Ковельчани не хочуть продавати стадіон
Ковельський стадіон «Сільмаш» колись належав машинобудівному підприємству, на ньому проходили матчі чемпіонатів Волині та України, заодно розіграші першості міста серед трудових колективів, учнівської молоді.
Про це пише «Волинь-нова».
У 2003 році місцева влада передала цілісний майновий комплекс стадіону в оренду строком на 25 років підприємцю і депутату Ковельської міської ради Юрію Шлюєву. Здавалось би, є всі можливості для того, щоб зміцнювати матеріальну базу стадіону, який нині носить назву «Верес». Однак Шлюєв суттєво обмежив проведення змагань. Мовляв, «є певні навантаження на газон і щодня тут грати у футбол не можна».
Нещодавно депутати Ковельської міської ради одноголосно дали дозвіл на приватизацію у 2010 році цілісного майнового комплексу стадіону. Це несподіване рішення мало ефект «бомби». Спортсмени, любителі спорту, шанувальники футболу, фізкультурний актив міста, батьківська громада були обурені волевиявленням своїх обранців.
Із відкритим листом-осудом до ковельського міського голови Сергія Кошарука та депутатського корпусу звернулись заслужений працівник фізичної культури України Євген Кондратович, заслужені тренери України Анатолій Мілехін та Федір Семенюк, інші активісти й ветерани фізкультурно-спортивного руху - всього 170 підписів.
«Ми здивовані позицією депутатів міської ради, які часто говорять про «інтереси виборців» і нібито борються за правду. Чому мовчить депутат, директор Ковельської ДЮСШ Олена Клімашевська, яка сама проводить тут тренування? Де позиція нашого депутата, голови міської федерації футболу Ігоря Прокопіва, який мав би першим волати про недопустимість приватизації?» - йдеться у листі.
Як твердять автори, складається враження, що перед наступними виборами місцева влада поспішає, аби швидше продати ще не продане, діє за горезвісним принципом: «Після нас - хоч потоп!»
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це пише «Волинь-нова».
У 2003 році місцева влада передала цілісний майновий комплекс стадіону в оренду строком на 25 років підприємцю і депутату Ковельської міської ради Юрію Шлюєву. Здавалось би, є всі можливості для того, щоб зміцнювати матеріальну базу стадіону, який нині носить назву «Верес». Однак Шлюєв суттєво обмежив проведення змагань. Мовляв, «є певні навантаження на газон і щодня тут грати у футбол не можна».
Нещодавно депутати Ковельської міської ради одноголосно дали дозвіл на приватизацію у 2010 році цілісного майнового комплексу стадіону. Це несподіване рішення мало ефект «бомби». Спортсмени, любителі спорту, шанувальники футболу, фізкультурний актив міста, батьківська громада були обурені волевиявленням своїх обранців.
Із відкритим листом-осудом до ковельського міського голови Сергія Кошарука та депутатського корпусу звернулись заслужений працівник фізичної культури України Євген Кондратович, заслужені тренери України Анатолій Мілехін та Федір Семенюк, інші активісти й ветерани фізкультурно-спортивного руху - всього 170 підписів.
«Ми здивовані позицією депутатів міської ради, які часто говорять про «інтереси виборців» і нібито борються за правду. Чому мовчить депутат, директор Ковельської ДЮСШ Олена Клімашевська, яка сама проводить тут тренування? Де позиція нашого депутата, голови міської федерації футболу Ігоря Прокопіва, який мав би першим волати про недопустимість приватизації?» - йдеться у листі.
Як твердять автори, складається враження, що перед наступними виборами місцева влада поспішає, аби швидше продати ще не продане, діє за горезвісним принципом: «Після нас - хоч потоп!»
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Нашестя сарани в Одесі виявилося нашестям коників, – вчені
Сьогодні 00:34
Сьогодні 00:34
Назвали кількість сну, яка потрібна людям у різному віці
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
23 червня: свята, події, факти. Міжнародний день вдів та Всесвітній день інформаторів
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Франції через рекордну спеку закривають школи та пропонують «кліматичну» відпустку
22 Червня 2026 23:40
22 Червня 2026 23:40
13-й Чілдрен Кінофест оголосив переможців
22 Червня 2026 23:20
22 Червня 2026 23:20
Рекрутинг, військова частина чи «Армія+»: у Міноборони пояснили, як можна повернутися із СЗЧ
22 Червня 2026 23:00
22 Червня 2026 23:00
Назвали регіони-лідери з реєстрацій електромобілів. Волинь – у переліку
22 Червня 2026 22:41
22 Червня 2026 22:41
За кермом автівок та на електросамокаті: за вихідні спіймали 20 п'яних водіїв
22 Червня 2026 22:22
22 Червня 2026 22:22
На Любешівщині попрощалися з Героєм Василем Душенком
22 Червня 2026 22:01
22 Червня 2026 22:01
Білоруська опозиція передала Україні тривожну доповідь: до чого готується Лукашенко
22 Червня 2026 21:42
22 Червня 2026 21:42
Гордість ліцею: випускники з Луцька склали НМТ з математики на 200 балів
22 Червня 2026 21:23
22 Червня 2026 21:23

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.