«Волинь»-«Ворскла». Старт. Історія цього дня для клубу

23 Березня 2014 15:00
У цю хвилину луцька "Волинь" на стадіоні Авангард у Луцьку зустрічається із полтавською "Ворсклою" (15.00).

П’ять разів до сьогодні випадало волинянам грати у день 23 березня. Два виїзних поєдинки принесли нашій команді поразки. У 1987 році лучани поступилися в Ужгороді – 0:2, а у 2003 хоча й вели у рахунку по ходу зустрічі з донецьким «Металургом» після голу Василя Сачка на 70-й хвилині гри, та все ж, програли з рахунком 1:2, - йдеться на сайті клубу.

Домашні матчі цього дня складалися більш вдало для нашої команди. У 1996 році волиняни завдяки дублю Володимира Мозолюка здолали івано-франківське «Прикарпаття» – 2:0. А у 2008 році «Волинь» удома здолала «Фенікс-Іллічівець» з Калініного – 3:0, причому усі три голи записав на свій рахунок нападник Майкл Алозі (на фото). Зауважимо, що того сезону Майкл ще й у гостьовій зустрічі з кримською командою забив чотири м’ячі.

Останній за часом поєдинок цього дня «Волинь» зіграла два роки тому вдома з донецьким «Шахтарем», якому поступилася з рахунком 1:2.