• USD 24.7 24.95
  • EUR 27.1 27.4
  • PLN 6.32 6.38

«Волинь» забила сім голів

Товариський матч між «Волинню» та хмельницьким «Динамо» у вівторок, 2 серпня, закінчився перемогою луцької команди із рахунком 7:0.
Гра відбулася на стадіоні ДЮФШ «Волинь», - повідомляє сайт команди.
Відкрити рахунок лучанам вдалося уже на 3-й хвилині, коли після навісу справа один з новачків лучан, котрий перебуває на перегляді, зумів головою переправити м’яч у сітку.
А вже за п’ять хвилин Олександр Пищур замкнув подачу з того ж таки правого флангу і збільшив рахунок до 2:0.
І надалі гра проходила за відчутної переваги «Волині», а гості до перерви гострих моментів біля воріт підопічних Віталія Кварцяного так і не створили.
Натомість, на 31-й хвилині після подачі кутового зліва Олександр Пищур головою ударом «двійкою» забив третій гол.
Після відпочинку перебіг подій у грі особливо не змінився.
На 61-й хвилині після пасу з центру Олексій Бабир чітко проштовхнув м’яч повз воротаря – 4:0. А за п’ять хвилин Ярослав Кінаш видав ще один пас на Бабиря, а останній обвідним ударом з лінії карного забив п’ятий гол.
Завершився ж розгром динамівців наприкінці гри. На 84-й хвилині Олег Герасимюк, одержавши м’яч в карному після передачі з центру, потужним ударом забив шостий гол. А на 89-й діагональна передача зліва направо знайшла Бабиря, і той встановив остаточний підсумок гри – 7:0 на користь «Волині».