USD 27.50 27.70
  • USD 27.50 27.70
  • EUR 33.20 33.45
  • PLN 7.25 7.35

Жовтневий внесок волинян на армію – 8,5 мільйона

У жовтні 2014 року до держбюджету з Волині надійшло 8,5 мільйона гривень військового збору.

З початку запровадження військового збору для забезпечення армії з доходів волинян уже перераховано 21,8 мільйона гривень цього платежу, - інформує ГУ ДФС у Волинській області.

«В умовах адміністрування нового платежу – військового збору, ми відпрацювали вже три місяці. Варто відзначити, що питанням нарахування і сплати військового збору було присвячено більше двадцяти семінарів та 10 телефонних «гарячих ліній», - розповів виконувач обов’язків начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

Зі слів керівника ГУ ДФС в області, запитати про особливості сплати цього платежу представники бухгалтерських служб волинських бізнес-структур можуть в індивідуальному порядку, зокрема звернувшись за консультаціями до Центрів обслуговування платників.

Нагадаємо, що з 3 серпня 2014 року набрав чинності Закон України від 31 липня 2014 року № 1621 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України», яким тимчасово до 1 січня 2015 року запроваджено військовий збір.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Реклама
Loading...

Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Loading...
Система Orphus