Кубок Федерації-2014 розіграли на Волині

31 Березня 2014 13:00
Кубок Федерації 2014 провела Федерація футболу Волині, а завершився його розіграш учора, 30 березня. Цей турнір став підготовчим до чемпіонату області. Участь у ньому брало 16 команд, які знаходяться на території Волині.
У фіналі кубка зустрілися представники вищої ліги чемпіонату Волині - Луцьксантехмонтаж-536 (Луцьк) та Будівельник (Баківці).

Матч вийшов дійсно гідний фіналу. За перші 30 хвилин Будівельник двічі мав виходити вперед, але чудова гра голкіпера ЛСТМ-536 Святослава Голюка завадила цьому. А на 29-ій хвилині захисник Будівельника Вознюк порушив правила в штрафному майданчику проти Андрія Пушкарчука і арбітр призначив 11-метровий удар. Покарання ідеально виконав Неделюк. Перший тайм так і закінчився з рахунком 1-0 на користь ЛСТМ.

У другому таймі вже ЛСТМ-536 мав велику перевагу, що втілилася у забитий м'яч Ігоря Махнюка. Матч завершився перемогою ЛСТМ-536 з рахунком 2-0.

Новопризначений тренер ЛСТМ-536, колишній футболіст луцької "Волині" Роман Максимюк вдало розпочав спортивний рік, як і його команда.