• EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.97

«Волинь» врятувалася від «вильоту» із Прем’єр-ліги

18 Травня 2013 20:34
Луцька «Волинь» в Ужгороді зіграла внічию із місцевою «Говерлою». Матч закінчився з рахунком 1:1, і таким чином «хрестоносці» врятувалися від пониження у класі.

Говерла (Ужгород): 33. Бабенко, 21. Рніч, 3. Щедраков, 19. Макаренко (к), 8. Петров, 22. Єдігарян, 15. Трухін, 44. Балафас, 23. Чурко, 7. Райчевіч, 76. Ле Таллек/

Волинь (Луцьк): 1. Старцев, 3. Сімінін (к), 14. Масло, 18. Приндета, 15. Шандрук, 35. Стевич, 19. Бабир, 10. Бікфалві, 11. Савич, 29. Кінаш, 31. Суботич/

Матч між луцькою «Волинню» і ужгородською «Говерлою» вирішував долю прописки у Прем’р-лізі. Господарям треба було будь-що брати три очки, гостей влаштовувала перемога або і нічия. За іншого результату питання, хто ж «вилетить», залишалося на останній тур.

Початок матчу був за господарями. Ужгородці першими почали атакувати ворота лучан, однак до небезпечного моменту справа не доходила. «Говерла» час від часу завдавала удари по воротах Старцева. Макаренко непоганj бив зі штрафного, а потім Трухін не реалізував віч-на-віч, перекинувши кіпера і ворота «хрестоносців».

Другий тайм розпочався з атак господарів. На 50-й хвилині «Говерла» відкрила рахунок. Пас з флангу в центр карного, центральні захисники «Волині» випустили Райчевича, і той відправив м’яч у кут воріт Старцева.

Через кілька хвилин Ерік мав хорошу нагоду відквитати гол. Після хорошого пасу з флангу Бікфалві пробив з льоту і м’яч пролетів вище воріт. А згодом Савич майже вийшов один-на-один з голкіпером закарпатців, до м’яча не дотягнувся, зате травмував Бабенка.

Чим ближче до закінчення гри, тим більше сумбуру було в діях «Волині». Як результат, вилилося це у другу «жовту», а значить і «вилучення» для Масло. Утім ужгородці почали «сушити» гру і за це поплатилися. Після подачі штрафного удару, Савич підсік над Бабенком м’яч, і рахунок на 82-й хвилині став рівним. «Говерлі» уже треба було будь-що забивати.

Після цього закарпатці почали «навалу» воріт Старцева. Однак забити гол так і не змогли. «Волинь» вистояла в десятьох і перед заключним туром чемпіонату врятувалася від «вильоту» в Першу лігу.