даю таку клятву: Цінувати нарівні зі своїми батьками того, хто навчив мене лікарської умілості;
Жити спільно з учителем, а при потребі — ділитися з ним своїми достатками;
Його нащадків вважати своїми братами, а вмілість, якою вони захочуть оволодіти, передавати їм безкорисливо і без письмової домовленості;
Знаннями, усними повчаннями, правилами, інструментами та всім іншим, що передбачено навчанням, ділитися зі своїми синами, синами мого вчителя та учнями, пов'язаними зобов'язаннями і клятвою, даною за законами лікарської професії, але тільки з ними й ні з ким більше;
Режим своїм хворим приписувати задля їх блага, відповідно до моїх знань і мого розуміння, утримуючись від завдання їм будь-якої шкоди;
Ніколи не приписувати нікому на його прохання смертельного засобу і не підказувати йому способу здійснення подібного задуму;
Точно так само не давати жодній жінці пессарію для викликання аборту;
Зберігати непорочність способу свого життя і власної лікарської майстерності;
Ніколи не робити розтину у хворого навіть із явними ознаками кам'яної хвороби, а залишати виконання цієї операції практикуючому спеціалістові цієї справи;
До якого дому я б не прийшов — я зайду в нього лише задля блага хворого, будучи далеким від розпусних намірів і спокус, особливо — від любовних утіх із жінками й чоловіками, будь вони вільними чи рабами;
Про що б я не дізнався під час виконання своїх професійних дій або окрім них, що б не побачив і не почув про дії людського життя, які не слід будь-коли розголошувати, я змовчу, вважаючи це таємницею;
Якщо я непохитно виконуватиму все, що засвідчив під присягою, нехай мені буде дано щастя в житті і в лікарській майстерності і слава у всіх людей на всі часи, але коли я зверну із праведної дороги або оскверню дану клятву, нехай моя доля стане для мене протилежною». та знати докого ти йдеш та чим він "КЛЯВСЯ"! ОБ*ИРАТИ ІНШИХ ТОЧНЕ КУЛЬТУРНО ТА НЕ ГРАМОТНО!!! ПАНОВЕ лУЧАНИ
Лучанка
Показати IP
22 Серпня 2016 23:14
Ну чого такі всі злі ? Невже не має позитиву? Людину на це звання хтось же ж висунув . І заклад не такий вже і паганий. А по одній чи двох людях не судять заклад в якому працює близько 300 людей.
Амалія
Показати IP
22 Серпня 2016 23:29
Читаючи ці коментарі прийшло на думку, що це можливо "друзі" пишуть, " радіють"...... . Чужі здобутки ой як не легко пережити. Та й по всьому видно, що добре розбираються в медицині - напевне самі вже заслужені.
BBC
Показати IP
22 Серпня 2016 23:34
Приємна новина. Людина достойна-заслужила своєю роботою. Попередні коменти суцільна заздрість. Не звертайте уваги.
Анонім
Показати IP
23 Серпня 2016 00:09
Це точно ,а підозрілий Все хочепро всіх знати,відеокамери ставить,ніби все керування на сплетнях і страсі побудоване.Хто не можелікувати -йде керувати.В реанімаціі тяжко,а тут багато багатопростіше.А грошей то наскільки більше.
Амалія
Показати IP
23 Серпня 2016 00:25
Так, обгадити у нас вміють, писати негатив теж. Багато років лікуюсь у цій поліклініці і зміни - тільки в кращу сторону. Напевне заслуга в цьому є і головного і персоналу.
Колектив
Показати IP
23 Серпня 2016 01:17
Вітаємо головного лікаря з нагородою!!! Ви достойні цієї відзнаки!!! Ми щиро раді за Вас!
Віктор
Показати IP
23 Серпня 2016 08:31
Молодець Ігор Васильович! Мої щирі вітання! Ви вмілий організатор та далекоглядний керівник! А заздрісники і наклепники нехай шаленіють ))))))
Пацієнт
Показати IP
23 Серпня 2016 08:39
Вітаю, Ігоре Васильовичу!!!
Анонімка
Показати IP
23 Серпня 2016 09:11
Ігор Васильович дійсно дуже хороший керівник, а ті кому не подобається поліклініка і сам головний лікар, в Луцьку є багато платних клінік.
Таня
Показати IP
23 Серпня 2016 09:49
Я не заперечую,що Гнетньов,мабудь, гарний і далекоглядний керівник, який часто на роботі "під мухою", але ж не за такі організаторські здібності дають звання заслуженого лікаря. Ну дали б звання заслуженого керівника, я б зрозуміла....
Тані до Таня
Показати IP
23 Серпня 2016 14:07
А Вам - "Заслужена Таня"?
До Таня до Тані
Показати IP
23 Серпня 2016 15:21
Тетяна Василівна, не варто обливати головного брудом!
родичка
Показати IP
23 Серпня 2016 10:53
поваги до нього як до людини нуль і лвкар не кудишній - карєрист і все, він відказався від прізвища свого батька бо той не був відомий і взяв прізвище вітчима бо той відома людина і керівником був, ось такий заслужений
Анонімка
Показати IP
23 Серпня 2016 20:57
Читаючи ваші коментарі, дійсно видно, що багато з вас просто душить "українська народна пташка,яка жабою зветься", як кажуть в народі. Починаєте вже таке плісти,що просто жах. Навіть родинні справи, які геть не сстосуються даної нагороди відкривайте, для чого таке робити? Дійсно видно , що саме такі коментарі пишуть ті, хто в цьому житті нічого не досяг.
Лучанка
Показати IP
23 Серпня 2016 23:19
Шановні лучани))) ця людина не заслуговує ні на грам такого звання.Пропіарив себе в АТО,хоча насправді завдяки цьому хотів уникнути люстраціі.Заслужений хабарник Украіни, ось його звання!!!І ніякоі заздрості, бо правду не приховаєш. Стидно, що така людина і його безмозглі прихвостні керують таким закладом!!!!!Подяка має бути відчайдушним простим лікарям і медсестрам, які працюють за мізерні з.п.А всі хто тут співає йому оди, лицемірні блазні!!!Людина, яка приймає на роботу медсестру і хоче за це від 600 і більше зелених-це заслужений лікар????ГАНЬБА!!!Краще б прокуратура поцікавилась цією персоною і дала йому своє" звання"!!!!
СТАЛІН
Показати IP
23 Серпня 2016 23:49
"Шановні", може досить вже людину брудом поливати? Можливо краще свій негатив перетворити на позитив
( пам'ятаєте - на + = +) і самим спробувати принести користь супільству, тоді і у вас будуть досягнення. А Ви, Ігоре Васильовичу, не зважайте на невдах і заздрісників, працюйте й далі на благо людей. Ви хороший керівник , колеги вас цінують і поважають. І не зупиняйтесь на досягнутому!!!!!
Учень ПТУ до СТАЛІН
Показати IP
24 Серпня 2016 10:17
Вибач , але з тебе знаток математики , як з х..... молоток ...!
Анонім до Учень ПТУ
Показати IP
24 Серпня 2016 12:29
Вибачаю, видно учні ПТУ добре розбираються в молотках........мабудь часто в руках приходиться тримати
Анонім до СТАЛІН
Показати IP
24 Серпня 2016 23:01
скільки *ополизів зразу його виправдовують, на кожний коментар, певне вказівка була))
Наталя
Показати IP
27 Серпня 2016 14:31
Вітаю з нагородою здоров"я Вам наснаги в роботі , а те що пишуть не звертайте увагу, просто треба щоб була повага від колективу тоді не буде таких коментарів. нехай кожен стане на ваше місце.
103
Показати IP
29 Серпня 2016 19:36
Вітаємо - Заслужив по праву!!!!!!
Юля
Показати IP
26 Вересня 2016 23:28
Ігор Васильович! Ви добра та надійна людина.. Я бажаю Вам усіх життєвих благ! Миру та натхнення..!
Анонім
Показати IP
26 Вересня 2016 23:38
Хотілося б додоти, що кз "ЛЦПМСД" дуже хороший заклад, персонал на відмінному рівні.. Дуже хороший спектор послуг для людей з будь-якими проблемами та проханнями.. людяність завжди на першому місці.. Порядність, охайність та привітність.. У закладі є всі умови для людей з різними потребами.. Усе гаразд.. дякую
У Підгайцівській громаді запрацювала Майстерня Святого Миколая в стилі Різдвяного Гоґвортсу
Сьогодні 17:33
Сьогодні 17:33
Світло, яке тримають діти: «Укрпошта» відкрила Різдвяну резиденцію та презентувала марку «Світло Миколая»
Сьогодні 15:41
Сьогодні 15:41
ЗСУ поцілили по Рязанському НПЗ та меткомбінату в Алчевську
Сьогодні 15:13
Сьогодні 15:13