• USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.45

ЧС-2010: у плей-офф пройшли Нідерланди та Японія

25 Червня 2010 09:45
Збірна Японії обіграла Данію і вийшла в 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу - японці перемогли з рахунком 3:1, а Нідерланди обіграли Камерун.

Про це інформує «ГПУ».

Група Е, груповий турнір:

Данія - Японія - 1:3 (0:2, 1:1)

Голи: 0:1 - Хонда (18), 0:2 - Ендо (30), 1:2 - Томассон (81), 1:3 - Окадзакі (87).

ДАНІЯ: Соренсен, Кролдруп (Ларсен, 56), Якобсен, Аггер, Поульсен, Поульсен, Роммедаль, Йоргенсен (Поульсен, 34), Томассон, Каленберг (Еріксен, 63), Бендтнер.

ЯПОНІЯ: Кавасіма, Коман, Накадзава, Танака, Нагатомо, Абе, Хасебе, Ендо (Інамото, 90), Мацуї (Окадзакі, 74), Окубо (Кінно, 89), Хонда.
Попередження: Ендо (12), Нагатомо (26), Кролдруп (29), Поульсен (48), Бендтнер (66).

Японія зайняла друге місце в групі E. У першому раунді плей-офф зіграє з командою Парагваю.

Хонда відкрив рахунок на 17-й хвилині ударом зі штрафного. На 30-й хвилині відзначився Ендо - також вдало виконавши штрафний удар. На 81-й хвилині у ворота японців був призначений пенальті. Японський голкіпер відбив удар Йона-Даль Томассона, проте форвард встиг добити м'яч у сітку. Окадзакі встановив остаточний рахунок у матчі на 87-й хвилині.

Камерун - Голландія - 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - ван Персі (36), 1:1 - Ето'О (65, пенальті), 1:2 - Хунтелар (84).

КАМЕРУН: Хаміду, Нжітап, Мбія, Нкулу (Р. Сонг, 73), Ассу-Екотто, Макун, Чеджу, Бонг (Абубакар, 56), Чупо-Мотінг (Ідріссу, 72), Нгема, Ето'О.

ГОЛЛАНДІЯ: Стекеленбург, Буларуз, Хейтінга, Матайсен, ван Бронкхорст, ван Боммель, де Йонг, Снейдер, Кюйт (Еліа, 67), ван дер Варт (Роббен, 73), ван Персі (Хунтелар, 59).

Попередження: Кюйт (17), Нкулу (31), ван дер Варт (66), ван Бронкхорст (70), Мбія (81).

У групі E Голландія в останньому груповому матчі обіграла Камерун - 2:1. У грі в складі переможців відзначилися Робін ван Персі і Клас-Ян Хунтелар. А у камерунців гол з пенальті забив Самуель Ето'О.

Таким чином, Голландія здобула три перемоги в трьох матчах у груповому етапі і фінішувала з дев'ятьма очками. В 1/8 фіналу Голландія зіграє зі Словаччиною.

Японці набрали шість очок, Данія - три очки, а камерунці програли всі три зустрічі.