Луцькі баскетболісти «підстрибнули» у турнірній таблиці Вищої ліги

17 Січня 2014 18:20
Після важких київських матчів БК «Лучеськ-­Університет» вирушив на берег Чорного моря. Там лучани в середу, 15 січня, зіграли з дублем МБК «Миколаїв».

МБК «Миколаїв­-2» - ­ БК «Лучеськ-­Університет» 70:76 (18:21, 17:27, 20:11, 15:17).

Для гостей це був перший матч у нинішньому році, тому злагодженіші дії показувала команда Сергія Смітюха, яка напередодні в Києві перемогла БК «Київ–Вовча зграя» і потім поступилась київському «Авангарду».

Непоганий відрив лучани організували вже в першій половині гри. Після першої 10­-хвилинки волиняни випереджали «Миколаїв­2» лише на три пункти - 21:18. Пік влучності атаки «Лучеська» настав в кінці другого періоду. З 16­-ї до 20-­ї хвилин гості накидали на 14 очок і тим самим впевнено заявили на перемогу в матчі - 35:48. Та в третій партії ходом гри вже керували господарі, і як результат - 55:59. Та в четвертому періоді лучани зуміли заспокоїтися і, засушивши гру, змогли забезпечити для себе прийнятний результат — 70:76.

Найрезультативнішим серед лучанин став Максим Тютюник - 16 очок. Та цього виявилося недостатньо, щоб стати найкращим «снайпером» матчу. На два м'ячі його обігнав Михайло Коровін (МБК «Миколаїв­2»).

Перемога в Миколаєві дозволила лучанам перескочити з 12-­ї на 9-­ту сходинку турнірної таблиці Вищої ліги і впритул наблизитися до омріяної «вісімки». Наступну гру БК «Лучеськ­Університет» зіграє сьогодні, 17 січня, в Одесі проти місцевого БК «Немо».