USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Затриманого в Ківерцях поліцейського звільнять

11 Березня 2017 11:16
Начальника одного з секторів Ківерцівського райвідділу поліції, якого з погонею затримували у Ківерцях вночі, 11 березня, відсторонили від роботи.

Нагадаємо, нетверезим водієм, якого поліція намагалася зупинити на вулиці Набережній у Луцьку, але наздогнала аж у Ківерцях після того, як той побив поліцейську машину, виявився Алексюк Віталій Юрійович - капітан, начальник Сектору реагування патрульної поліції Ківерцівського райвідділку поліції. У авто разом із ним перебувала ще дільничний офіцер поліції Романюк Юлія Сергіївна.

Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини власні джерела в правоохоронних органах, поліцейського відсторонили від роботи, проводиться службове розслідування.

Також щодо нього застосують дисциплінарні міри. Незважаючи на позитивну характеристику як працівника, його звільнять з поліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
123 Показати IP 11 Березня 2017 11:24
Тут питання повинні бути й до того, хто давав позитивну характеристику.
Сірога до 123 Показати IP 11 Березня 2017 12:01
Що ти мелеш? Якщо людина нормально виконувала свої обов'язки кільканадцять років, то чому в нього повинна бути погана характеристика? За "синій двіж" питань нема...горілка зробила своє діло :(
123 до Сірога Показати IP 11 Березня 2017 12:25
Сумніваюсь в правдивості Ваших слів. "Синяком" і "безпрєдєльщиком" не стають в моменті.
Роман до Сірога Показати IP 11 Березня 2017 12:46
Не пиши дурниць, люди добре знають чим вони там займаються.
123 Показати IP 11 Березня 2017 11:31
Ну этот хоть в штанах был... Понять и простить!
Коля Показати IP 11 Березня 2017 11:35
Безпосереднього нальника звільнити разом з його горе-підлеглим.
сер Показати IP 11 Березня 2017 11:37
Файна атестація
Сусід Показати IP 11 Березня 2017 12:04
Оце так покатав Юльку!!!)))
лучанин до Сусід Показати IP 11 Березня 2017 19:05
...хто її тільки не катав )))
0915 до лучанин Показати IP 13 Березня 2017 18:34
Гнилі ви люд. Змиріться!!!!
Нікіта до лучанин Показати IP 13 Березня 2017 18:39
чудооооо....не пі....и. бо будуть тебе все життя в багажніку катати...чекай друже і тебе чекає така чудова історія....
0915 до Нікіта Показати IP 13 Березня 2017 18:41
даааааа. все повертається бумерангом...
ххх Показати IP 11 Березня 2017 12:07
а ту, що була з ним,триматимуть далі?
000 до ххх Показати IP 11 Березня 2017 23:18
Нехай ще обкатають Юлю працівники КПЗ.
Пазор!!!!! Показати IP 11 Березня 2017 12:14
Ганьба!!!!! Де ми живем? Яка Європа! Уявляю чи можливе таке наприклад в сусідній Польщі?
Не звільнять Показати IP 11 Березня 2017 12:53
В нього є посвідченя Ато.
Анонім Показати IP 11 Березня 2017 13:52
дурак
Бачив таке Показати IP 11 Березня 2017 17:27
Максимум переведуть в інший район. Побуде два три роки якимось заступником в «Малих Задрипанцях» і успішно повернеться. Селяві.
Волинянин Показати IP 11 Березня 2017 18:18
Не звільняти потрібно, треба посадити. Тоді буде справедливо.
Z Показати IP 11 Березня 2017 19:35
Здається його вже раз звільняли?Проблеми з законом в нього вже були,
Людмила Показати IP 13 Березня 2017 08:19
Легко судити і хаяти не знаючи причин,а бачачи наслідки.Як в нас наказують п'яних за кермом?А п'яних депутатів,суддів,прокурорів за кермом?А п'яних олігархів,що вбили людину за кермом?А от п'яного мента-атовця то накажуть,бо на затриманні, і самооборона,і активісти були.Всі його заслуги попередні вже не цікаві.Дитина,яка через горе-батька не знає як до школи йти теж нікому не цікаві...Справжнє лице нашої громади-бачимо картинку,реагуємо,не думаєм,що діти за гріхи батьків не відповідають.Зараз піст. ЛЮди не їжте один одного...
Лучанин Показати IP 13 Березня 2017 17:52
Не п**діть х*рні...не будьте такими правильними...і з вами піда.....и може ще щось гірше статись. Знаю довгий час цю людину. Завжди нормальною була.
0915 до Лучанин Показати IP 13 Березня 2017 18:12
Підтримую. Знаю її з хорошої сторони.