ФК «Львів» припинив існування
Футбольний клуб «Львів», який представляє Першу лігу українського чемпіонату, припинив своє існування - про це повідомив колишній президент львівської команди Юрій Кіндзерський.
Про це пише Кореспондент .
- Юрію Івановичу, яка ситуація на сьогоднішній день з ФК Львів?
- Команди більше не існує. Вона знята з розіграшу чемпіонату Першої ліги.
- У вас вже була розмова з гравцями команди, тренерським персоналом?
- Так, ми зустрічалися. Я подякував їм за самовіддачу і виплатив відпускні, зарплати, видали документи на руки і попрощалися. Навряд чи можна сказати, що ми розлучилися гарними друзями, але претензій, думаю, ні у кого не повинно бути. У мене точно немає претензій до гравців.
- У ФК Львів досить серйозна інфраструктура - стадіон у Добромилі і база в Щасливому. Що буде тепер з цими об'єктами?
- На стадіоні грає, і буде продовжувати грати, ФК Добромиль. У них є дві команди - основний склад і дубль, близько 40 футболістів. Вони там виступають протягом кількох років. Крім того, на стадіоні займаються діти, пустувати він не буде. Ситуація з базою наступна - київський Арсенал орендує у нас об'єкт. На сьогоднішній день оренда розрахована на один рік. Час від часу ми намагаємося знайти з керівництвом Канонірів спільну мову, але поки що не виходить ...
- У чому проблема?
- Проблема в ціні. Арсенал хоче купити базу дешевше, ми хочемо продати її дорожче.
- У Вас є плани через певний час повернутися у великий футбол разом із ФК Львів?
- Усе залежатиме від фінансування. На жаль, професійний футбол - це дуже великі гроші, особливо в такий важкий час. Адже коли всім погано, тільки у футболістів залишаються великі зарплати.
Нагадаємо, раніше президент львівського клубу заявив, що якщо не вдасться знайти додаткові джерела фінансування команди, то її доведеться зняти з чемпіонату, що і сталося.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це пише Кореспондент .
- Юрію Івановичу, яка ситуація на сьогоднішній день з ФК Львів?
- Команди більше не існує. Вона знята з розіграшу чемпіонату Першої ліги.
- У вас вже була розмова з гравцями команди, тренерським персоналом?
- Так, ми зустрічалися. Я подякував їм за самовіддачу і виплатив відпускні, зарплати, видали документи на руки і попрощалися. Навряд чи можна сказати, що ми розлучилися гарними друзями, але претензій, думаю, ні у кого не повинно бути. У мене точно немає претензій до гравців.
- У ФК Львів досить серйозна інфраструктура - стадіон у Добромилі і база в Щасливому. Що буде тепер з цими об'єктами?
- На стадіоні грає, і буде продовжувати грати, ФК Добромиль. У них є дві команди - основний склад і дубль, близько 40 футболістів. Вони там виступають протягом кількох років. Крім того, на стадіоні займаються діти, пустувати він не буде. Ситуація з базою наступна - київський Арсенал орендує у нас об'єкт. На сьогоднішній день оренда розрахована на один рік. Час від часу ми намагаємося знайти з керівництвом Канонірів спільну мову, але поки що не виходить ...
- У чому проблема?
- Проблема в ціні. Арсенал хоче купити базу дешевше, ми хочемо продати її дорожче.
- У Вас є плани через певний час повернутися у великий футбол разом із ФК Львів?
- Усе залежатиме від фінансування. На жаль, професійний футбол - це дуже великі гроші, особливо в такий важкий час. Адже коли всім погано, тільки у футболістів залишаються великі зарплати.
Нагадаємо, раніше президент львівського клубу заявив, що якщо не вдасться знайти додаткові джерела фінансування команди, то її доведеться зняти з чемпіонату, що і сталося.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Росіяни атакували турецький суховантаж: загинув моряк, вісьмох членів екіпажу врятували
Сьогодні 09:19
Сьогодні 09:19
Онлайн-розлучення в «Дії» може стати доступним уже влітку
Сьогодні 08:46
Сьогодні 08:46
У селі на Ковельщині за 60 тис. продають ФАП. Фото
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
Мільйон українців подали заявки на отримання коштів для програми «Скринінг здоров’я 40+»
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
Норвегія обмежила використання генеративного ШІ у школах
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.