«Іллічівець» - «Волинь» - 1:0

11 Квітня 2014 18:48
Луцька «Волинь» провела черговий матч Прем’єр-ліги з футболу в Маріуполі проти місцевого «Іллічівця». У разі перемоги волиняни впритул наблизилися б до зони єврокубків. Маріупольці були менше мотивовані на результат, адже від зони вильоту далеко, а місце в першій «шістці» команд ліги їм точно не «загрожує».

Перший тайм видався рівним і жодна з команд не мала відчутної переваги. Суперники кожен двічі завдавав ударів по воротам один одного, проте вони так і не досягнули результату – 0:0.

Через травму у першій половині гри поле залишив футболіст "Волині" Ерік Бікфалві. Замість нього в гру вступив гравець молодіжної збірної України Редван Мемешев.

У Другому таймі господарі значно активніше грали, тож і небезпечних моментів біля воріт "Волині" мали більше. Вже на 63-ій хвилині Таргамадзе подав м'яч із кутового. Воротар лучан Артем Кичак помилився на виході і Довгий легко переправив шкіряну кулю в сітку - 1:0.

Волиняни спробували відігратися, проте це їм не вдалося зробити і рахунок не змінився. Так, лучани перервали 5-матчеву безпрограшну серію.

Іллічівець (Маріуполь): 1. Гальчук, 4. Довгий, 8. Тотовицький, 20. Чурко, 29. Гречишкін, 32. Іщенко (к), 39. Кулач, 44. Ордець, 77. Путівцев, 91. Бутко, 99. Таргамадзе (61. Мишньов, 90).
Запасні: 87. Хоменко, 2. Полянський, 7. Шевчук, 13. Яворський, 16. Мандзюк, 93. Цюпа
Тренер: Микола Павлов

Волинь (Луцьк): 74. Кичак, 3. Сімінін (к), 14. Масло, 16. Шіш, 4. Приндета, 88. Скоба, 15. Матей, 99. Рамон, 10. Бікфалві (11. Мемешев, 31, 8. Нємчанінов, 75), 79. Бабатунде, 89. Козьбан (22. Літвінєнко, 90)
Запасні: 42. Неділько, 36. Годований, 20. Задерецький, 7. Гошкодеря
Тренер: Володимир Дикий

Арбітри матчу: В.Романов (Дніпропетровськ) - О.Дробітько (Полтава), Е.Курцеба (Одеса) - С.Лисенчук (Київ), Д.Бондаренко (Одеса)

Попередження: Кулач (31), Масло (49), Матей (52), Приндета (74), Путівцев (81).
Голи: Довгий (63).