Українці здобули першу медаль на ЧС з важкої атлетики

24 Листопада 2009 09:48
Українка Юлія Калина стала бронзовою призеркою чемпіонату світу з важкої атлетики у ваговій категорії 58 кілограмів, що проходить у Гойяні (Південна Корея).
У сумі двоборства 21-річна українська важкоатлетка взяла 215 кілограмів (69 - у ривку і 119 – у поштовху), поступившись тільки чемпіонці китаянці Лі Хюінг та білорусці Анастасії Новіковій, котра фінішувала другою.
Це перша медаль України на чемпіонаті, з посиланням на сайт Всесвітньої федерації важкої атлетики інформує Turnir.com.ua.
Важка атлетика. Чемпіонат світу. Гойян (Південна Корея)
Жінки (до 58 кілограмів)
1. Лі Шюінь (Китай) – 239 кілограмів (107+132)
2. Анастасія Новікова (Білорусь) – 225 кілограмів (100 +125)
3. Юлія Калина (Україна) – 215 кілограмів (96 +119).
Довідково:
На нинішньому чемпіонаті світу з важкої атлетики виступлять троє волинян - Надія Миронюк, Юрій Чикида та Микола Гордійчук.