• EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Волинь - Карпати. 0:2

17 Серпня 2014 21:22
Сьогодні у Луцьку відбувся матч 4-го туру Чемпіонату Української футбольної Прем'єр-ліги, в якому "Волинь" приймала на своєму полі львівські "Карпати". Матч закінчився з рахунком 0:2 на користь львів'ян.

Обидві команди не дуже вдало розпочали сезон. "Волинь" у перших трьох турах здобула одну перемогу. Здолавши на своєму полі "Іллічівець" з Маріуполя (2:1), надалі футболісти з Луцька двічі програли дніпропетровському "Дніпру" та одеському "Чорноморцю" - двічі по 0:1. Своєю чергою, "Карпати" набрали лише одне очко, зігравши у стартовому турі внічию в Ужгороді з "Говерлою" - 2:2. Потім команда поступилася донецькому "Металургу" (0:1) і дніпропетровському "Дніпру" (0:4).

На 40-й хвилині матчу, після навісу з правого флангу лучани необережно зіграли в захисті і Кожанов без супроводу розстріляв головою ворота Волині з лінії воротарського майданчика - 0:1. Після перерви на 60-й хвилині подача кутового і Балажіц ударом головою з дев'яти метрів по центру воріт подвоїв перевагу "Карпат".