USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80

Волинські команди забили за матч 18 голів. ФОТО

10 Жовтня 2013 08:17
На Волині пройшов 6 тур чемпіонату області з футболу. Волинські Новини надалі продовжують стежити за виступами команд. Наводимо результати ігор та авторів голів.

МФК Ковель-Волинь (Ковель) - ФК Рожище - 2:0 (1:0)
Голи: Ліщук Олександр, 45+2; Данилюк Іван, 50
Попередження: Марчук Олег (МФК Ковель-Волинь)
Діючий чемпіон області не мав особливих проблем з ФК Рожище. Забивши в кожному таймі по голу, господарі без проблем завойовують залікових три пункта. А вже у наступному турі ковельчани вирушають у гості до свого найпринциповішого суперника ЛСТМ 536. У цій зустрічі багато що може вирішитися в розподілі місць в чемпіонаті.

Колос (Ківерці) - Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) - 0:5 (0:2)
Голи: Махнюк Ігор, 5, 67; Пушкарчук Андрій, 33; Кабанов Тарас, 51; Неделюк Олександр, 57
Попередження: Подгуска Сергій (Колос)
ЛСТМ 536 грав у Ківерцях з місцевим Колосом. Тиждень тому ці команди вже грали між собою в чемпіонаті міста Луцька, де також впевнену перемогу здобули лучани 5-2. У суботу один з лідерів чемпіонату не мав особливих проблем. В першому таймі Ігор Махнюк і Андрій Пушкарчук по разу відзначилися в воротах Колоса, а в другому таймі ще три м’ячі провели підопічні Василя Кохановського.

ФК Ласка (Боратин) - ФК Мар'янівка - 17:1 (11:0)
Голи: Степанов Роман, 1, 25, 40, 51 (з пенальті), 72; Кодлубай Андрій, 15, 45, 73, 82, 87; Назарчук Олександр, 24; Рубцов Олександр, 26; Шаула Юрій, 27, 29, 44, 75; Адамський Павло, 36 - Курілко Вадим, 57
Попередження: Холодзіон Дмитро (ФК Мар'янівка)
Лідер чемпіонату, боратинська Ласка, познущалася з ФК Мар'янівки. 17 голів провели підопічні Андрія Петрова і лише один команда амбітного президента гостей Сергія Магери. Варто відзначити, що Роман Степанов і Андрій Котлубай забили по п’ять голів.

Західний Буг (Іваничі) - ФК Піддубці - 0:2 (0:2)

Голи: Бебко Павло, 36 (з пенальті); Баденчук Володимир, 45+1
Попередження: Польний Сергій, Жуковський Іван (обидва - Західний Буг)
Вже у першому таймі ФК Піддубці вирішили долю поєдинку.

Шахтар (Нововолинськ) - Будівельник (Баківці) - 2:1 (2:0)
Голи: Любежанін Олександр, 38; Рибка Станіслав, 41 - Калюта Дмитро, 52
Нереалізований пенальті: Рибка Станіслав, 25 (Шахтар)
Попередження: Кравченко Аллен, Любежанін Олександр - Бурковський Дмитро
Команда Шахтар з міста Нововолинськ завжди дає справжній бій своїм суперникам на своєму полі. Так і цього разу забивши двічі у першому таймі, хлопці з Нововолинська досить несподівано зуміли втримати переможний для себе рахунок, як не старались «будівельники» врятувати поєдинок, але більше як гол престижу не зуміли провести.