USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Зеленський не стримався і облаяв нинішню владу. Відео 18+

27 Жовтня 2015 10:58
Відомий український ведучий та шоумен Володимир Зеленський не стримався і облаяв нашу нинішню владу.

Відео розмістив на каналі Yоutube користувач ScreamsEVO

«Всім відомий і всіма улюблений комік Володимир Зеленський обматюкав нашу нинішню владу. Думаю що мало хто не погодиться з ним, тому що кожне його слово - правда», - написав він.

Увага! Відео містить ненормативну лексику.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
волинянка Показати IP 27 Жовтня 2015 11:02
Молодець!
888 до волинянка Показати IP 27 Жовтня 2015 12:06
Молодець буде тоді, коли на 1+1, Інтері та на 5.. буде скакати і це говорити щовечора як при Янику, а ще мультики покаже як при Азірову... а так поки тишком нишком...
лучанин Показати IP 27 Жовтня 2015 11:10
Треба його в президенти висунути.. З гумором ..але в яблочко!!!
лучани Показати IP 27 Жовтня 2015 11:26
Совкове-комуняцьке критиканство. Всі погані ,а я один класний.
Анонім Показати IP 27 Жовтня 2015 11:27
Петя Бампер висловив свою думку набагато розлогіше
Олег Показати IP 27 Жовтня 2015 11:32
10000000000000000000000000% Про всю 25-ти літню владу УКРАЇНИ. Була помаранчева революція, потім революція гідності, тепер в майбутньому - революція гніву та справедливості
СБУ Показати IP 27 Жовтня 2015 11:42
Просто супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Все сказано по темі зі смаком.
Sieger Показати IP 27 Жовтня 2015 11:44
Головне, щоб його після такого не "загинули" як Кузьму...
АБРАМЧИК Показати IP 27 Жовтня 2015 11:52
П Р О С Т О С У П Е Р ..........
100 до АБРАМЧИК Показати IP 27 Жовтня 2015 16:48
Де це він так зігрпв?
Вася Показати IP 27 Жовтня 2015 11:58
Ну круто дав! А це правда але толку тим депутатам. Вибираемо кожен раз все одних п.......... Зажрались наші чини а скільки людей загинуло за те щоб інші прийшли до влади і зажирались а прості люди стали бідні зовсім. Подивіться які ціни на продукти!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!кварплати !!!!!!!!!!!правду Зеленський каже ЗА ------ли!
Василь Показати IP 27 Жовтня 2015 12:14
Дивно читати попередні коментарі, як і дивно що так представили рекламу новому фільму, який вийде з дня на день. Таке враження що в нас, не так давно дійсно дуже розумний народ, зовсім розучився отримувати і аналізувати інформацію. Скоро за щастя буде щоб до влади прийшли мавпи, а не "люди".
Юра Показати IP 27 Жовтня 2015 13:09
Кордетеджі їхні, льготи , і так далі нах-й! Св*лота . Хай вийдуть до людей простих і побачать як живемо. І лазимо в ту будку щоб за них голосувати
про вибір Показати IP 27 Жовтня 2015 14:38
то є правда, але головне як вчасно. То давайте узагалі на вибори не ходити. А бабульки - круковки, що не бачили зеленського підуть і проголосують вам і нам за длнр чи сссрань чергову. Бо мля зеленський правий. Порядними треба бути та послідовними, навідь коли ви знаєте що порядність та послідовність завдасть вам шкоди. Треба бути порядними та послідовними ! Це головне!
про вибір до про вибір Показати IP 27 Жовтня 2015 14:53
і ще коли так зажралися і усіх усе за....ло, не голосуйте за тих хто вже був при владі. От не важливо яка сила є там страра мордяка от бери і не голосуй. Покажіть мені партійний список у якому відсутні колишні народні депутати чи то ВР чи область район місто село. Таких немає якщо не у списку то він у Києві в ВР. Є мохната лапа колишнього депутатського кадра посилайте нах..... усю партію! Хтось на виборах задоволений представленими силами та кандидатами (партійних троляк це не стосується). Я ні. У нас у родині кожен проголосував за різного кандидата та партію, бо обирати ні з кого, але треба, жоден не міг знайти переваг одних над іншими, бо відсутні переваги, як такі. Треба йти та голосувати. Бо ворог близько і він серед нас.
гриб до про вибір Показати IP 27 Жовтня 2015 19:13
голосуй, не голосуй - все одно получиш х..
Х.. Показати IP 27 Жовтня 2015 16:44
Хроша сцинарна постановка. Це що, з Вечівнього Київа?
Макс Показати IP 28 Жовтня 2015 09:49
Звісно він молодець, от тільки під Бєніну дудку співає...
влад Показати IP 24 Лютого 2016 12:10
а где само видео ?
Олег Показати IP 9 Квітня 2016 09:13