USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Затвердили спеціальну картку, яка замінятиме український паспорт

31 Березня 2015 15:51
Кабінет Міністрів України затвердив спеціальну картку, яка замінятиме внутрішній паспорт в Україні, – повідомляє «УП».

Так, документ в уряді «одобрили» вчора, 30-го березня. Про це заявив заступник голови Адміністрації президента Дмитро Шимків на брифінгу за результатами засідання Нацради 31-го березня.

«Уряд вчора затвердив картку, що має заміняти внутрішній паспорт», – зазначив Шимків.

Раніше Державна міграційна служба України прогнозувала розробку українських паспортів у формі карток до кінця 2015 року, проте початок переходу залежатиме від фінансування.

Водночас, справжній ажіотаж виник довкола видачі біометричних паспортів. Факти про сам документ можна почитати тут.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
зебест Показати IP 31 Березня 2015 16:09
і яка ціна питання для власника картки?
Анатоль_ Показати IP 31 Березня 2015 16:20
А чого на карточці по ненашому написано?
ха ха Показати IP 31 Березня 2015 16:52
ідемо у ЄВРОПУ ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, з нашими мізерними зарплатами ....
Лось Показати IP 31 Березня 2015 18:14
А нафіга ця бомага?
!!! Показати IP 31 Березня 2015 18:15
Все Iдете в Eвропу.А в жопу вже вже прийшли.
а не простіше Показати IP 31 Березня 2015 18:22
відразу номер на робі чи лобі малювати як попередникі в другу світову
Анонім до а не простіше Показати IP 1 Квітня 2015 01:19
хороша ідея, - таким чином можна буде навіть зєкономити чимало грошей, які нацбанк зможе направити для рефінансування банку коломойського. треба бути патріотом і підтримати самий великий банк україни на якому тримається вся українська економіка.
полішук Показати IP 31 Березня 2015 23:42
Кабмін затвердив,в уряді"одобрили"...,то де ту біометричну картку видають?