USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Змінено терміни нового опалювального сезону

3 Березня 2015 21:30
Кабінет міністрів змінив межі опалювального періоду, подовживши його на місяць - з 1 жовтня по 30 квітня.

Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів №74 від 2 березня 2015 року, - повідомляє УНІАН.

Згідно з постановою, опалювальний сезондля населення, що використовує природний газ для опалення приміщень, триватиме з 1-го жовтня по 30 квітня включно.

А міжопалювальний період - з 1-го травня по 30 вересня включно.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
енергетик Показати IP 3 Березня 2015 21:46
О-пля... Все роБлять щоб більше грошей з народу скачати! Ну дають, нагліють крок за кроком... Не реформи в енергосекторі проводять, а людей доять...!!!
11 до енергетик Показати IP 4 Березня 2015 08:58
вони на місяць продовжили період, в який газ коштуватиме не 7 а 3 грн
Лучанин до 11 Показати IP 4 Березня 2015 16:48
В ошибаетесь. С 1 апреля новые тарифы на газ. Об этом не говоря. Зайдите на сайт НКРЭКУ. Рост в 6 раз.
теплолюбивий Показати IP 3 Березня 2015 22:01
Економія називається. На який хр*н при цьогорічній зимі гріти до травня? Хіба, щоб швидше новий майдан вигріти ...
теплообмінник до теплолюбивий Показати IP 4 Березня 2015 08:16
Може це теж вимога МВФ, щоб після підвищення ціни за опалення ігаз відразу почати людей доїти?! Ну по інакшому і в ситуації з погодою, ціною на газ... це не назвеш!!!
Григорій Іванович Показати IP 3 Березня 2015 22:15
Чомусь думалось, в зв,язку з важкою економічною ситуацією, складнощами з газом, та теплою весною опалювальний сезон завершать 31 березня. А в кабмін очевидно думають по принципу - назло батькам г*вна наїмся. Чи таким "нехитрим" способом хочуть заставити плати за лишній місяць?!
патріот до Григорій Іванович Показати IP 3 Березня 2015 22:18
Цікавить одне: на скільки ще у людей терпіння вистачить...?!
Анонім Показати IP 3 Березня 2015 23:39
Краще б дивилися по погоді, а то не встигли підняти ціни, так одразу і сезон збільшили. Треба й "здерти" по новому встигнути, чи як це розуміти????
Трикаш Неля Показати IP 3 Березня 2015 23:48
зубожіння людей. Чому так на розкіш не роблять податки і так далі? що ж далі чекати
Magdalena Показати IP 4 Березня 2015 04:29
Для чого збільшувати опалювальний сезон, коли люди і так мають купу боргів за комунальні не маючи чим їх заплатити? Щоб видоїти останні копійки? Хочуть владці заповнити трохи казну- скинулись по мільйончику і порядок.А на вулиці і так вже весна , тож в цьму році навпаки потрібно раніше закінчити палити-заодно і газу трохи зекономите.
Я Показати IP 4 Березня 2015 08:15
коментар було видалено
МИ Показати IP 4 Березня 2015 08:19
Такого знущання над українцями, може окрім голодомору, ще світ не бачив!!! Це ж треба так людей нагнути...
Анонім до МИ Показати IP 4 Березня 2015 09:15
А які підстави для збільшення опалювального сезону? В нас що-газ появився чи похолодання глобальне?.Як цинічна влада.Своєю шкурою потрясти б..
Ого Показати IP 4 Березня 2015 08:56
Скоро сіяти почнем по графіку... нічого не міняється. Шоко-терапія в енергозбереженні. Випалимо газ до останку. Збережемо газосховища!!! І все за кошт населення...
оса Показати IP 4 Березня 2015 09:44
коментар було видалено
Справедливий Лучанин Показати IP 4 Березня 2015 09:52
Навіщо таке робити!!! І так зима тепла, а в квартирі немає чим дихати. А "бабки" з людей і далі будуть "дерти".
xxxxxxxxx Показати IP 4 Березня 2015 10:00
Боже, які скоти!! В нас що - льодовиковий період?? Сер тем-ра зими 2015 року була -4,5гр. так якого х... ви так опалювали квартири - правильно, шоб брати по повній 9,6грн / 1кв.м площі. Вчора вдень +10 - батареї шварярять - ото су...и грошііііііііііііііііііііііііііііііііі дайййййййййййййй
То лі іще буде, ойее Показати IP 4 Березня 2015 10:24
Треба виходити на майдан! Інакше ничого буде вже! Хунту геть!!!!!!!!!!! Ждем рішення міських князькив, якщо ничого не змінять, то і іх треба теж гнати, інакше Украінї з такими керовниками піпец!
Лучанка Показати IP 4 Березня 2015 10:36
Чого роворити потрібно уважно прочитати постанову дійсно те що продовжили аж ніяк непогано бо газ на зимовий період буде коштувати 3 гривні , а на літній 7 гривень, а всі майже мають лічильники то в чому ви програєте , будете місяць платити дешевше, чи аби тільки щось писати і думати що я такий розумний і можу написати, а також зимовий ліміт 200кубів вам про щось говорить чи вже зовсім нема чим думати.
Анонім до Лучанка Показати IP 4 Березня 2015 12:01
Що ви таке кажете? Там де централізоване опалення платили тільки за пів квітня та пів жовтня.А тепер?За що платити? В другій половині квітня може буди і +15 і +20 градусів.
Анонім Показати IP 4 Березня 2015 11:31
А хто прикручуе те опалення? Як в жовтні відкрили на всю катушку, так і валят! В квартирі жара! А все плачуть -газу нема! І навіщо мені така ласка платити ще за 15 днів, хоча б і дешевше?
змерзлячка Показати IP 4 Березня 2015 12:28
Правильно,що продовжили. Якщо на верхніх поверхам тепло, то що робити на перших там сирість і холод собачий, а платимо як усі.