USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Звільнять вчителя, який переводив дітей поза «зеброю»

30 Травня 2017 09:07
Негайно звільнити вчителя чи вихователя, який переводив дітей у Луцьку поза пішохідним переходом, вимагає заступник Луцького міського голови.

Про це стало відомо 30 травня під час оперативної наради у виконувача повноважень Луцького міського голови Ігоря Поліщука.

Так, заступник Луцького міського голови Григорій Пустовіт зауважив, що деякі «горе-педагоги» - вчителі чи вихователі - переводили дітей через дорогу поза пішохідним переходом. Він закликав керівника міського управління освіти Зіновію Лещенко провести розслідування та, якщо вдасться встановити особу педагога, негайно його звільнити, адже питання безпеки дітей найважливіше. Окрім того, Григорій Пустовіт просив провести заняття щодо правил дорожнього руху та запровадити особисту відповідальність вчителів та вихователів за безпеку дітей. Він просив розібратися, з якого пришкільного табору йшли діти (зі слів Зіновії Лещенко, це можуть бути учні школи №15 або №5), та, не дивлячись на заслуги педагога, звільнити його, адже подібні речі неприпустимі і будуть жорстко каратися.

Своєю чергою, Зіновія Лещенко повідомила, що вчора направила лист у пришкільні заклади з вимогою неухильного дотримання правил дорожнього руху заради збереження життя та здоров’я дітей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
лучани Показати IP 30 Травня 2017 09:13
Вчить трудовий кодекс. Нікого не звільнять.
Патріот до лучани Показати IP 30 Травня 2017 13:14
Вчителька має бути покарана-тобто звільнена!Який приклад вона показала своїм школярам?Якщо небуде ніякого покарання за даний вчинок тоді інші вчителі побачать що її не покарали то самі і надалі будуть порушувати ПДР.Це буде наука для інших вчителів якщо буде серйозне покарання за такий недобрий поступок.Якщо їй винесуть попередження чи доганну то це нічого незмінить.
скептик Показати IP 30 Травня 2017 09:20
якби ще так державних службовців звільняли з роботи за бездільність і неналежне виконання посадових обовязків
Коля Показати IP 30 Травня 2017 09:27
за таке не звільняють пустовіт не знае законів бо він не юрист
Петро Показати IP 30 Травня 2017 09:33
«Заступник» Луцького міського голови --- спочатку в тому місці розмітку нанеси та познач пішохідний перехід по правилам. А ще краще візьми лопату та викопай підземний пішохідний перехід.
Лучанин до Петро Показати IP 30 Травня 2017 11:01
Правильно. Всі обіцяли підземні переходи.
Анонім до Лучанин Показати IP 30 Травня 2017 11:31
один біля там-таму вже побудували раманюк і К
Анонім до Петро Показати IP 30 Травня 2017 11:30
там є пішохідна розмітка за 10 метрів поруч
полішук до Петро Показати IP 30 Травня 2017 11:37
Доречі, коли виділяли землю під "Порт-Сріті", однією з умов було влаштування підземного переходу. Де переход, можновладці?
51 омбр(позор) Показати IP 30 Травня 2017 09:41
Покарання не відповідає провині . Максимум має бути догана і все шановні лучании.
медик Показати IP 30 Травня 2017 10:03
Обов'язково потрібно знайти спосіб як покарати таких вчителів, адже - це життя та здоров'я дітей. Потім ті ж діти будуть і самі перебігати де не можна, тому що так УЧИЛА вчителька
123 Показати IP 30 Травня 2017 10:28
Хахаха...дорогами займіться, наказатєлі )))
Торі Показати IP 30 Травня 2017 14:15
От ви всі так дружно кажете звільнити вчительку, мол не хороший приклад дітям показує... А ви, шановні, завжди дорогу переходите в потрібному місці? Неодноразово можна побачити, як батьки шурують з дітьми, та і без дітей!!, не на пішоході, то який же ви приклад подаєте?? Вчителька заслуговує на догану, бо вона дітей наразила на небезпеку, але звільняти її за те, що вона така як МИ всі, явно ніхто не буде. Почніть з себе, і тоді буде якийсь толк.
Костянтин Показати IP 30 Травня 2017 15:18
На фото видно що взагалі відстутні знак пішохдного переходу, а отже діє правило що дозволяється переходити дорогу на перехресті під прямим кутом при умові видимості і якщо не більше двох смуг руху. Зебра взагалі затерта. Водій Буса забовязаний пропускати пішоходів при повороті праворуч, ліворуч. Григорій Пустовіт - я так розумію, думає що він Суд??? Моя думка що це безкоштовний піар для депутата.
До заступника місько Показати IP 30 Травня 2017 17:23
Розумнику! Яке має бути формулювання згідно Кодексу (при звільненні)??? Згідний, що розслідувати і покарати треба. Але зразу звільняти... Корона голову не давить від таких вказівок? Нові царі намалювалися!
Соня Показати IP 30 Травня 2017 21:00
Вчитель можливо й порушила правила, але чому звільняти дайте догану накажіть гривнею ,,, Люди схаменіться... чому чиновники депутати можуть робити все що завгодно звільняти, погрожувати, красти , брати хабарі . Пустоцвіт щось ви сильно розійшлись великий начальник стали - це жах! Забули як обманювали на виборах . Ви все так чесно робите і справедливо. Мабуть своїх людей потрібно влаштувати на роботу.
Ольга Показати IP 31 Травня 2017 11:04
І бажано звільнити вихователя садочка 36, яка загубила дитину. Дитина вийшла за межі садочка та загубилася, люди знайшли подзвонили до поліціі, а поліція повернула вихователям. Жах, на кого ми лишаємо своіх дітей!!!!!!!
Олена Показати IP 31 Травня 2017 22:55
Догана вчителю- ТАК, зіільнення-Ні!