USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

«Волинь» - «Шахтар»: шквал емоцій, напівоголені чоловіки та палкі обійми

5 Травня 2015 14:49
Матч 22-го туру Чемпіонату України з футболу між луцькою «Волинню» та донецьким «Шахтарем» закінчився «нічийним» 0:0. Поєдинок був доволі непростим, адже «гірники» - доволі серйозний суперник для волинських футболістів. Тож найпалкіших уболівальників гра увесь час тримала в цілковитій напрузі, не даючи відволіктися й на хвилинку.

ЧИТАТИ ЩЕ: БОЙОВА НІЧИЯ У ЛУЦЬКУ. ОГЛЯД МАТЧУ «ВОЛИНЬ» - «ШАХТАР»

Про це та інші цікаві моменти гри ФК «Волинь» з донецьким «Шахтарем» – у повному фоторепортажі Інформаційного агенства Волинські Новини із луцького стадіону «Авангард».
З перших хвилин гри стало зрозумілим, що матч буде напруженим, хоча волиняни тримались на досить-таки високому рівні
Надзвичайно небезпечна ситуація на полі. Цей момент особливо полоскотав нерви вболівальникам
Волинські ультрас, як завжди, бадьоро підтримують улюблену команду
А от що стосується фанів по інший бік «барикад», то їх дещо менше


Майбутнє та надія ФК «Волинь» - молоде покоління спортсменів
Наприкінці гри на стадіоні стає гаряче
Палкі та щирі обійми гравців після яскравої та гри




ЧИТАТИ ЩЕ: «ВИСОКА ТРАВА В ЛУЦЬКУ ЗАВАЖАЛА ШАХТАРЮ ГРАТИ», - ЛУЧЕСКУ
ЧИТАТИ ЩЕ: ПІСЛЯ ГРИ З ШАХТАРЕМ КВАРЦЯНИЙ ДОЗВОЛИВ ФУТБОЛІСТАМ ВИНА ТА ЖІНОК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
АС7776АІ Показати IP 5 Травня 2015 15:11
Волинське мурло, без грошей коломойського грали би у дворовій лізі
лучанин до АС7776АІ Показати IP 5 Травня 2015 16:28
тяжко жити без мозгів
ОЛЯ до лучанин Показати IP 5 Травня 2015 16:40
ТА-ДА
Корінний лучанин Показати IP 5 Травня 2015 18:13
Ну вдалось ВОЛИНІ зіграти внічию зі ШАХТАРЕМ у себе на полі і здобути очко ! А скільки дорогоцінних очей було втрачено із набагато слабшими командами ?! ВОЛИНЬ- команда настрою! Ось недавно приїжджало ДИНАМО КИЇВ - накидали мячів у ворота ВОЛИНІ особливо не напружуючись . НЕМАЄ СТАБІЛЬНОСТІ У ГРІ ВОЛИНІ. Була можливість у ВОЛИНІ боротись за 4місце , яке б давало приймати участь у ЄВРОКУБКАХ - тепер це втрачено!
Андрій до Корінний лучанин Показати IP 5 Травня 2015 20:25
Які єврокубки??? Дивись на стан українського футболу реально
Корінний лучанин до Андрій Показати IP 5 Травня 2015 21:52
Який би стан не був, а команди з УКРАЇНИ беруть у розиграші участь !!! Так що фільтруй інформацію з новин футболу України , якщо хоч трохи цікавишся футболом.
не зовсім корінний до Корінний лучанин Показати IP 5 Травня 2015 22:29
а ти взагалі на футбол ходиш? що значить фраза "накидали мячів у ворота ВОЛИНІ особливо не напружуючись"? таке враження, що ти не знаєш про що говориш, а триндиш так, аби що ляпнути. коротше - ТРОЛЬ, іди лісом.
Корінний лучанин до не зовсім корінний Показати IP 5 Травня 2015 22:41
А я то, взагалі , знаю що пишу бо у свій час займався футболом та грав і всі вечори та вихідні пропадав на спорт площадці, зрозумів, писако! Треба трохи володіти жаргоном , ті грав хто грав - ті знають ці словечка. і до речі , яких багато і тут дописувати їх не варто. Тобі ще багато фраз треба РОЗЖОВУВАТИ бо ними не володієш! На завершення скажу тобі твоїми словами , яких ти і заслуговуєш: " триндиш так, аби що ляпнути. коротше - ТРОЛЬ, іди лісом."
не зовсім корінний до Корінний лучанин Показати IP 5 Травня 2015 23:04
ну взагалі то, знавець жаргону, у футбол грають, а займаються он***! І взагалі, ти часом не Кличко? а то стиль дуже схожий - "ті грав хто грав - ті знають ці словечка. і до речі , яких багато" - дуже змістовно і красномовно. Ну давай "займайся" далі, успіхів.
Анонім Показати IP 5 Травня 2015 22:25
Шиба забив гол?