Кубок України з пожежно-прикладного спорту залишився на Волині
Перемогу у змаганнях за Кубок України з пожежно-прикладного спорту здобула збірна Волинської області. Під час церемонії нагородження нашим краянам вручили почесний Кубок, – повідомляє 11 серпня репортер «Волинських Новин».
Такий результат змагань був відомий ще до закінчення турніру. Волиняни поставили рекорд у «Бойовому розгортанні». Таким чином переможці значно відірвалися, і, відповідно, Кубок України дістався саме їм.
Волинських вогнеборців привітали голова Волинської облдержадміністрації Микола Романюк, радник голови Волинської облради Володимир Банада та інші. Друге та третє місця посіли, відповідно, команда Академії пожежної безпеки імені героїв Чорнобиля (Черкаси) та збірна Одеської області. Однак пан Романюк зазначив, що перемогла таки дружба.
Також під час урочистостей із нагоди закриття змагань відбулося нагородження подяками Волинської облдержадміністрації «За активну участь у проведенні Кубку України з пожежно-прикладного спорту-2008 та вагомий внесок у популяризацію безпечного способу життя». Їх отримали головний суддя турніру Олександр Тарасов, тренер команди Черкаської Академії пожежної безпеки Володимир Новгородченко, тренер команди Волинської області Сергій Сацик, тренер команди Одеської області Леонід Пюро.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Такий результат змагань був відомий ще до закінчення турніру. Волиняни поставили рекорд у «Бойовому розгортанні». Таким чином переможці значно відірвалися, і, відповідно, Кубок України дістався саме їм.
Волинських вогнеборців привітали голова Волинської облдержадміністрації Микола Романюк, радник голови Волинської облради Володимир Банада та інші. Друге та третє місця посіли, відповідно, команда Академії пожежної безпеки імені героїв Чорнобиля (Черкаси) та збірна Одеської області. Однак пан Романюк зазначив, що перемогла таки дружба.
Також під час урочистостей із нагоди закриття змагань відбулося нагородження подяками Волинської облдержадміністрації «За активну участь у проведенні Кубку України з пожежно-прикладного спорту-2008 та вагомий внесок у популяризацію безпечного способу життя». Їх отримали головний суддя турніру Олександр Тарасов, тренер команди Черкаської Академії пожежної безпеки Володимир Новгородченко, тренер команди Волинської області Сергій Сацик, тренер команди Одеської області Леонід Пюро.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Франції поліція під час рейду проти наркоторговців виявила викрадену картину Пікассо
Сьогодні 00:15
Сьогодні 00:15
Лише кожен четвертий американець вважає, що війна з Іраном була того варта. Опитування
23 Червня 2026 23:42
23 Червня 2026 23:42
Смертельна поїздка на Львівщині: власник прокату дав 17-річній дівчині несправний квадроцикл без гальм
23 Червня 2026 23:21
23 Червня 2026 23:21
⚡️Наш Telegram-канал. Оперативні новини з Волині, України і світу⚡️
23 Червня 2026 23:14
23 Червня 2026 23:14
Клуб УПЛ підписав футболіста з Ковеля
23 Червня 2026 23:01
23 Червня 2026 23:01
Медведчуку оголосили підозру у виправданні збройної агресії РФ
23 Червня 2026 22:40
23 Червня 2026 22:40

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.