USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Збірна України пробилася в плей-оф Євро-2020

23 Червня 2021 21:07
Збірна України з футболу вперше в історії вийшла в 1/8 фіналу чемпіонату Європи. Наша збірна «пролізла» у плей-офф Євро-2020 як одна з кращих команд, що посіла третє місце.

Про це інформує 24 канал.

Україна могла гарантувати собі вихід в 1/8 фіналу, якби не програла Австрії. Однак австрійська збірна 21 червня завдала мінімальної поразки «синьо-жовтим».

Уже 26 червня Австрія зіграє в 1/8 фіналу проти Італії на стадіоні «Вемблі» в Лондоні.

Натомість виходу української збірної у плей-офф посприяли суперники з інших груп. Зокрема, Україні допомогла поразка Росії в матчі з Данією (4:1) та перемога Бельгії у грі з Фінляндією (2:0).

Остаточно участь збірної України в 1/8 фіналу гарантували результати матчів групи E, які відбулися 23 червня.

Збірна Іспанії розгромила Словаччину, а Швеція здолала Польщу. Завдяки цим результатам Україна зберегла місце серед чотирьох найкращих команд, що посіли треті місця у своїх групах.

Українська збірна в 1/8 фіналу, ймовірно, зіграє з переможцем групи E.

Хто вийшов з третього місця:

- Швейцарія

- Чехія

- Україна.

Четверта команда, яка вийде з третього місця, визначиться у групі F (Франція, Німеччина, Португалія, Угорщина).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Правда Показати IP 23 Червня 2021 21:49
Україна стратегічно правильно зіграла з Австрією.Розумні відразу це зрозуміли,а деякі і ще не "допетрали".Тепер обігруємо Швецію і виходимо в чвертьфінал.Удачі вам хлопаки!
Договорняк Показати IP 23 Червня 2021 21:56
Чи дурням везе?
nutela до Договорняк Показати IP 24 Червня 2021 09:09
таки да
Андрiй Показати IP 24 Червня 2021 00:34
В Питере вас уже ждут!!!!
Лучанин до Андрiй Показати IP 24 Червня 2021 11:22
Клали ми на твій пітєр
Отакої Показати IP 24 Червня 2021 08:37
В Шевченка помічники італійці,то для чого було виходити на них в 1/8 і програвати(Італія ще не пропускала).От і розіграли комбінаціюі і вийшло.Австрійці грали на нічию,але...Тепер вони з Італією,а ми їдемо в Глазго.Слава Україні!Героям слава!
Уболівальник ФК "Вес Показати IP 24 Червня 2021 08:45
Нашій збірній України з футболу завжди щось заважало грати, як тому чоловікові танцьору заважають - яйця. То тренери були недоучки, то грошей на збірну не вистачало, то талановитих українських виконавців бракувало, що навіть з боку УАФ виникла необхідність легалізовувати бразильців. А ось попасти до плей-оф Євро-2020, то такого щастя на халяву збірній України ще не привалювало. Ото ж як ми знаємо на халяву тільки оцит смачний, побачимо з якими ФКлубами зустрінуться наші футболісти та як будуть віддаватись поєдинкам.
123 Показати IP 24 Червня 2021 08:55
Поляків шкода. Вони набагато більше заслуговують грати у плей-офф, як Україна
Лучанин Показати IP 24 Червня 2021 09:19
Цілу ніч зі сторони мокшанських болот було чути звуки розірваних пук.нів. Нашим - вдалої гри, а зайвохромосомним - страждати
Луцьк до Лучанин Показати IP 24 Червня 2021 16:01
Ото бідна людина: живе біля якихось боліт, та ще газові атаки на неї здійснюють. Розумне порадіє, а дурне ще й політику припліте...
Лучанин до Луцьк Показати IP 25 Червня 2021 07:59
Що лаптєногий, зачепило?