Честь Волині на чемпіонаті світу з боротьби сумо захищав юний любомльчанин
![](/resize/450x285/r/files/news/2008/10-17/2275-1u.jpg)
Нещодавно в Естонії завершився чемпіонат світу з боротьби сумо серед дорослих та Першість світу серед юніорів. Про це повідомляють 17 жовтня «Волинські Новини».
Як інформує офіційний сайт Любомльської РДА, у змаганнях беруть участь спортсмени, які займаються боротьбою дзюдо, самбо, класичною та вільною і крім цього набули навиків у боротьбі сумо. В Естонію прибули збірні майже 40 країн.
За молодіжну збірну України виступав вихованець обласної школи олімпійського резерву, учень 10-А класу ЗОШ № 3 міста Любомля Михайло Склянчук. Готували спортсмена до змагань тренер Олексій Чунь та Заслужений тренер України Анатолій Бондарєв. До речі, Михайло був єдиним представником з Волині у складі збірної.
В числі учасників головний претендент на світове «золото» — збірна Японії. Михайло Склянчук виступав у номінації «команда-стінка». Тобто по три спортсмени з кожної країни за олімпійською системою боролися за схемою 3:3 до перемоги однієї з команд.
В гострих безкомпромісних поєдинках наша збірна перемогла спортсменів Грузії, Фінляндії, у півфіналі поступилася дуже сильній команді Єгипту, але в боротьбі за третє місце перемогла збірну Болгарії. Таким чином були завойовані бронзові медалі. Перше місце, як і очікувалося, посіли спортсмени Японії, другими були єгиптяни. За словами Президента Федерації Сумо України Сергія Коробка, Михайло виступив достойно.
Довідково:
До недавнього часу юнак займався дзюдо (тренер Олексій Чунь). Був багаторазовим переможцем першості області, обласного турніру «Кубок Любомля», дворазовим призером міжнародних турнів (у Ялті та Одесі), дворазовим переможцем першості МОН України. Він кандидат у майстри спорту. Зараз паралельно зайнявся боротьбою сумо. Між іншим, «чистих» сумоїстів в Україні немає.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як інформує офіційний сайт Любомльської РДА, у змаганнях беруть участь спортсмени, які займаються боротьбою дзюдо, самбо, класичною та вільною і крім цього набули навиків у боротьбі сумо. В Естонію прибули збірні майже 40 країн.
За молодіжну збірну України виступав вихованець обласної школи олімпійського резерву, учень 10-А класу ЗОШ № 3 міста Любомля Михайло Склянчук. Готували спортсмена до змагань тренер Олексій Чунь та Заслужений тренер України Анатолій Бондарєв. До речі, Михайло був єдиним представником з Волині у складі збірної.
В числі учасників головний претендент на світове «золото» — збірна Японії. Михайло Склянчук виступав у номінації «команда-стінка». Тобто по три спортсмени з кожної країни за олімпійською системою боролися за схемою 3:3 до перемоги однієї з команд.
В гострих безкомпромісних поєдинках наша збірна перемогла спортсменів Грузії, Фінляндії, у півфіналі поступилася дуже сильній команді Єгипту, але в боротьбі за третє місце перемогла збірну Болгарії. Таким чином були завойовані бронзові медалі. Перше місце, як і очікувалося, посіли спортсмени Японії, другими були єгиптяни. За словами Президента Федерації Сумо України Сергія Коробка, Михайло виступив достойно.
Довідково:
До недавнього часу юнак займався дзюдо (тренер Олексій Чунь). Був багаторазовим переможцем першості області, обласного турніру «Кубок Любомля», дворазовим призером міжнародних турнів (у Ялті та Одесі), дворазовим переможцем першості МОН України. Він кандидат у майстри спорту. Зараз паралельно зайнявся боротьбою сумо. Між іншим, «чистих» сумоїстів в Україні немає.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.