USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Опалення в Луцьку ввімкнуть завтра

11 Листопада 2014 08:57
Опалювальний сезон у Луцьку продовжать уже завтра. Міський голова зауважив, що ввечері окремим лучанам може стати гаряче у квартирах.

Про це йшлося під час оперативної наради у Луцького міського голови Миколи Романюка сьогодні, 11-го листопада.

«Сьогодні, згідно із прогнозами синоптиків, останній день коли буде загально добова температура більше 8 градусів тепла. Ми порахували, що вже люди гріються обігрівачами, то варто продовжити опалювальний сезон. Розпочнемо із шкіл, ДНЗ, а ввечері тепло дійде у квартири городян», - наголосив Романюк.

З його слів, в окремих квартирах лучанам може бути гаряче, бо подачу тепла не можливо всюди вирівняти без індивідуальних теплових пунктів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
23 Показати IP 11 Листопада 2014 09:04
еще не так холодно, если посмотреть на цены за тепло...
Анонім Показати IP 11 Листопада 2014 09:13
Тепло і без опалення!
Руслана Показати IP 11 Листопада 2014 09:38
вже й так на економії тепла хтось добре нагрівся, можна помаленьку вмикати опалення, бо у деяких квартирах під вечір таки дрижаки беруть
Anna Показати IP 11 Листопада 2014 09:40
ХАй би включали але на невисоку температуру поки що.
Інна Показати IP 11 Листопада 2014 09:45
А гарячу воду знову відключать?
alex Показати IP 11 Листопада 2014 09:56
Для чого включати опалення? Ще відносно тепло буде до 22 листопада. Потім зимою будемо мерзнути.
Анонім Показати IP 11 Листопада 2014 10:06
а порахують як ?? вкл. чи викл.??
Анонім Показати IP 11 Листопада 2014 10:40
А гроші то беруть за опалення постійно. Та не малі
Ми Показати IP 11 Листопада 2014 10:58
До 22 листопада можна не включати! Краще тепліше вдітися, ніж відкривати вікна та двери на балкон і вночи не спати від жари! Не треба спалювати такий дорогій газ для України і спустошивати наші гаманці!
Лучанка до Ми Показати IP 11 Листопада 2014 17:04
Не всім лучанам так вже жарко, особливо тим, хто живе на перших поверхах і має несонячну сторону
Село і люди Показати IP 11 Листопада 2014 11:19
Передвиборчий піар Романюка розпочався.
холод Показати IP 11 Листопада 2014 11:47
та нi треба включати тепло хоч не на повну катошку, а хоч на 50% бо реально холодно останні 2 дні по вечорах стало дома дітям тай сиро у квартирах ................було б добре ,щоб і гарячу воду лишили постійно, а не лише по суботах та неділях !!! думаю ціна на газ є по 378 дол.сша до 01 січня і по 365 на весь 1-квартал 2015 погоджена з москалями тай почалися проплати то не бачу причин так економити !!!
Він Показати IP 11 Листопада 2014 14:39
Дякуйте Яценюку та Народному фронту і свому народному депутату від Народного фронта Лапіну. Хай доб'ється збільшення лімітів газу для Луцька через свого патрона Яценюка