«Динамо» - «Волинь» 4:1. ОГЛЯД МАТЧУ

22 Вересня 2014 21:00
Закінчився матч 7-го туру Чемпіонату України з футболу між київським «Динамо» та луцькою «Волинню» з рахунком 4:1. Гра проходила у Києві на НСК "Олімпійський". Судив матч арбітр з Харкова Костянтин Труханов.

Стартові склади команд:

Динамо (Київ): 23. Рибка, 2. Даніло, 6. Драгович, 7. Ленс, 10. Ярмоленко (к), 16. Сидорчук, 17. Рибалка, 22. Кравець, 24. Віда, 27. Макаренко, 90. Беланда

Запасні: 72. Рудько, 3. Селін, 20. Гусєв, 26. Бурда, 29. Буяльський, 45. Калітвінцев, 91. Теодорчик

Тренер: Сергій Ребров

Волинь (Луцьк): 42. Неділько, 3. Сімінін (к), 15. Жуніч, 4. Приндета, 23. Нємчанінов, 6. Бабенко, 10. Бікфалві, 93. Матей, 9. Мемешев, 13. Шабанов, 19. Кобахідзе

Запасні: 74. Кичак, 33. Новак, 89. Козьбан, 30. Гуменюк, 5. Воронін, 17. Маріотто, 79. Бабатунде

Тренер: Віталій Кварцяний

Відкрили рахунок у матчі кияни. Юнес Беланда увірвався в шрафну зону лучан обігравши декількох захисників, відкотив м'яч на Ярмоленка. Андрій сильним ударом відправив м'яч в ближный кут. 18-та хвилина - рахунок 1:0 на користь господарів поля.

На 35-й хвилині Кравець неперевершеною передачею з центра поля розрізав оборону лучан і вивів на побачення з Недільком Ярмоленка. Андрій віддав пас на Ленса, який закотив м'яч в пусті ворота, 2:0.

Черговий гол-шедевр від Ярмоленка влетів у сітку воріт лучан на 61-й хвилині. Отримавши м'яч на правому боці, розкішним ударом вразив дев'ятку лучан 3:0.

Лучани, зібравшись з силами, все-таки відквитали один гол на 72-й хвилині. Івіца Жуніч виграв боротьбу на другому поверсі у Віди після подачі кутового і головою вразив ворота динамівців.

Але крапку у матчі поставили господарі поля на 85-й хвилині матчу. Ленс вивів Владислава Калитвинцева на побачення з Надільком, Владислав з гострого кута чудовим ударом з правої встромив м'яч в дальный верхній кут.