• EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

«Волинь» перемогла донецьких. ВІДЕО

31 Жовтня 2010 21:56
Команда Кварцяного несподівано перемагає в Донецьку, вийшовши в результаті гри з «Металургом» з рахунком 2:0.

В першому таймі підопічні Віталія Кварцяного зуміли нав'язати свою гру господарям - жорстку, з постійною боротьбою у центральному плацдармі.
Тому «металурги» за весь тайм створили лише кілька напівмоментів біля воріт Неділька, які не зуміли реалізувати Танаса та Лазіч, - пише сайт «Каналу.новин «24»
Одного разу було небезпечно і в штрафному донеччан, але в останній момент під удар Гошкодері кинувся Прийма.
Перерва нічого не змінила у діях підопічних Костова. Навпаки, команда стала грати ще гірше, не створивши за тайм жодного моменту. Цим і скористалася «Волинь». Спочатку Піщур реалізував 11-метровий за фол Шини на Гошкодері, а під саму завісу матчу волиняни втікли у контратаку, в якій Парасків після пасу Бутка забивав уже у порожні ворота.