USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцька гімнастка взяла участь у престижному турнірі

21 Березня 2017 13:03
Вихованка спортивного клубу «Спорт-Естет» Ірина Рибак (2005 р. н.) взяла участь у Всеукраїнському турнірі з гімнастики в рамках Кубка Дерюгіних. Змагання відбулися 20 березня. До столичного Палацу спорту прибули гімнастки зі Львова, Харкова, Рівного, Херсона, Миколаєва, Закарпаття, Одеси, Білої Церкви, Чернігова.

«Учасниці змагалися у двох видах. Ми обрали обруч та м’яч. Вправи були нові, оскільки нещодавно в міжнародній гімнастиці змінилися правила, через що зросла складність виконання завдань. Хоча над вправами нам ще потрібно багато працювати, я задоволена виступом своєї вихованки», – повідомила тренер «Спорт-Естету» Анна Войнаровська.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Наталі Показати IP 21 Березня 2017 17:43
Взагалі-то у цьому турнірі взяла участь не одна лучанка, а багато дівчат з різних клубів міста. Просто з цього клубу лише одна учасниця. Але були і інші виступи, в т.ч. групові, які зайняли досить високе і достойне місце. Піаримо Аню Войнаровську а про решту забуваємо?
Мама до Наталі Показати IP 21 Березня 2017 22:39
Це ж вона сама себе і піарить.
СПОРТ Показати IP 21 Березня 2017 19:57
ЖАБИ РОЗКВАКАЛИСЬ
Мама до СПОРТ Показати IP 21 Березня 2017 22:22
Ну це вже і так всі знають, що в цьому клубі одна вульгарщина
Мама до Мама Показати IP 22 Березня 2017 22:07
С самого першого дня в клуб приводили дітей за підтримкою спеціалістів, за оздоровленням,а вже потім за досягненнями.По різному можна досягати своїх мрій...А молода команда тренерів не боїться конкуренції,завдякі лідеру-єдинному майстру спорту міжнародного класу
Мусічка:) Показати IP 22 Березня 2017 00:35
Що жаба з'їла ) Піар-технології своїх дітей хто вам не дає?)))
Мама 2 до Мусічка:) Показати IP 22 Березня 2017 10:34
Якщо ви думаєте, що такими коментарями робите позитивний піар своєму клубу - ви помиляєтеся. По всіх коментарях помітно, що лише батьки клубу Спорт-Естет тут пишуть гадості, відгавкуються і обливають інших брудом - інші дописувачі пишуть адекватно. А це відомий такий трюк - коли немає свого що показати, то треба очорнити інших, щоб на вашому фоні вони не здавалися такими вже хорошими.
Лія Показати IP 22 Березня 2017 01:15
Краще б написали статтю,про дівчаток,які дійсно зайняли призові місця на змаганнях,завдяки своїй праці!спорт-естет -найдорожчий в Луцьку клуб-так,найкращий-ні!
Папа Показати IP 22 Березня 2017 02:25
В цьому місті хіба ще є клуби? Окрім фізкультури нічого більше і невидно! А піар - це двигун прогресу, тому не дивно що КЛУБ "Спорт - естет", знають і обговорюють! Дякуємо за будь які коментарі! Ми саме для вас і стараємось...!))
Інший клуб до Папа Показати IP 22 Березня 2017 09:14
Фізкультура кажете? А 4-те місце в групових вправах? А 2-ге місце в особистих? На цих же змаганнях! Оце досягнення! Але це дітки не з клубу Спорт-Естет, а з тих, де займаються "фізкультурою". А у дівчинки з новини, як я розумію, немає ніякого місця? Просто участь? Ну це звичайно теж результат, впевнена що вона старалася. Знаєте, не дуже гарно лити бруд на більш сильних і загалом на інших конкурентів. Це не зовсім спорт. Краще підтягувати своїх і достойно боротися.
Мусічка:) Показати IP 22 Березня 2017 09:19
Про які призові?)там де 2-ге місце З 2-х людей?)про ці призові писати?))не смішіть
Папа Показати IP 22 Березня 2017 13:36
Кожен судить по собі! 2 місце навіть в фізкультурі, це ж ваші слова!)) Так участь, но самої сильної СПОРТСМЕНКИ ОБЛАСТІ! Ніхто нікого брудом не поливає! Просто, хтось займається спортом, а хтось просто думає що він спортсмен і всіма силами на словах в Інтернеті старається це довести!! "Спорт - естет" не розказує який він крутий клуб, а ПОКАЗУЄ успішні результати своїх дітей, як на обласних, всеукраїнських так і закордонних змаганнях... доречі, вітаю ще раз всіх спортсменок Спорт-естету з успішними результатами на міжнародному турнірі в Польщі, де з 12 учасниць 11 призових!!)) Молодці!! Тепер положіть руку на серце і покажіть хоч один клуб в цьому місті який може показати такі результати, або хочаб колись показував такі результати!! Ще раз дякую за ваші коментарі нам приємно їх читати!))
Мама до Папа Показати IP 22 Березня 2017 22:37
Допомагати своїм дітям потрібно і обов'язково ,а не хаяти конкурентів
читач Показати IP 22 Березня 2017 18:38
Рибак І.на чемпіонаті області заняла 3 місце- в попередньому коментарі пише- найсильніша гімнастка області!! Пишіть достовірну інформацію а не видуману!!
Тренер до читач Показати IP 27 Березня 2017 09:34
Вона не просто 3-тя на області, а її ще до цього місця дотягнули, до дівчинки, яка дійсно зайняла 3-тє місце.
Тато Показати IP 22 Березня 2017 22:01
Але вона обійшла тих, зто на області зайняв перше й друге місце!
МАМА до Тато Показати IP 22 Березня 2017 22:43
Шановні. заздріть мовчки.
Тренер до Тато Показати IP 27 Березня 2017 09:37
Це відверта брехня. І всі, хто бачив її виступ, зробили висновок, що прогресу - НУЛЬ
СПОРТ Показати IP 22 Березня 2017 22:25
час уже показав де жаби завидущі а де дійсно спортсмени удач спорт естету та не звертати уваги на хворих
Мама до СПОРТ Показати IP 23 Березня 2017 09:47
Я думаю, що всі помітили, що грублять та некоректно висловлюються тільки батьки клубу молодих та вульгарних тренерів.
стоп Показати IP 23 Березня 2017 19:05
молодці спорт естет працюють і рухаються вперед
Мама Показати IP 23 Березня 2017 21:23
Ті, що на області рбійшли Рибак, ті і в Києві обійшли. Подивіться по балах. Те, що вона виступила не дуже це факт.